forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12065)

jess 18 mar 2013 21:04:16

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1237898)
Cum sa fie prea lungi:))) au apx 45min fiecare, restul e incalzirea si discursul ei inceput->sfarsit:)))
Nici eu nu am facut cardio vreodata, am avut o tentativa dar m-a aburit in miscarile ei de dans, m-am plictisit pana le-am invatat. Method math si post pregnancy sunt, insa, foarte foarte bune:D
Si lucreazaaa, eu una sunt asa de obosita; am si incercat sa fac fiecare miscare, nu las nimic!:))))

O sa incerc sa trec peste introducere si incalzire, poate macar de data asta am rabdare sa ma tin de ele macar cateva saptamani:D Sunt bune miscarile, dar ma plictisesc enorm:-/
Voi face maine post pregnancy:P

elene94 18 mar 2013 21:21:15

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1237904)
O sa incerc sa trec peste introducere si incalzire, poate macar de data asta am rabdare sa ma tin de ele macar cateva saptamani:D Sunt bune miscarile, dar ma plictisesc enorm:-/
Voi face maine post pregnancy:P

Bravo bravo :x sa-mi spui cat ai reusit
Eu vreau sa fac 2 saptamani method math, si apoi 2 saptamani post pregnancy

jess 18 mar 2013 22:02:49

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1237911)
Bravo bravo :x sa-mi spui cat ai reusit
Eu vreau sa fac 2 saptamani method math, si apoi 2 saptamani post pregnancy

Combina cu cardio, vei avea rezultate mult mai bune si in timp record. Vezi pe youtube daca te multumeste Jillian Michaels (30 days shred, Banish Fat Boost Metabolism, 6 Week Six-Pack Abs Workout etc), 6 min abs cu Shaun T, 8 min abs;;)

jess 18 mar 2013 22:06:59

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Am tras cu ochiul la pozele tale, avem cam aceeasi conformatie:P

elene94 18 mar 2013 23:25:01

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1237945)
Combina cu cardio, vei avea rezultate mult mai bune si in timp record. Vezi pe youtube daca te multumeste Jillian Michaels (30 days shred, Banish Fat Boost Metabolism, 6 Week Six-Pack Abs Workout etc), 6 min abs cu Shaun T, 8 min abs;;)

Nu prea imi place de Jillian Michaels, ma sperie!:D O sa incerc sa mai fac niste tae bo de la Billy B, imi placea tare in vara, dar de atunci nu am mai facut. Stiu ca scotea untul din mine, imi sarea inima din piept:D

Citat:

Anterior postat de jess (Post 1237947)
Am tras cu ochiul la pozele tale, avem cam aceeasi conformatie:P

Super, putem sa ne "intrecem" in rezultate atunci:> ne motivam reciroc. Esti in avantaj tu cu 5 kg dar..fie, las de la mine:))))):-*

elene94 19 mar 2013 14:16:50

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Am venit si eu de la scoala.. obositasi cu multe pe cap, dar imi fac eu timp si de sport azi

jess 19 mar 2013 16:00:28

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1238012)
Nu prea imi place de Jillian Michaels, ma sperie!:D O sa incerc sa mai fac niste tae bo de la Billy B, imi placea tare in vara, dar de atunci nu am mai facut. Stiu ca scotea untul din mine, imi sarea inima din piept:D



Super, putem sa ne "intrecem" in rezultate atunci:> ne motivam reciroc. Esti in avantaj tu cu 5 kg dar..fie, las de la mine:))))):-*

Am 55.5:D Nu am mai modificat tickerul. Nu stiu din ce cauza am luat in greutate. De 2 saptamani nu maninc lactate, carne, oua din cauza acneei. Poate o fi din cauza asta?!:-/

stefy2009 19 mar 2013 16:35:06

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Buna fetelor:-*Si eu am aceeasi conformatie ca voi din cate am citit si vazut:D(sus subtirica si jos mai dolofana:(), dar lupt din greu cu chestia asta . Hiadeti sa ne mobilizam ca se poate:)
Jess , si eu m-am cantarit de dimineata si am avut surprinderea sa vad 2 kile jumate in plus:( ( cred ca din cauza faptului ca pap cam sarat si retin apa in corp + dulciurile aproape zilnice din ultimul timp) . Dar ma pun serios pe treaba:)Hai sa ne sustinem reciproc
Va pup:-*

jess 19 mar 2013 20:35:01

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de stefy2009 (Post 1238312)
Buna fetelor:-*Si eu am aceeasi conformatie ca voi din cate am citit si vazut:D(sus subtirica si jos mai dolofana:(), dar lupt din greu cu chestia asta . Hiadeti sa ne mobilizam ca se poate:)
Jess , si eu m-am cantarit de dimineata si am avut surprinderea sa vad 2 kile jumate in plus:( ( cred ca din cauza faptului ca pap cam sarat si retin apa in corp + dulciurile aproape zilnice din ultimul timp) . Dar ma pun serios pe treaba:)Hai sa ne sustinem reciproc
Va pup:-*

Mda, am cam exagerat cu sarea in ultima vreme - scrumbie, salate cu sare, tofu:-/

elene94 19 mar 2013 21:02:53

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1238295)
Am 55.5:D Nu am mai modificat tickerul. Nu stiu din ce cauza am luat in greutate. De 2 saptamani nu maninc lactate, carne, oua din cauza acneei. Poate o fi din cauza asta?!:-/

Vaiii exact proteinele,care nu se depun:-s Si practic, nu ai voie nimic animal? Poti sa iti pregatesti mancaruri proteice din alimente vegetale, poti sa papi tofu(mie chiar imi place), mancare de soia..

Citat:

Anterior postat de stefy2009 (Post 1238312)
Buna fetelor:-*Si eu am aceeasi conformatie ca voi din cate am citit si vazut:D(sus subtirica si jos mai dolofana:(), dar lupt din greu cu chestia asta . Hiadeti sa ne mobilizam ca se poate:)
Jess , si eu m-am cantarit de dimineata si am avut surprinderea sa vad 2 kile jumate in plus:( ( cred ca din cauza faptului ca pap cam sarat si retin apa in corp + dulciurile aproape zilnice din ultimul timp) . Dar ma pun serios pe treaba:)Hai sa ne sustinem reciproc
Va pup:-*

Hei Stefi:*:* tu ce sport faci, ai trecut de multe ori pe aici dar nu stiu daca te-am intrebat?

Citat:

Anterior postat de jess (Post 1238469)
Mda, am cam exagerat cu sarea in ultima vreme - scrumbie, salate cu sare, tofu:-/

Sarea ->rea:"> Eu nu pun sare in nimic, deloc:D daca se intampla sa fie sarat alimentul(scrumbia) bine, daca nu.. asa las mancarea, pun alte condimente: piper, chilli


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:29:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO