forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal_Mika. Here we go again (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12768)

lidiuta 30 aug 2019 12:03:59

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
E bine că eşti realistă şi că te gândeşti şi pe termen lung. Un program epuizant e greu de urmat ani şi ani..şi toată viaţa, de fapt. De asemenea, contează şi ce mănânci, chiar dacă îţi iei caloriile din proteină, tot trebuie să ai un minimum de 1500 pe zi, la ritmul tău de sport. 1200 minimum sunt pentru cei care nu fac multă mişcare.
Odihneşte-te, corpul are nevoie, dedică-te şi altor pasiuni. Ştiu că odată ai renovat o masă...parcă.:)Mie de ex îmi place să cos, să tricotez, deşi nu prea am mai avut timp. Succes, răbdare şi optimism!! Că voinţă văd că ai din plin!

Niculae Roxana 03 sep 2019 12:00:00

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
Buna Mika!..nu stiu daca ma mai tii minte...dar am fost prietene de suferinta pe forum acum multi ani..ultima oara cand am postat pe forum aveam 58 kg si eram super incantata si mandra de mine...revin acum dupa 7 ani cu un plus de 20 kg...trista si lipsita de motivatie..bafta in continuare si sper sa ne mobilizam..

GCM 03 sep 2019 14:44:30

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 1446966)
Buna Mika!..nu stiu daca ma mai tii minte...dar am fost prietene de suferinta pe forum acum multi ani..ultima oara cand am postat pe forum aveam 58 kg si eram super incantata si mandra de mine...revin acum dupa 7 ani cu un plus de 20 kg...trista si lipsita de motivatie..bafta in continuare si sper sa ne mobilizam..

Cat ma bucur sa revăd fetele vechi!

Niculae Roxana 03 sep 2019 17:31:05

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
Te pup cu drag...probabil nu iti mai aduci aminte de mine ca au trecut 7 ani de la ultima postare...insa eu va tin minte pe toate..bafta tuturor..si spor

mika_me 03 sep 2019 19:39:01

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 1446966)
Buna Mika!..nu stiu daca ma mai tii minte...dar am fost prietene de suferinta pe forum acum multi ani..ultima oara cand am postat pe forum aveam 58 kg si eram super incantata si mandra de mine...revin acum dupa 7 ani cu un plus de 20 kg...trista si lipsita de motivatie..bafta in continuare si sper sa ne mobilizam..

Heiii>:D< Cum sa nu mi aduc aminte de tine?!? Pe cateva din fetele cu care am vorbit aici pe forum cred ca n o sa le uit niciodata. ;;) Ma bucur ca m ai "vizitat'. Ce mai faci?:">

GCM 03 sep 2019 20:26:13

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 1446976)
Te pup cu drag...probabil nu iti mai aduci aminte de mine ca au trecut 7 ani de la ultima postare...insa eu va tin minte pe toate..bafta tuturor..si spor

Roxana, daca tin bine minte, lucrai la o companie de zbor? Sau aeroport?

lidiuta 11 sep 2019 13:03:52

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
Hello! Ce mai faci?:)

adinico 11 sep 2019 14:04:52

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
chiar Anca ce mai faci ? asteptam vesti de la tine...o zi frumoasa !>:D<

mika_me 17 sep 2019 16:22:14

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 1447181)
Hello! Ce mai faci?:)

Citat:

Anterior postat de adinico (Post 1447188)
chiar Anca ce mai faci ? asteptam vesti de la tine...o zi frumoasa !>:D<

Hei fetelor!! Am fost tare tare prinsa cu treburi in ultima luna, am tras tare sa rezolvam niste chestii inainte de a pleca in vacanta, ocupata zi lumina, dar nu mai aveam stare nici sa intru sa citesc pe forum, daramite sa mai si scriu. Iar acum va scriu fix de aici, din miezul problemei:D...undeva prin Indonezia;)

Nu tin regimul meu obisnuit, din motive evidente...in sensul ca bucataria lor e bazata mult pe noodles sau orez. Eu sunt sclifo cand vine vb de mancare...asa ca...e mai greu sa mananc cum mananc acasa...DAR...zic eu ca pana acum nu m am porcit. Am mancat destul de putin si am baut apa. Fructe, doar dimineata la micul dejun..1-2 feliute de pepene sau ananans (asa, mici cat doua degete). Mi a fost pofta de inghetata si suc. Dar am tot zis...azi nu, poate maine. Pana acum, amanatul asta a functionat:)) Asa ca am fost cumintica dpdv alimentar. Nici pe dulce n am pus gura... Din pacate, chiar daca mananc putin, mananc carbo..si neavand cantar, nu stiu exact ce si cum. Ideea e de fapt sa nu ma.ingras, asa ca sunt tare curioasa cu ce greutate ma voi intoarce acasa.

Miscare..mers destul de mult pe jos. Din pacate nu am nimic care sa imi masoare pasii.

Probabil...pana la sfarsitul vacantei, o sa iau o inghetata si un suc..daca simt ca mor de pofta.

Deocamdata, all gud!:D

Va pup fetelor!! Scuzati mi absenta!:-s..si va multumesc de vizita!!

lidiuta 17 sep 2019 18:57:28

Re: Jurnal_Mika. Here we go again
 
Hei, ne bucurăm că ești bine! Sejur plăcut în Indonezia! E super că ești cuminte, vei relua sportul și regimul acasă.


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:59:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO