View Single Post
  #999 (permalink)  
Vechi 10 oct 2010, 16:35:48
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

gata,am revenit la camin sunt singurica momentan.nu despachetez pt ca maine ne mutam pe palier de fete,stam provizoriu pe palier de baieti asadar stau cu bagajele in mijlocul camerei
fetelor...am facut prostioare in weekend.dar sincera sa fiu nu mi-e frica pt ca am fost cumintica pana acum.am papat tort.sora e capul rautatilorglumesc.a aniversat 2 ani cu iubitul ei si a facut asa un tort buuun.si nu am putut sa refuz,mai ales ca nu am mai mancat dulce de nu stiu cand am zis ca pot sa pap si eu de maine o iau de la capat cu totul,sapt noua de cursuri,maine chiar merg sa caut o sala de fitness pana nu raman iar fara portofel Doamne pazeste sa nu mai am parte de asa cevaazi am fumat ultima tigara,sper euma gandesc sa nu mai cumpar,ca aseara cand am mers in oras cu iubitu am fumat pt prima data Davidoff,pfuai ce tari mi s-au parut ca simteam ca se dezlipesc plamanii (oare iau avertisment ca am scris numele tigarilor?:ss) si mi-a fst rau asa ca am hotarat sa nu mai fumez.sa vedem din punctul asta de vedere cata vointa am
tin sa va spun ca si azi am uitat cantarul,ca si duminica trecuta,asa ca iar trebuie sa aproximez asa mult imi lipseste cantarul ala
voi ce mai spuneti?cum o mai duceti? va pup slabute dragi!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]