forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Alexik (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8996)

andra_aly 04 mai 2011 22:24:31

Re: Jurnal Alexik
 
Scumpa, am vazut ca ziceai de jurnal.
Stai linistita ca o sa fie mutat cand o sa trebuiasca;)
Pana atunci, bucura.te de adolescenta:D
Puipici si noapte buna:-*

Alexik 04 mai 2011 22:45:30

Re: Jurnal Alexik
 
A.:D eh..:)) m-am cam saturat si eu de adolescenta.. astept 18 cu bratele deschise..si poate kg mai putine.
Ms pentru lamuriri>:D<Noapte buna si tie..:-*
Si te mai astept prin jurnalul meu ;;;)

Alexik 05 mai 2011 16:00:27

Re: Jurnal Alexik
 
Azi a fost cea mai rea zi din primavara!! si din cauza celor intamplate am mancat cam mult pandishpan.:(bine ca s-a terminat ..maine-mi revin.

Vroiam sa va cer un sfat pentru cei ce au incercat programe de slabit acasa.: Cam care ar fi mai bun? Turbo jam sau rockin' body..as vrea sa le fac pe amandoua dar deja mai am si hip hop abs si sala de sapt viit..

Mihaela1006 06 mai 2011 10:27:06

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 643517)
A.:D eh..:)) m-am cam saturat si eu de adolescenta.. astept 18 cu bratele deschise..si poate kg mai putine.
Ms pentru lamuriri>:D<Noapte buna si tie..:-*
Si te mai astept prin jurnalul meu ;;;)

18 vine si 17 nu se mai intoarce niciodata... bucura-te de fiecare clipa, nimic nu se intoarce sau retraieste :D
In rest, vei fi supla si frumoasa ;) cu tot pandishpanu' de ieri tot nu te vei ingrasa :P

Alexik 06 mai 2011 19:08:36

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Mihaela1006 (Post 646188)

18 vine si 17 nu se mai intoarce niciodata... bucura-te de fiecare clipa, nimic nu se intoarce sau retraieste :D
In rest, vei fi supla si frumoasa ;) cu tot pandishpanu' de ieri tot nu te vei ingrasa :P

Sa speram , oricum i-am zis mamei urmatorul dulce sa-l faca peste 1 luna:))

justbelieve 06 mai 2011 19:30:07

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 644830)
Azi a fost cea mai rea zi din primavara!! si din cauza celor intamplate am mancat cam mult pandishpan.:(bine ca s-a terminat ..maine-mi revin.

Vroiam sa va cer un sfat pentru cei ce au incercat programe de slabit acasa.: Cam care ar fi mai bun? Turbo jam sau rockin' body..as vrea sa le fac pe amandoua dar deja mai am si hip hop abs si sala de sapt viit..

Buna!>:D<
Rockin body nu l-am incercat,dar turbo jam mi se pare super.Am facut turbo jam vara trecuta,in vacanta si am avut rezultate super:)

Alexik 06 mai 2011 19:43:08

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 647036)
Buna!>:D<
Rockin body nu l-am incercat,dar turbo jam mi se pare super.Am facut turbo jam vara trecuta,in vacanta si am avut rezultate super:)

Ai facut cum spunea fix andrenoarea aia>? poate sunt eu mai inceata da nu cred ca fac TOATE exercitiile bune la turbo jam..sa continui asa pana reusesc sa le fac?
Si cam cat timp ai facut:D?

justbelieve 06 mai 2011 20:26:57

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 647078)
Ai facut cum spunea fix andrenoarea aia>? poate sunt eu mai inceata da nu cred ca fac TOATE exercitiile bune la turbo jam..sa continui asa pana reusesc sa le fac?
Si cam cat timp ai facut:D?

Da,adica faceam odata cu ele exercitiile,si eu cred ca faceam majoritatea exercitiilor corect,pentru ca la inceput am avut febra musculara.
Daca ai timp si vrei sa le faci,fa-le asa cum poti,in timp vei reusi sa le faci corect pe toate.Eu am facut atunci cam o luna sau doua,am scapat de cm destul de multi,la kg insa nu s-a vazut prea mare diferenta,dar asta nici nu conteaza.

Alexik 06 mai 2011 21:14:56

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 647149)
Da,adica faceam odata cu ele exercitiile,si eu cred ca faceam majoritatea exercitiilor corect,pentru ca la inceput am avut febra musculara.
Daca ai timp si vrei sa le faci,fa-le asa cum poti,in timp vei reusi sa le faci corect pe toate.Eu am facut atunci cam o luna sau doua,am scapat de cm destul de multi,la kg insa nu s-a vazut prea mare diferenta,dar asta nici nu conteaza.

Eu prefer sa scad din cm si nu din kg.:Dok.hai ca ma apuc acum . mi-ai dat sperante:-*[*gimnastica*]

justbelieve 07 mai 2011 07:20:44

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 647237)
Eu prefer sa scad din cm si nu din kg.:Dok.hai ca ma apuc acum . mi-ai dat sperante:-*[*gimnastica*]

Exact asta imi doresc si eu.Sa scad din cm.
Sa ai spor si noroc>:D<

Alexik 08 mai 2011 08:01:37

Re: Jurnal Alexik
 
Azi a fost ziua de cantar si a aratat 50.0 :x :x fara 900 de grame desi am trisat cu un pandishpan si 2 bucati de ciocolata neagra.:DSaptamanii viitoare sper! sa-mi iau cantar si sa tin mai strict si introduc sala in programul de sport:D

Ann 08 mai 2011 17:28:25

Re: Jurnal Alexik
 
Felicitari pentru ca ai ajuns la 50 de kg. :-* Sper si eu sa ajung cat de curand la 50 sau poate chiar mai putin, ca vreau la plaja. :)) Cine nu vrea?

Apropo, eu sunt Dianna. >:D< Pe ce clasa esti??

Alexik 08 mai 2011 17:44:43

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Ann (Post 649369)
Felicitari pentru ca ai ajuns la 50 de kg. :-* Sper si eu sa ajung cat de curand la 50 sau poate chiar mai putin, ca vreau la plaja. :)) Cine nu vrea?

Apropo, eu sunt Dianna. >:D< Pe ce clasa esti??

Multumesc>:D<;;)
Si eu vreau la plajaa anu asta , anul trecut stateam cu o esarfa pe mine..uram sa ma ridic in picioare:)) anul asta nu >:)vom fi slabute sexy;;)

Btw , pe ce clasa sunt unde:D? la scoala?

Ann 08 mai 2011 17:47:58

Re: Jurnal Alexik
 
Da, da la scoala. :D

Eu anul trecut m-am bronzat mai mult pe spate, ca stateam sa nu mi se vada burta. Si cand stateam in fund puneam prosopul sau luam rochita de plaja pe mine. :))
Vom fi sexy rau de tot.>:) b-)

Alexik 08 mai 2011 17:53:52

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Ann (Post 649388)
Da, da la scoala. :D

Eu anul trecut m-am bronzat mai mult pe spate, ca stateam sa nu mi se vada burta. Si cand stateam in fund puneam prosopul sau luam rochita de plaja pe mine. :))
Vom fi sexy rau de tot.>:) b-)


Sunt a 11:D Tu?
Eu nu m-am bronzat deloc..desi am fost si la mare..nu am putut sta:( mi-era prea urat de mine..
Anul asta sunt hotarata sa recuperez tot..:DCe dieta tii?:-?

Ann 08 mai 2011 18:00:40

Re: Jurnal Alexik
 
SI eu sunt tot a 11-a. Hehe. ;))

Eu nu tin nicio dieta. Incerc sa mananc sanatos, sa scot dulciurile si prajelile si incet incet si painea. Odata m-am lasat de dulciuri pentru 3 saptamani si am ajuns la 52 de kilograme. Fara sport, si mancam neregulat si dupa 6 seara.

Dulciurile sunt inamicul meu! :))

Tu ce dieta tii?

Alexik 08 mai 2011 18:06:18

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Ann (Post 649399)
SI eu sunt tot a 11-a. Hehe. ;))

Eu nu tin nicio dieta. Incerc sa mananc sanatos, sa scot dulciurile si prajelile si incet incet si painea. Odata m-am lasat de dulciuri pentru 3 saptamani si am ajuns la 52 de kilograme. Fara sport, si mancam neregulat si dupa 6 seara.

Dulciurile sunt inamicul meu! :))

Tu ce dieta tii?

Hmm..:D imi calculez meniul pe site..si vad sa nu am prea multi carbo..seara mananc proteine..si dimineata musli:-/si la pranz ce mancare am si uneori gustari.:D .[n-as putea tine o dieta fixa..ca ar insemna sa-mi iau mereu alimente speciale si nah..:D trb sa mananc si mancarea mamei:))]+Programele hip hop abs si turbo jam dupa calendarul lor.+sala de marti:D
Eu am mancat dulce si totusi am slabit..:)) ceva tot trebuie sa mananc..o data pe sapt macar..
De ce nu faci sport? nu poti?

Ann 08 mai 2011 18:26:39

Re: Jurnal Alexik
 
Si eu tot pe site imi calculez caloriile, si incerc si eu sa nu depasesc 1300-1400 de calorii.

Am uitat sa zic de sport. :)) Fac si sport, am de toate in calculator. Si fac de pe youtube. Incerc sa fac minim 30 de minute pe zi. Eu am probleme cu fugitul, dar de cand fac sport acasa parca e mai usor. Si in fiecare joi am educatie, si ma rupe profu de sport. Pana acum am urat sportul si imi era groaza sa fac, dar parca acum e mai ok. :-"

Alexik 08 mai 2011 18:30:36

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Ann (Post 649425)
Si eu tot pe site imi calculez caloriile, si incerc si eu sa nu depasesc 1300-1400 de calorii.

Am uitat sa zic de sport. :)) Fac si sport, am de toate in calculator. Si fac de pe youtube. Incerc sa fac minim 30 de minute pe zi. Eu am probleme cu fugitul, dar de cand fac sport acasa parca e mai usor. Si in fiecare joi am educatie, si ma rupe profu de sport. Pana acum am urat sportul si imi era groaza sa fac, dar parca acum e mai ok. :-"

Eu am scutire la sport :D:))
A:-? eu fac cam 1 ora si ceva.. si sa vad cu sala ajung la 3 ore.As vrea sa le dau si pe astea 3 kg pana in iunie , sa pot umbla in pantaloni scurti.
Si eu am de toate in clc:)) dar momentan am zis sa fac 2 si bune:D
Si eu inainte doamne x_x ziceam ca tin numai dieta da sport nu..acum aas face invers..:)) ca daca tin dieta si nu ma tonifiez dupa se vede cam urat:D

Ann 08 mai 2011 18:37:54

Re: Jurnal Alexik
 
Pai am zis sa nu incep asa dintr-o data sa fac sport, ca nu pot. Pe urma sunt sigura ca ajung si eu la o ora jumate sau chiar mai mult. ;;)
Tu ai probleme cu celulita, cu burta? Ca astea sunt marile mele probleme si nu stiu cu ce sport se duc cel mai bine jos. Am citit pe aici ca ar merge bine cu cardio, si asta fac de cateva zile. Tu ce parere ai? :-?

Alexik 08 mai 2011 19:12:15

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Ann (Post 649438)
Pai am zis sa nu incep asa dintr-o data sa fac sport, ca nu pot. Pe urma sunt sigura ca ajung si eu la o ora jumate sau chiar mai mult. ;;)
Tu ai probleme cu celulita, cu burta? Ca astea sunt marile mele probleme si nu stiu cu ce sport se duc cel mai bine jos. Am citit pe aici ca ar merge bine cu cardio, si asta fac de cateva zile. Tu ce parere ai? :-?

Hm.. asa si asa.. oricum incerc sa gasesc si o crema buna..
da si eu ma axez pe cardio.. e cel mai bine pentru burtA:P+ hip hop abs( azi se faceprima saptamana dupa calendarul programului.:D Si incerc sa numai mananc atatea prostii.:D defapt am reusit cat de cat:))
Dar la celulita dp picioare trece cu cardio da trb si crema..incerc sa iau o crema sapt viit.:D poate e buna.. sa vedem.:D

Ann 08 mai 2011 20:22:13

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 649471)
Hm.. asa si asa.. oricum incerc sa gasesc si o crema buna..
da si eu ma axez pe cardio.. e cel mai bine pentru burtA:P+ hip hop abs( azi se faceprima saptamana dupa calendarul programului.:D Si incerc sa numai mananc atatea prostii.:D defapt am reusit cat de cat:))
Dar la celulita dp picioare trece cu cardio da trb si crema..incerc sa iau o crema sapt viit.:D poate e buna.. sa vedem.:D

Ce crema? Dinaia speciala pentru celulita sau folosesti crema de corp sau ceva ulei pentru corp? :D
Am facut ceva tae bo si sunt fresh acum, pot sa imi invat linistita pentru teza de maine. :))

Alexik 08 mai 2011 20:45:47

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Ann (Post 649591)
Ce crema? Dinaia speciala pentru celulita sau folosesti crema de corp sau ceva ulei pentru corp? :D
Am facut ceva tae bo si sunt fresh acum, pot sa imi invat linistita pentru teza de maine. :))

Special pt celulita:P ,O sa o caut in magazinele naturiste.
Si eu dau teza maine.:( si dau singura..:-s sper sa nu uit nimic ca n-am cum sa copii:))
Succes maine>:D<

Alexik 08 mai 2011 20:47:59

Re: Jurnal Alexik
 
Pe mine ma plictiseste tipu de la tae-bo:)) billy ... parca asa era:D si nu stiu.. nu ma atrage deloc sa fac:|

Ann 09 mai 2011 18:31:36

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 649666)
Pe mine ma plictiseste tipu de la tae-bo:)) billy ... parca asa era:D si nu stiu.. nu ma atrage deloc sa fac:|

Mie imi place, nu stiu de ce. :)) Matusa-mea mi-a zis de el, is intr-o vreme faceam impreuna cu ea, si atunci nu ma plictiseam ca nu eram singura. Si a ajuns sa imi placa.

Cum a fost la teza? Ai stiut? :>

Alexik 09 mai 2011 21:11:35

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Ann (Post 651003)
Mie imi place, nu stiu de ce. :)) Matusa-mea mi-a zis de el, is intr-o vreme faceam impreuna cu ea, si atunci nu ma plictiseam ca nu eram singura. Si a ajuns sa imi placa.

Cum a fost la teza? Ai stiut? :>

N-am mai dat ca a venit la si 30:x
Dau miercuri..:)) si maine dau alta teza , la englezaa.. ce saptamana plinax-(La tine?;;)>:D<

Ann 10 mai 2011 14:02:24

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 651379)
N-am mai dat ca a venit la si 30:x
Dau miercuri..:)) si maine dau alta teza , la englezaa.. ce saptamana plinax-(La tine?;;)>:D<

Ooo la mine e mai lejer. :P

Mie mi-a adus azi si am luat 10 deci a fost bine :)) . Si eu dau miercuri, la fizica si dupaia scap saptamana asta. Din fericire. #:-s

Alexik 10 mai 2011 14:37:20

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Ann (Post 652262)
Ooo la mine e mai lejer. :P

Mie mi-a adus azi si am luat 10 deci a fost bine :)) . Si eu dau miercuri, la fizica si dupaia scap saptamana asta. Din fericire. #:-s

Bravooo>:D< eu mai am de dat 2 :-j..pff..anu asta nu prea am avut noroc la teza..

Alexik 14 mai 2011 08:18:40

Re: Jurnal Alexik
 
Buna jurnalule:D
ieri am omis sportul:( am avut o durere de cap groaznica:-s.Macar m-am plimbat fooarte muult.Azi sper sa recuperez ceea ce nu am facut ieri.:D
La mancare e mai greu..da ne invatanm noi si acolo..gasim ceva trucuri:D

grasuta88 19 mai 2011 06:33:09

Re: Jurnal Alexik
 
Buna Alexik, ce mai faci? Cum merge dieta?:x

Alexik 28 mai 2011 08:35:51

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 662652)
Buna Alexik, ce mai faci? Cum merge dieta?:x

Hmm;..asa si asa. sa vad daca ma apuc maine de SB:D..sa vad cam cand apar fructele de vara.1 saptamana as putea rezista fara ele..dar 2 e cam mult..mai bine incepeam dieta acum 2 saptamani ca de atunci n-am mai mancat un fruct:))

Adina14 28 mai 2011 20:53:23

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 671285)
Hmm;..asa si asa. sa vad daca ma apuc maine de SB:D..sa vad cam cand apar fructele de vara.1 saptamana as putea rezista fara ele..dar 2 e cam mult..mai bine incepeam dieta acum 2 saptamani ca de atunci n-am mai mancat un fruct:))

Hey Alexik >:D< De astazi tii SB?;;)

Alexik 29 mai 2011 10:04:15

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 671674)
Hey Alexik >:D< De astazi tii SB?;;)

Da gata , trebuie sa dua jos astea 5 kg:-w vreau sa fac plaja ce naiba? sa arat bine de majorat ..sa IES IN pantaloni scurtix-(
Dimineata am mancat 1 felie jumatate de sunca de piept de pui + varza.:D
Seara imi salvez meniurile.:D ca sa stiu sigur ce-am mancat.:D:)) sper sa trec de astea 2 sapt:D
A da , si incerc sa ajung pana la 1300/1400 de calorii..:D ca n-am de slabit chiar asa de mult si mai bine sa am de unde da in caz de stagnare,.

Adina14 29 mai 2011 14:40:14

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 671904)
Da gata , trebuie sa dua jos astea 5 kg:-w vreau sa fac plaja ce naiba? sa arat bine de majorat ..sa IES IN pantaloni scurtix-(
Dimineata am mancat 1 felie jumatate de sunca de piept de pui + varza.:D
Seara imi salvez meniurile.:D ca sa stiu sigur ce-am mancat.:D:)) sper sa trec de astea 2 sapt:D
A da , si incerc sa ajung pana la 1300/1400 de calorii..:D ca n-am de slabit chiar asa de mult si mai bine sa am de unde da in caz de stagnare,.

Care 5?:-o La ticker ai aproape 4, nu 5 :-/
Miamii :x Varza adica salata de varza sau varza calita?:-/
Ai cantarit tot ce-ai papat,nu?:)
E mai bine asa :) Eu in caz de stagnare o sa trebuiasca sa bag mult sport ca din calorii nu mai am cum sa scad :))

grasuta88 30 mai 2011 08:18:53

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 671285)
Hmm;..asa si asa. sa vad daca ma apuc maine de SB:D..sa vad cam cand apar fructele de vara.1 saptamana as putea rezista fara ele..dar 2 e cam mult..mai bine incepeam dieta acum 2 saptamani ca de atunci n-am mai mancat un fruct:))

Bravo te apropi de finish:-*:-*:-*

Alexik 30 mai 2011 14:27:00

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 672093)
Care 5?:-o La ticker ai aproape 4, nu 5 :-/
Miamii :x Varza adica salata de varza sau varza calita?:-/
Ai cantarit tot ce-ai papat,nu?:)
E mai bine asa :) Eu in caz de stagnare o sa trebuiasca sa bag mult sport ca din calorii nu mai am cum sa scad :))

Salata de varsa..nu-mi plc varza calita.
Oricum ,numai tin SB ca nu pot sa tin faza 2 si daca nu pot sa o respect ma ingras iar.Mai astept..azi m-am simtit prea rau ..obosita raau , abia am putut sa merg..plus ca trb sa-mi vina musafirii si nah..mi-am pus cam aiurea :(

Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 672584)
Bravo te apropi de finish:-*:-*:-*

Ohoo mai am:))

Adina14 30 mai 2011 19:44:58

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 673065)
Salata de varsa..nu-mi plc varza calita.
Oricum ,numai tin SB ca nu pot sa tin faza 2 si daca nu pot sa o respect ma ingras iar.Mai astept..azi m-am simtit prea rau ..obosita raau , abia am putut sa merg..plus ca trb sa-mi vina musafirii si nah..mi-am pus cam aiurea :(


Ohoo mai am:))

Oh :( Mai bine sa nu o tii deloc decat sa te ingrasi apoi dublu.Lasa ca tot vei reusi tu cumva sa slabesti si fara SB >:D<

Alexik 01 iun 2011 07:02:51

Re: Jurnal Alexik
 
Buna jurnalule..rusinata iti spun ca am pus kg dat jos inapoi.:) am 50.9..trebuie sa-mi vina si stopul..poate din cauza asta-mi arata mai mult..oricum am si calcat stramb de foarte multe ori!!!Dar gata..nu deodata..incetul cu incetul incerc sa-mi revin.
Prima data vreau sa ma abtin de la mancat prostii seara.Doar proteine si ATAT.il ultimul timp mai luam vreo 4 felii de paine cu miere si frisca cu capsuni la cina..:-j.Si vine vara..
Sunt ocupata cu scoala (inca mai am chiar si ore deschise) si n-am timp sa-mi calculez meniurile..oricum incerc in seara asta.
SHAME ON ME/:-J

Adina14 01 iun 2011 20:35:31

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 674784)
Buna jurnalule..rusinata iti spun ca am pus kg dat jos inapoi.:) am 50.9..trebuie sa-mi vina si stopul..poate din cauza asta-mi arata mai mult..oricum am si calcat stramb de foarte multe ori!!!Dar gata..nu deodata..incetul cu incetul incerc sa-mi revin.
Prima data vreau sa ma abtin de la mancat prostii seara.Doar proteine si ATAT.il ultimul timp mai luam vreo 4 felii de paine cu miere si frisca cu capsuni la cina..:-j.Si vine vara..
Sunt ocupata cu scoala (inca mai am chiar si ore deschise) si n-am timp sa-mi calculez meniurile..oricum incerc in seara asta.
SHAME ON ME/:-J

Mai, mai , mai :-w Alexik pai ce faci?Rezisti pana seara si atunci o dai in bara?Gandeste-te ca tot efortul depus intreaga zi se duce pe apa sambetei.Mai bine dai gres dimineata decat seara, mai ales ca acum nu ai timp sa faci sport :( Totusi, acum nu iti trebuie o dieta bazata numai pe fructe fiindca au si ele carbohidratii si nu ai voie mai mult de 3 portii pe zii parca.In principiu trebuie sa fii isteata si rabdatore si rezultatele o sa apara imediat ;) >:D< Numai ca, ai grija..Timpul trece si acum vine vara :-s

Alexik 02 iun 2011 16:33:16

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 675561)
Mai, mai , mai :-w Alexik pai ce faci?Rezisti pana seara si atunci o dai in bara?Gandeste-te ca tot efortul depus intreaga zi se duce pe apa sambetei.Mai bine dai gres dimineata decat seara, mai ales ca acum nu ai timp sa faci sport :( Totusi, acum nu iti trebuie o dieta bazata numai pe fructe fiindca au si ele carbohidratii si nu ai voie mai mult de 3 portii pe zii parca.In principiu trebuie sa fii isteata si rabdatore si rezultatele o sa apara imediat ;) >:D< Numai ca, ai grija..Timpul trece si acum vine vara :-s

Da.dimineatza ma abztin(Culmea) si seara pauza.


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:16:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO