View Single Post
  #994 (permalink)  
Vechi 10 oct 2010, 09:53:44
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de silvia juganaru Vezi mesajul
buna dimineata dragele mele , am tot citit pagini intregi de pe la voi....imi place ca vb mai mult una cu alta si va sustineti.sa ma prezint si eu....Sunt Silvia am 23 de ani sunt din Timisoara studenta in anul 5 la fac de Farmacie ...am tinut 6 luni dieta Atkins am facut pauza de 2 luni si de o saptamana tin si eu dieta voastra....nu stiu inca rezultate pt ca nu vreau sa ma cantaresc...imi place foarte mult ca poti manca orice dar cu limite....sper sa ma acceptati si pe mine cu voi.....va pup si bafta tuturor
buna Silvia!si bine ai venit la mine acasa:* da,e cat de cat permisiva hipocalorica dar trebuie sa ai totusi grija ce mananci si cat si sa faci sport sper sa ai rezultate cat mai repede si sa te simti bine alaturi de noi
ti-ai facut vreun meniu?ne arati si noua unul?sa vedem ce,cat si cand mananci?
iti urez multa bafta in lupta cu kg si te mai astept la mine in jurnal.

si,da,ne sustinem una pe alta si asa o sa te susutinem si pe tine
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]