View Single Post
  #993 (permalink)  
Vechi 01 feb 2012, 14:51:29
St3fyk's Avatar
St3fyk St3fyk este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Montignac
Date: 170cm, 78kg
Mesaje: 160
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Lala26 Vezi mesajul
Hmm prune uscate...cica sunt foarte foarte bune, mai ales in sezonul rece, pentru a ne mentine imunitatea ridicata...m-ar interesa si pe mine, eventual sa pun cateva in bolul de ovaz si iaurt de dimineata, poate chiar ar fi mai bine ca mi-ar tine mai mult de foame, dar habar n-am unde se gasesc. tu de unde le iei, plafar sau..?
Cat despre somonul de mai sus, deci gasesc feliute gata de mancat? Si neinjectate cu 3 sortimente de e-uri?
Edit: felicitari pentru conformitate si in legatura cu meniul...nu inversam si noi pranzul cu cina?

Eu le-am luat de la auchan...sunt si fara samburi si sunt f bune, dar stiu ca se gasesc si la piata la tarani prune d-astea uscate in sezonul de iarna..eu la plafar nu am gasit, dar cred ca sunt destul de scumpe fata de supermarket
St3fyk, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2354 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1837 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1063 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat