forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12065)

elene94 26 mar 2013 22:12:49

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de Dona Clara (Post 1242369)
Ce faci Elene, cum iti mai merge? >:D<

Buna, te salut si iti multumesc de vizita>:D<>:D<
Pai fizic sunt ok, nu am un regim extra sanatos, dar nu depasesc 1500kcal si fac si miscare, sunt doar obosita maxim dpdv psihic, nu`mi mai revin odata, de azi am inceput sa iau iar suplimente nutritive, poate ma mai reglementez in legura cu puterea de concentrare..
Tu cum mai esti, ai mai slabit cu dieta?:*:*

Citat:

Anterior postat de angieee (Post 1242393)
Am vazut ca te tii de sport si voiam sa te felicit!!!:*:*:*:*
Eu n-am mai alergat de aproape 3 sapt si deja incep sa ma simt aiurea.. ce lenesa m-am facut:)))
Cu alimentatia cum merge, am vazut ca ai inceput sa mananci bine la MD:X
Bravo, bravo!!! Asa te vreau si de acum incolo:**::*

Hei fetita>:D<>:D< E, nu-ti imagina ca dau p-afara cu sportul, dar miscare tot fac. Faza e ca nici nu mai am timp si pofta de mencare cu toata agitatia asta..incerc sa nu pap pe baza de stres, sa imi selectez mai atent alimentele
Iubesc faptul ca se apropie vara(chiar daca at cand scoti capul pe geam nu se cunoaste) si apar din ce in ce mai multe legume:X sunt FAN legumeee:x

Tu scumpa ai grija de tine si daca n-ai chef sa stai sa te schimbi sa ai parul frumos in coada(ca cine stie cine te vede cand alergi), sa iesi afara..da drumul la muzica si danseaza:D la mine mereu functioneaza. Si mai mult, danseaza pe tocuri 20 minute, dar fara oprire: o sarba, un meneaito si ceva de club..me mine una..ma lesina:)))

elene94 27 mar 2013 00:54:09

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Si m-am obisnuit sa am un program de toata frumuseteaa... sa stau treaza pan` la 2, sa ma trezesc la 7, sa fiu agitata toata ziuaa..:-s:(:(:(

Dona Clara 27 mar 2013 11:21:29

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1242575)
Si m-am obisnuit sa am un program de toata frumuseteaa... sa stau treaza pan` la 2, sa ma trezesc la 7, sa fiu agitata toata ziuaa..:-s:(:(:(


Neata,

Poate ar trebui sa incerci sa ajustezi putin la program, sa te culci mai devreme. Macar 12 sa fie. Totusi cred ca esti foarte ocupata cu scoala si nu apuci sa dormi mai devreme. Incearca totusi. :)

Eu sunt ok, nici eu nu depasesc 1500 kcal / day (sau cel putin asa intentionez), in rest toate bune.

elene94 28 mar 2013 15:56:05

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
:x:x:x:x:x

elene94 28 mar 2013 18:55:43

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Va scriu suparata, furioasa. Va jur c-am trecut printr-unul din cele mai penibile momente din viata mea, din cauza greutatii. Nu mai pot. Regret fiecare bucatica de zahar ingerata vreodata.

elene94 28 mar 2013 19:02:13

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
http://5yearproject.files.wordpress....7occaa4en5.png

Dona Clara 28 mar 2013 19:54:52

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1243429)
Va scriu suparata, furioasa. Va jur c-am trecut printr-unul din cele mai penibile momente din viata mea, din cauza greutatii. Nu mai pot. Regret fiecare bucatica de zahar ingerata vreodata.


Buna,

Hai linisteste-te!

Ce s-a intamplat?

elene94 28 mar 2013 20:26:33

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de Dona Clara (Post 1243449)
Buna,

Hai linisteste-te!

Ce s-a intamplat?

M-am intalnit cu niste prieteni de familie..oameni care nu ma mai vazusera de ani de zile si care m-au facut sa-mi aduc aminte ce subtirica eram atunci cand ne intalneam, si sa imi doresc atat de tare sa fiu invizibila. Mi-a fost extrem de rusine sa ma vada asa, nici nu am indraznit sa scot mai multe sunete decat un salut..m-am ridicat in picioare sa-i pup si pe urma m-am chircit pe canapea, incovoiata.... am simtit ca vreau sa ma fac mica, sa ma ascund, am asteptat sa se termine, sa plece. Sa plece persoanele care imi aminteau de cum eram inainte.
Poate vi se pare dramatic si imi pare rau, dar m-am sfarmat pe interior.

Dona Clara 28 mar 2013 20:43:34

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1243461)
M-am intalnit cu niste prieteni de familie..oameni care nu ma mai vazusera de ani de zile si care m-au facut sa-mi aduc aminte ce subtirica eram atunci cand ne intalneam, si sa imi doresc atat de tare sa fiu invizibila. Mi-a fost extrem de rusine sa ma vada asa, nici nu am indraznit sa scot mai multe sunete decat un salut..m-am ridicat in picioare sa-i pup si pe urma m-am chircit pe canapea, incovoiata.... am simtit ca vreau sa ma fac mica, sa ma ascund, am asteptat sa se termine, sa plece. Sa plece persoanele care imi aminteau de cum eram inainte.
Poate vi se pare dramatic si imi pare rau, dar m-am sfarmat pe interior.


Hei, hei! Nu te demoraliza asa! Daca tot nu te-ai simtit ok, macar foloseste povestea asta ca motivatie.

Esti deja pe drumul cel bun, ai inceput deja sa papi sanatos sa mai faci putina miscare..

Treburile astea se fac cu rabdare, asa ca nu te descuraja!

>:D<

gabiy 28 mar 2013 20:50:00

Re: Jurnal elene94 - sunt slabă-sunt slabă
 
"M-am intalnit cu niste prieteni de familie..oameni care nu ma mai vazusera de ani de zile si care m-au facut sa-mi aduc aminte ce subtirica eram atunci cand ne intalneam, si sa imi doresc atat de tare sa fiu invizibila. Mi-a fost extrem de rusine sa ma vada asa, nici nu am indraznit sa scot mai multe sunete decat un salut..m-am ridicat in picioare sa-i pup si pe urma m-am chircit pe canapea, incovoiata.... am simtit ca vreau sa ma fac mica, sa ma ascund, am asteptat sa se termine, sa plece. Sa plece persoanele care imi aminteau de cum eram inainte.
Poate vi se pare dramatic si imi pare rau, dar m-am sfarmat pe interior."

Buna Elene nu-mi pare prea dramatica relatarea,dar se simte tristetea ta .... >:D< Stiu ca ti-e greu -cred ca toate am trecut macar odata prin asta ,dar sa stii ca nu depinzi de acele kg in plus sa te faca sau nu om. Nu trebuie sa uiti cine esti dincolo de acele kg ... [*48*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:24:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO