forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Tae-bo&Aerobic (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/)
-   -   Program Tae-bo pentru abdomen (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/program-tae-bo-abdomen-1152.html)

laurra 17 ian 2011 20:04:44

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
[QUOTE=anqutz;478934]

O sa se duca durerea dupa ce se obisnuiesc muschii cu efortul. :)
Sunt foarte eficiente; astazi am imbracat pantalonii mei de 85 de kg si zici ca facusem ceva in ei asa aratau,iar mama s-a mirat de mine:da' ce-ai slabit Laurra!!!!
:-o


anqutz 17 ian 2011 20:09:05

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 479013)
Sunt foarte eficiente; astazi am imbracat pantalonii mei de 85 de kg si zici ca facusem ceva in ei asa aratau,iar mama s-a mirat de mine:da' ce-ai slabit Laurra!!!!
:-o

Asa e, sunt ft eficiente. Felicitari pt scadere! :)

laurra 17 ian 2011 20:23:57

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 479021)


Asa e, sunt ft eficiente. Felicitari pt scadere! :)

Mersi la fel si tie, esti la mentinere?Am fost si eu in gasca voastra SB ,avea prea multe restrictii pentru mine si l-am adoptat pe Monty.

anqutz 17 ian 2011 20:26:23

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 479049)
Mersi la fel si tie, esti la mentinere?Am fost si eu in gasca voastra SB ,avea prea multe restrictii pentru mine si l-am adoptat pe Monty.

Am pus ceva de sarbatori, mai ales pe burtica, si acum vreau sa dau jos surplusul. E strict SB insa rezultatele sunt pe masura. :)

laurra 17 ian 2011 20:28:51

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 479056)


Am pus ceva de sarbatori, mai ales pe burtica, si acum vreau sa dau jos surplusul. E strict SB insa rezultatele sunt pe masura. :)

Daca poti sa tii, felicitari!Eu am slabit 1kg dupa 1 saptamana ,dar m-am ales si cu o constipatie....:D:D:D

laurra 17 ian 2011 20:30:48

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Hai si tu la concursul 9 1/2 saptamani in blugii favoriti ,cred ca nu mai e nimeni de la SB

anqutz 17 ian 2011 20:34:33

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 479060)
Daca poti sa tii, felicitari!Eu am slabit 1kg dupa 1 saptamana ,dar m-am ales si cu o constipatie....:D:D:D

Pot si am cele mai bune rezultate cu ea. Constipatia o rezolv cu ceai/supozitoare. Merci! :) Spor si tie la Monty.

laurra 17 ian 2011 20:40:17

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 479068)


Pot si am cele mai bune rezultate cu ea. Constipatia o rezolv cu ceai/supozitoare. Merci! :) Spor si tie la Monty.

Eu zic sa nu folosesti prea des supozitoare, mai tarziu sa nu te afecteze:hemoroizi,alte chestii...de ce nu alegi Monty este foarte lejer si slabesti tot 1 kg pe saptamana si ai si tranzit normal ca mananci dimineata cereale...dar tu faci cum vrei....

anqutz 17 ian 2011 20:43:55

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 479078)
Eu zic sa nu folosesti prea des supozitoare, mai tarziu sa nu te afecteze:hemoroizi,alte chestii...de ce nu alegi Monty este foarte lejer si slabesti tot 1 kg pe saptamana si ai si tranzit normal ca mananci dimineata cereale...dar tu faci cum vrei....

Nu stiam ca se pot face hemoroizi de la supozitoare. Insa de la constipatie se pot face.

Faza 1 tine oricum 2 sapt si mi-e mai usor sa tin SB, mai ales pt ca in cele 2 sapt dau mult mai mult de pe burtica decat din alte zone, lucur care la Monty nu s-ar intampla. Plus ca Monty are regulile ceva mai complicate, nu se potrivesc stilului meu de viata.

laurra 17 ian 2011 20:48:13

Re: Program Tae-bo pentru abdomen
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 479089)


Nu stiam ca se pot face hemoroizi de la supozitoare. Insa de la constipatie se pot face.

Faza 1 tine oricum 2 sapt si mi-e mai usor sa tin SB, mai ales pt ca in cele 2 sapt dau mult mai mult de pe burtica decat din alte zone, lucur care la Monty nu s-ar intampla. Plus ca Monty are regulile ceva mai complicate, nu se potrivesc stilului meu de viata.

Ok ok m-am exprimat gresit supozitoarele iti irita rectul ,nu te oblig....
Pe pagina cealalta ti-am scris de concurs..ce zici?Eu te las ca ma uit la un film.Pa ,noapte buna:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:41:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO