forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   Turbo Jam practica cineva? (http://forum.slabute.ro/sport/turbo-jam-practica-cineva-6055.html)

happygirldiana 25 aug 2010 18:39:04

Turbo Jam practica cineva?
 
Buna slabutelor!
Practica cineva Turbo Jam?Daca da,care dintre programe?Eu fac Cardio party 1,2 si 3 si Ab Jam,dar nu prea stiu sa le incadrez la noi in calculator,,,,nu se poate adauga si acest sport in baza de date a calculatorului de calorii arse?sau pe cine trebuie sa rugam sa faca asta?;;) chiar as vrea sa stiu cat ard in functie de intensitate si greutate.eu deja il fac de 5 zile si am o febra de....nici nu pot sa respir:))
la voi,la cele care il practica,se vad rezultate?

Nick0612 25 aug 2010 19:27:45

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Eu am facut turbo jam 20 minute workout si in 5zile am dat jos un kilogram,si cu dieta desigur. Eu le incadrez la aerobic impact major. Mie imi par foarte relaxante si parca iti dau mai multa energie. Iar muzica este una suuuper buna, perfect aleasa pentru a te motiva sa continui.:)

karmara 25 aug 2010 19:47:09

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Mi se pare ca seamana cu Tae Bo, deci poti sa calculezi ca pentru tae bo...zic eu.
Dar ai DVD sau de unde faci?
M-am uitat pe youtube si nu gasesc decat mix-uri.

happygirldiana 26 aug 2010 00:16:33

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Citat:

Anterior postat de Nick0612 (Post 302276)
Eu am facut turbo jam 20 minute workout si in 5zile am dat jos un kilogram,si cu dieta desigur. Eu le incadrez la aerobic impact major. Mie imi par foarte relaxante si parca iti dau mai multa energie. Iar muzica este una suuuper buna, perfect aleasa pentru a te motiva sa continui.:)

deci se vad rezultate:)eu inca nu m-am cantarit de cand il practic,maine o sa vad daca a dat rezultate:)
merci pt raspuns:*

Anycyk90 26 aug 2010 07:30:55

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
As vrea si eu sa ma apuc de Turbo Jam k m-ati facut curioasa...dar akasa am spatiu f mic:-s.Intrebarea e dak necesita spatiu f mare?:-s...Am vazut k este promitatoare ca sculpting si arderea caloriilor...[*super*]Va pup...

happygirldiana 26 aug 2010 10:40:19

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Citat:

Anterior postat de Anycyk90 (Post 302726)
As vrea si eu sa ma apuc de Turbo Jam k m-ati facut curioasa...dar akasa am spatiu f mic:-s.Intrebarea e dak necesita spatiu f mare?:-s...Am vazut k este promitatoare ca sculpting si arderea caloriilor...[*super*]Va pup...

spatiu foartemare nu,trebuie un pic,cat sa poti sa faci lovituri cu piciorul in fata,spate,stanga si dreapta.in rest...vointa si bunadispozitie:)

Beatrice86 03 sep 2010 14:04:57

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Vreau sa ma apuc de turbo jam saptamana viitoare. Am un program de 4 saptamani. Sunt foarte curioasa ce rezultate o sa am. Fac poza inainte si dupa. Sper sa dau jos cateva kilogramme, de mai mult conteaza aspectul fizic.....sa dispara odata burtica... :D

Slabuta 09 sep 2010 15:09:11

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Citat:

Anterior postat de Beatrice86 (Post 313518)
Vreau sa ma apuc de turbo jam saptamana viitoare. Am un program de 4 saptamani. Sunt foarte curioasa ce rezultate o sa am. Fac poza inainte si dupa. Sper sa dau jos cateva kilogramme, de mai mult conteaza aspectul fizic.....sa dispara odata burtica... :D

Mult succes Beatrice si asteptam evolutia ta >:D<

grasana26 10 sep 2010 20:11:23

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Ma bucur sa vad ca mai sunt persoane care practica Turbo Jam .De asemenea recomand pt lucrarea frumos a muschilor Turbo Sculpt si mai nou turbo Fire de la aceeasi simpatica Chalene Jhonson :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=oRGTuvoEgdA

DrIulia2010 10 sep 2010 20:15:45

Re: Turbo Jam practica cineva?
 
Citat:

Anterior postat de grasana26 (Post 323610)
Ma bucur sa vad ca mai sunt persoane care practica Turbo Jam .De asemenea recomand pt lucrarea frumos a muschilor Turbo Sculpt si mai nou turbo Fire de la aceeasi simpatica Chalene Jhonson :DYouTube - New Beachbody Product: TurboFire®


Antrenamentele cu Chalene sunt extraordinare,e grozava tipa asta.;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:05:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO