forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   Turbo Jam practica cineva? (http://forum.slabute.ro/sport/turbo-jam-practica-cineva-6055.html)

grasana26 10 sep 2010 20:50:56

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Citat:

Anterior postat de DrIulia2010 (Post 323617)



Antrenamentele cu Chalene sunt extraordinare,e grozava tipa asta.;)

Stiu...iti da o senzatie de zile mari de ti-e rusine sa abandonezi:">

sandymihaica 12 sep 2010 21:54:24

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Si eu am 2 zile d cand fac turbo jam si vreau sa zic ca febra incepe sa ma moleseasca:)).Imi place foarte mult felul cum te motiveaza Chalene.....sper sa dea rezultate.Mult succes fetelor

anqutz 13 sep 2010 10:00:29

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Citat:

Anterior postat de sandymihaica (Post 325934)
Si eu am 2 zile d cand fac turbo jam si vreau sa zic ca febra incepe sa ma moleseasca:)).Imi place foarte mult felul cum te motiveaza Chalene.....sper sa dea rezultate.Mult succes fetelor

Mult succes! Ai grija sa faci in continueare sport ca sa ti se duca febra musculara, dar mai usurel. :)

sandymihaica 13 sep 2010 19:22:17

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Multumesc!>:D<

ioannaa96 26 mar 2011 21:03:52

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Ador Turbo Jam! Muzica e asa ritmata incat vrei sa faci din ce in ce mai mult si mai bine de dragul muzicii, si al lui Chalene, desigur. Il fac de doua saptamani si umpic si impreuna cu dieta(nu chiar stricta) am reusit sa pierd aproape 2 kilograme. Il recomand tuturor slabutelor :x !

ni.Oana 30 apr 2011 12:58:13

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Care este diferenta dintre Turbo Jam si Turbo Fire? :D Pentru ca eu mi-am descarcat turbo fire si a-si vrea sa ma apuc.:D Si intreb pentru ca ma gandesc daca ar fi mai bine sa incep cu turbo jam apoi turbo fire :-??

ioannaa96 01 mai 2011 09:04:13

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Citat:

Anterior postat de ni.Oana (Post 636475)
Care este diferenta dintre Turbo Jam si Turbo Fire? :D Pentru ca eu mi-am descarcat turbo fire si a-si vrea sa ma apuc.:D Si intreb pentru ca ma gandesc daca ar fi mai bine sa incep cu turbo jam apoi turbo fire :-??

Diferenta intre Turbo Jam si Turbo Fire esta ca Turbo Jam este pentru incepatori, foarte eficient si el, dar cu miscari de acomodare, destul de usoare.
E mai bine sa incepi cu Turbo Jam, sa inveti miscarile si sa te obisnuiesti cu stilul lui Chalene de a lucra si abia apoi sa treci la Turbo Fire care e mult mai greu, in stil mai atletic, lucrezi un minut la intensitatea maxima dupa care urmeaza exercitii usoare de recuperare :)

alinutzik 27 mar 2012 19:41:48

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Fetelor, am si eu o intrebare. La turbo jam ai nevoie de vreun echipament ceva ? Si daca da, ce anume ? Ca sa ma duc sa-mi cumpar de la un magazin cu articole sportive...de luni vreau sa incep programul. :D

PrintZzY 08 ian 2013 11:25:38

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Buna!
A facut cineva TJ macar o luna?Daca da, ce rezultate ati avut?;;)

alyy 08 ian 2013 14:27:38

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Citat:

Anterior postat de PrintZzY (Post 1199850)
Buna!
A facut cineva TJ macar o luna?Daca da, ce rezultate ati avut?;;)

eu am facut aproape o luna,la mine s-a vazut rezultate mai ales la burta,dupa am facut turbo fire o luna si am obtinut rezultate frumoase


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:15:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO