forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Strainatate (http://forum.slabute.ro/strainatate/)
-   -   Slabutele din Spania! (http://forum.slabute.ro/strainatate/slabutele-spania-2799.html)

Petrule Niculina 18 ian 2012 17:31:49

Re: Slabutele din Spania!
 
De cateva zile am zis ca am inceput o dieta cu 1000 de kcal la zi plus exercitii cu Shaun T..(Fat burning cardio,ab sculp,etc .) plus tae bo cardio cu billy blanks .ieri mam cantarit si nu mai venit a crede ca am slabit 2 kg.Am sarit in sus de bucurie.Nu mi-a venit a crede ca am 65 kg:-o.N-am mai cantarit atata de cateva luni.Mama mea sa ingrasat tare in ultima perioada si tot zice ca vrea sa slabeasca dar nu are ambitie.Cand a auzit ca am slabit nu i-a venit sa creada.Iar acum sa vad ca efortul meu are rezultate nu am de gand sa ma opresc pana nu ajung la kg dorite(50 kg).:D

Petrule Niculina 18 ian 2012 17:47:26

Re: Vreau sa slabesc pentru ca nu ma incap hainele
 
Nu te da batuta...Sti ce fac eu cand imi vine sa ma dau batuta sau cand fac exercitii si simt ca nu mai pot si vreau sa ma opresc?...Ma gandesc si imi apare in minte imaginea mea cand ma uit in oglinda si imi dau seama ca nu imi place ce vad si atunci ma ambitionez sa continui...si imi zic in sinea mea inca un pic...inca cateva minute si gata..si dupa ce termin parca mai vreau sa fac si abia astept ziua urmatoare sa mai fac.Nu te descuraja si gandeste-te ca la sfarsit o sa merite tot efortul si sacrificiul.

lexxaro 18 ian 2012 22:15:35

Re: Slabutele din Spania!
 
Ma bucura optimismul tau..nu pot decat sa te felicit!!!La mine functioneaza exact invers..ma uit in oglinda, bleah!!!nu-mi place ce vad, ma apuca depresia si dau iama prin dulciurile lui fiica-mea....mi-am propus ca de maine sa merg cu bicicleta progresiv....mai intai 15 minute si sa cresc pana ajung la 1 ora..sper..hai ca se poate!!!!hai ca se poate!!!!!!!!;) bafta in tot ceea ce vrei sa faci!!:-*


Ella81 05 feb 2012 18:18:20

Re: Slabutele din Spania!
 
Salutare fetelor din Spania!!!!

Georgii 16 mar 2012 10:42:57

Re: Slabutele din Spania!
 
Citat:

Anterior postat de Ella81 (Post 925822)
Salutare fetelor din Spania!!!!

Salut Ella!

Nu mai sunt slabute pe aici din Spania? Haideti fetelor la un pahar de vorba :).

geo martinez 19 mar 2012 00:25:45

Re: Slabutele din Spania!
 
Prezent:d salutare fetelor!!!

teo23 19 mar 2012 06:49:51

Re: Slabutele din Spania!
 
Vai fetelor ce va invidiez ca sunteti in Spania. Si eu am fost acolo acum 2 ani, dar nu am mai avut de munca si am revenit in Romania. MI-E DORRRRRRRRRR:((:((:((

ELISIM 04 aug 2012 20:21:03

Re: Slabutele din Spania!
 
Holla, Slabutele din Spania sunt f.ocupate, si nu au nevoiesa slabeasca. Eu trebuie sa slabesc. Cum sa imi gasesc de munca? Vad ca face minuni...

tita nicoleta 18 sep 2013 10:50:11

Re: Slabutele din Spania!
 
buna tuturor care citesc!dieta cu orez nu a functionat.Dukan da rezultate si nu e chiar asa de greu de tinut.In Mercadona se gasesc multe produse care se folosesc in Dukan si nu sunt prea scumpe.Va doresc spor la slabit!

tita nicoleta 08 oct 2013 17:06:22

Re: Slabutele din Spania!
 
scadem,scadem

tita nicoleta 12 dec 2013 08:48:24

Re: Slabutele din Spania!
 
mai am un pic


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:06:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO