forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Le journal de Kclaudyia - oh la la (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11086)

GCM 24 mai 2012 10:40:15

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Vin si eu cu un hug mare de tot, de ici colea de dupe Buhusi.....;))
Sa ai o zi frumoasa, plina de reusite....si in caz ca ai uitat sau nu ai auzit ce au zis fetele....
Esti slabanoaga fato!!!!

rommyna 24 mai 2012 10:47:54

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1048808)

Dienel, nu-s chiar asa ambitioasa! :( Daca eram ambitioasa ajungeam mult mai departe pana acum.. Au trecut 3 luni jumate.. Puteam sa arat mult mai bine :-s

?!?!?!:-o:-o:-o:-o Pai si individe ca mine ce mai pot spune?!?!ha :P

rommyna 24 mai 2012 10:52:58

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1048814)
Vin si eu cu un hug mare de tot, de ici colea de dupe Buhusi.....;))
Sa ai o zi frumoasa, plina de reusite....si in caz ca ai uitat sau nu ai auzit ce au zis fetele....
Esti slabanoaga fato!!!!

Subscriu! :P

Kclaudyia 24 mai 2012 10:59:20

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Ziua buna dragi prietene sufletului meu!!! >:D<>:D<>:D<>:D<

Va multumesc mult pentru cuvintele frumoase! Nici nu stiti cat de mult insemnati fiecare dintre voi ptr mine!!! >:D<>:D<>:D<[*51*][*inima-dulce*][*48*][*142*][*7*][*7*][*7*]

Fara voi nu as fi reusit, stiu ca ma repet dar am sa o spun de fiecare data! Pentru ca e purul adevar! >:D<>:D<>:D<

Hai gata cu laudele, ca vi se urca la cap :)))

Ieri am aflat ca se planifica un drum la mare, la sf lui Iulie si mi-am facut asa un plan de bataie ca pana atunci sa ajung la 55 de kg si sa am un abdomen lucrat si copase ferme.. Fara aripioare, fara burtica!!
Partea cu kg nu e greu, dar cea cu tonifierea e mai problematica, pentru ca trebuie sa ma tin de treaba serios..
Am decis sa fac 3 zile de sport pe saptamana, una cardio si restul forta. Ma-m gandit sa merg pe HIIT-uri sau Tae Bo cardio, iar la partea cu forta, Tae Bo Advanced si BootCamp.. Aveti cumva si alte exercitii, programe ptr mine? :-s
Ca si nr de calorii am sa bag 1200 si in zilele de sport 1400.
Ce ziceti de planul asta? :D

Aaa, acum ma duc sa pun niste poze mai recente, alea unde sunt imbracata in negru sunt de azi dimineata de la 8 jumate deci scuzati ochii incercanati :))

Ieri din pacate am mancat putin, nu am ajuns la 1000 de calorii, ptr ca am fost pe drumuri seara si am ajuns tarziu acasa. Cum sa mai mananc eu la ora 9 seara? Am ciugulit pe la 5 jumate niste cas de oi, cu pastrama de porc si la gustare niste capsuni...

Azi am ficatei de pui cu ceapa la tigaie si un castravete super gigant :))
Diseara nush inca, nu prea am chef de gatit, sper s-o pun de-un bors moldovenesc cu loboda si cartofi, dres cu smantana ca tare mi-e pofta!

Kclaudyia 24 mai 2012 11:04:24

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1048814)
Vin si eu cu un hug mare de tot, de ici colea de dupe Buhusi.....;))
Sa ai o zi frumoasa, plina de reusite....si in caz ca ai uitat sau nu ai auzit ce au zis fetele....
Esti slabanoaga fato!!!!

:"> ia uite cine vorbea :P si tu esti o slabuta! >:D<>:D<
Saru-mana! :-* :-*
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1048828)

?!?!?!:-o:-o:-o:-o Pai si individe ca mine ce mai pot spune?!?!ha :P

Rominel... nu vreau sa imi cer osanda, cum s-ar spune.. E adevarat ca am reusit sa ajung unde am dorit, de fapt mai am putin..
Ba chiar am slabit mai mult decat mi-am propus, intial am zis ca vreau la 60, dar cand am vazut ca se poate, i-am dat inainte..

Si tu ai sa reusesti, pe cuvantul meu! Am sa fiu langa tine mereu, si e valabil ptr toate prietenele mele de aici! >:D<>:D<

rommyna 24 mai 2012 11:18:33

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1048861)

Rominel... nu vreau sa imi cer osanda, cum s-ar spune.. E adevarat ca am reusit sa ajung unde am dorit, de fapt mai am putin..
Ba chiar am slabit mai mult decat mi-am propus, intial am zis ca vreau la 60, dar cand am vazut ca se poate, i-am dat inainte..

Si tu ai sa reusesti, pe cuvantul meu! Am sa fiu langa tine mereu, si e valabil ptr toate prietenele mele de aici! >:D<>:D<

Stiu ca vei fi langa mine....[*7*][*7*][*7*][*7*]ca toate veti fi..si eu alaturi de voi. Trebuie sa muncesc mai mult si sa scad numarul de calorii, care a crescut groaznic in ultimele saptamani...2-3 zile cu aproape 2000 cal... Si eu vreau ca pana la 1 august sa ajung la 55 kg...nu stiu sigur daca vom merge la mare, dar mi-ar placea sa ajung la kg astea pana atunci :)

Rallara 24 mai 2012 11:37:55

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1048851)
Ziua buna dragi prietene sufletului meu!!! >:D<>:D<>:D<>:D<

Va multumesc mult pentru cuvintele frumoase! Nici nu stiti cat de mult insemnati fiecare dintre voi ptr mine!!! >:D<>:D<>:D<[*51*][*inima-dulce*][*48*][*142*][*7*][*7*][*7*]

Fara voi nu as fi reusit, stiu ca ma repet dar am sa o spun de fiecare data! Pentru ca e purul adevar! >:D<>:D<>:D<

Hai gata cu laudele, ca vi se urca la cap :)))

Ieri am aflat ca se planifica un drum la mare, la sf lui Iulie si mi-am facut asa un plan de bataie ca pana atunci sa ajung la 55 de kg si sa am un abdomen lucrat si copase ferme.. Fara aripioare, fara burtica!!
Partea cu kg nu e greu, dar cea cu tonifierea e mai problematica, pentru ca trebuie sa ma tin de treaba serios..
Am decis sa fac 3 zile de sport pe saptamana, una cardio si restul forta. Ma-m gandit sa merg pe HIIT-uri sau Tae Bo cardio, iar la partea cu forta, Tae Bo Advanced si BootCamp.. Aveti cumva si alte exercitii, programe ptr mine? :-s
Ca si nr de calorii am sa bag 1200 si in zilele de sport 1400.
Ce ziceti de planul asta? :D

Aaa, acum ma duc sa pun niste poze mai recente, alea unde sunt imbracata in negru sunt de azi dimineata de la 8 jumate deci scuzati ochii incercanati :))

Ieri din pacate am mancat putin, nu am ajuns la 1000 de calorii, ptr ca am fost pe drumuri seara si am ajuns tarziu acasa. Cum sa mai mananc eu la ora 9 seara? Am ciugulit pe la 5 jumate niste cas de oi, cu pastrama de porc si la gustare niste capsuni...

Azi am ficatei de pui cu ceapa la tigaie si un castravete super gigant :))
Diseara nush inca, nu prea am chef de gatit, sper s-o pun de-un bors moldovenesc cu loboda si cartofi, dres cu smantana ca tare mi-e pofta!


Claudiiiici!!!!!!!!!!!!:)):)):)):))
Ce faci hot mama? >:):)):))
Uau ce imi place cum areti!!!
Ia zi, dai o poza sa o pun la folderul cu motivation?>:):))
Eu zic ca-i bun planul!!! Toate suna bine acum... imi vajaie capul ca mi s-a umplut iar de ambition!!:D:))
Ce m-ai mai bine dispus cu pozutele... te tuc cel mai dulce copilas frumos:-*:-*
A si cum am zis, nu mai e necesar kilogramul, parerea mea.:-*

rommyna 24 mai 2012 11:46:01

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1048904)

Claudiiiici!!!!!!!!!!!!:)):)):)):))
Ce faci hot mama? >:):)):))
Uau ce imi place cum areti!!!
Ia zi, dai o poza sa o pun la folderul cu motivation?>:):))
Eu zic ca-i bun planul!!! Toate suna bine acum... imi vajaie capul ca mi s-a umplut iar de ambition!!:D:))
Ce m-ai mai bine dispus cu pozutele... te tuc cel mai dulce copilas frumos:-*:-*
A si cum am zis, nu mai e necesar kilogramul, parerea mea.:-*

subscriu!:D:D:D>:D<>:D<>:D<

Rallara 24 mai 2012 11:48:26

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1048918)

subscriu!:D:D:D>:D<>:D<>:D<


Facem gasca, Rominel>:):)):))
Te pup:-*:-*

DanielaDa 24 mai 2012 21:15:35

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1048851)
Ziua buna dragi prietene sufletului meu!!! >:D<>:D<>:D<>:D<

Va multumesc mult pentru cuvintele frumoase! Nici nu stiti cat de mult insemnati fiecare dintre voi ptr mine!!! >:D<>:D<>:D<[*51*][*inima-dulce*][*48*][*142*][*7*][*7*][*7*]

Fara voi nu as fi reusit, stiu ca ma repet dar am sa o spun de fiecare data! Pentru ca e purul adevar! >:D<>:D<>:D<

Hai gata cu laudele, ca vi se urca la cap :)))

Ieri am aflat ca se planifica un drum la mare, la sf lui Iulie si mi-am facut asa un plan de bataie ca pana atunci sa ajung la 55 de kg si sa am un abdomen lucrat si copase ferme.. Fara aripioare, fara burtica!!
Partea cu kg nu e greu, dar cea cu tonifierea e mai problematica, pentru ca trebuie sa ma tin de treaba serios..
Am decis sa fac 3 zile de sport pe saptamana, una cardio si restul forta. Ma-m gandit sa merg pe HIIT-uri sau Tae Bo cardio, iar la partea cu forta, Tae Bo Advanced si BootCamp.. Aveti cumva si alte exercitii, programe ptr mine? :-s
Ca si nr de calorii am sa bag 1200 si in zilele de sport 1400.
Ce ziceti de planul asta? :D

Aaa, acum ma duc sa pun niste poze mai recente, alea unde sunt imbracata in negru sunt de azi dimineata de la 8 jumate deci scuzati ochii incercanati :))

Ieri din pacate am mancat putin, nu am ajuns la 1000 de calorii, ptr ca am fost pe drumuri seara si am ajuns tarziu acasa. Cum sa mai mananc eu la ora 9 seara? Am ciugulit pe la 5 jumate niste cas de oi, cu pastrama de porc si la gustare niste capsuni...

Azi am ficatei de pui cu ceapa la tigaie si un castravete super gigant :))
Diseara nush inca, nu prea am chef de gatit, sper s-o pun de-un bors moldovenesc cu loboda si cartofi, dres cu smantana ca tare mi-e pofta!

Subscriu la cele scrise de tine :)
Cam acelasi plan am si eu cu o mica adaugire: sa scap forever de celulita de pe coapse :D
Suna bine borsul ala de care povestesti tu :)

Pup!


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:42:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO