forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6088)

happygirldiana 11 sep 2011 23:13:41

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 787201)
Acum ma bag si eu la serialul meu:P, daca nu cade netul, o sa-ti scriu . :-*

Vizionare placuta si tie.Al meu nu cade dar merge ca cizma...Am asteptat o gramada sa ma aduca la ultimul mesaj scris de tine:D

BornCrank 12 sep 2011 00:41:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 787202)

Vizionare placuta si tie.Al meu nu cade dar merge ca cizma...Am asteptat o gramada sa ma aduca la ultimul mesaj scris de tine:D

Ms. :-*
:)):))Auzi..ca cizma. :)):))


Heeey, tot strig la tine...ai adormit? :D

BornCrank 12 sep 2011 00:51:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Se pare ca ai adormit inaintea mea. :)

Noapte buna draga! :-*>:D<

happygirldiana 12 sep 2011 05:08:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Mi-ar fi plact mie sa adorm....M-am uitat la 2 filme,apoi m-am mutat in camera si m-am uitat la tv:D Sunt rupta de somn,mai ales ca ieri nu am dormit deloc pe zi:-s Si peste 2 ore plec la Craiova:D Asta e beleaua:))
Spun BUNA DIMINEATA si NOAPTE BUNA pentru ca imediat cum ma intorc de la Craiova trec la somn si nu stiu ce sanse sunt ma trezesc pana maine dimineata cand vin la serviciu iar:D Trebuie sa notez undeva ce mananc azi,desi preconizez o zi aiurea din punctul asta de vedere,fiind pe drum:D O sa intru doar sa fac meniul si atat:D

Va salut pe toate si va urez o saptamana usoara si frumoasa!

mihaella 12 sep 2011 08:15:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
neatzaaaa:)
ce faci frumoaso?hai ca incepe saptamana kilogramelor in minus.stiu ca la ora asta te intorci pe partea cealalta:))(si noi aseara cand tu erai la munca:P)
am reusit sa deblochez cantarul:)):))
o saptamana minunata>:D<

lonely 12 sep 2011 19:59:43

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 787222)
Mi-ar fi plact mie sa adorm....M-am uitat la 2 filme,apoi m-am mutat in camera si m-am uitat la tv:D Sunt rupta de somn,mai ales ca ieri nu am dormit deloc pe zi:-s Si peste 2 ore plec la Craiova:D Asta e beleaua:))
Spun BUNA DIMINEATA si NOAPTE BUNA pentru ca imediat cum ma intorc de la Craiova trec la somn si nu stiu ce sanse sunt ma trezesc pana maine dimineata cand vin la serviciu iar:D Trebuie sa notez undeva ce mananc azi,desi preconizez o zi aiurea din punctul asta de vedere,fiind pe drum:D O sa intru doar sa fac meniul si atat:D

Va salut pe toate si va urez o saptamana usoara si frumoasa!

Cred ca la ora asta dormi neintoarsa :-* Sper sa fi rezolvat problema la Craiova >:D<
Buna dimineata si noapte buna si tie fata frumoasa! Si mai sper sa nu fi facut excese azi intre drumuri.
Hai ca maine o sa ai o zi linistita, te asigur eu >:D< :-* O saptamana usoara iti doresc >:D< (usoara si in probleme si in kilograme) :-*

Animis23 12 sep 2011 22:30:52

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna, frumoaso!

Acum am ajuns si eu acasa si am venit sa vad ce mai face lumea pe aici.

Am vazut ca ai avut niste zile proaste, nu am reusit sa citesc tot din urma, ma depaseste la ora asta. Vreau sa ramai totusi optimista pe cat posibil. Sunt alaturi de tine. Te pup si ne vorbim maine mai mult! >:D<

lonely 13 sep 2011 06:45:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata :-* >:D<

Trezirea!!! Am si ceai si cafea.....Ia treci repede la cantar sa "vada eu" ce-ai facut tu in ultima saptamana :))
Pupici si o zi frumoasa:-* >:D<

happygirldiana 13 sep 2011 07:43:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 788210)
Buna dimineata :-* >:D<

Trezirea!!! Am si ceai si cafea.....Ia treci repede la cantar sa "vada eu" ce-ai facut tu in ultima saptamana :))
Pupici si o zi frumoasa:-* >:D<

Buna dimineata,Ionely!Cafeaua am baut-o,ceai,te rog!:)
Am urcat pe cantar,am vazut stagnare:D Nu am reusit sa imi reglez tranzitul,nu m-as mira ca maine sa vad si in plus.Ma dispera,cred ca pana la urma o sa iau ceai de crusin,cum zicea ALina,poate rezolv asa:D
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 788158)
Buna, frumoaso!

Acum am ajuns si eu acasa si am venit sa vad ce mai face lumea pe aici.

Am vazut ca ai avut niste zile proaste, nu am reusit sa citesc tot din urma, ma depaseste la ora asta. Vreau sa ramai totusi optimista pe cat posibil. Sunt alaturi de tine. Te pup si ne vorbim maine mai mult! >:D<

Buna dimineata,Siminel!Toate vin,toate trec la mine,nu imi mai fac probleme:))Asa ca stai linistita,de ijnnebunit nu innebunesc:))Cum a fost weekend-ul?;;)
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 788002)
Cred ca la ora asta dormi neintoarsa :-* Sper sa fi rezolvat problema la Craiova >:D<
Buna dimineata si noapte buna si tie fata frumoasa! Si mai sper sa nu fi facut excese azi intre drumuri.
Hai ca maine o sa ai o zi linistita, te asigur eu >:D< :-* O saptamana usoara iti doresc >:D< (usoara si in probleme si in kilograme) :-*

Citat:

Anterior postat de mihaella (Post 787355)
neatzaaaa:)
ce faci frumoaso?hai ca incepe saptamana kilogramelor in minus.stiu ca la ora asta te intorci pe partea cealalta:))(si noi aseara cand tu erai la munca:P)
am reusit sa deblochez cantarul:)):))
o saptamana minunata>:D<

Ionely,Mihaela,neata acum si pentru ieri;))Am fost la Craiova,eram ca zombi dupa o noapte nedormita.M-au lalait si m-au plimbat aia prin facultate de numa;...Am astepta la cozi interminabile..OOoff,important e ca am rezolvat.La ora 4 dupa amiaza eram pe drumul de intoarcere acasa,cand am ajuns nu am reusit sa dorm,deci inchipuiti-va cum aratam si cum gandeam dupa peste 30 de ore nedormite:))Macar azinoapte am dormit bine,nu deajuns dar bine:)
Miha,efelicitari pentru cantar.!Eu nu ma misc....Stau pe loc.Asta e,prostia tot prostie e:))Si lacomia la fel:D Ma cumintesc,m-am cumintit adica:D Desi ieri tot nu am fost sfanta:))
Va pup pe toate!

lonely 13 sep 2011 07:49:17

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 788265)
Buna dimineata,Ionely!Cafeaua am baut-o,ceai,te rog!:)
Am urcat pe cantar,am vazut stagnare:D Nu am reusit sa imi reglez tranzitul,nu m-as mira ca maine sa vad si in plus.Ma dispera,cred ca pana la urma o sa iau ceai de crusin,cum zicea ALina,poate rezolv asa:D
Ionely,Mihaela,neata acum si pentru ieri;))Am fost la Craiova,eram ca zombi dupa o noapte nedormita.M-au lalait si m-au plimbat aia prin facultate de numa;...Am astepta la cozi interminabile..OOoff,important e ca am rezolvat.La ora 4 dupa amiaza eram pe drumul de intoarcere acasa,cand am ajuns nu am reusit sa dorm,deci inchipuiti-va cum aratam si cum gandeam dupa peste 30 de ore nedormite:))Macar azinoapte am dormit bine,nu deajuns dar bine:)
Miha,efelicitari pentru cantar.!Eu nu ma misc....Stau pe loc.Asta e,prostia tot prostie e:))Si lacomia la fel:D Ma cumintesc,m-am cumintit adica:D Desi ieri tot nu am fost sfanta:))
Va pup pe toate!

La oboseala si plecarea direct de la serviciu la drum nici nu m-asteptam sa fii cuminte ieri. Nici n-aveai cum....... Lasa ca-i bine ca te-ai cumintit si incepi sa intri pe un fagas normal. Vine ceaiuuuuuuuuul la fata :-*
Azi slabim, da? :)) Vroiam doar sa ma asigur ;))
Bea si ceai de crusin. Poate-ti face bine si scapi in sfarsit si tu de senzatia aia naspa :( Stiu cum e....... am avut episoade de-astea mai ales cand plec undeva cateva zile. Pupici >:D< :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:32:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO