forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6088)

happygirldiana 11 sep 2011 20:56:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 787095)
Ba da sunt aici. In primavara ajung in tara, dar eu stau in Constanta, nu stiu unde stai tu.

Asta e cel mai important, sa-ti placa ceea ce faci. :)

Multumesc frumos! :-*

Eu sunt din Calafat,long distance:))

happygirldiana 11 sep 2011 21:04:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Recomandati-mi si mie un serial frumos.Si un film.Trebuie sa incarc un serial ceva,sa vad noaptea asta,altfel ma topesc de somn:D;;)

Imi autorecomand ceva:))Filmul Hanna.Ma apucasem sa il vad o data,cu iubi,dar eram obosita de la serviciu si am adormit.Mi-a placut,cat am vazut din el.E cu Kate Blanchett si Eric Bana.Acum il pun la incarcat;))Dar mai asept sugestii.E lunga noaptea:))

happygirldiana 11 sep 2011 21:14:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Tocmai mi-am spart un dinte:(((Nu e vizibil dar eu il simt spart si ma deranjeaza....O fi ceva de facut in cazul asta?:((

vera37 11 sep 2011 21:18:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 787120)
Tocmai mi-am spart un dinte:(((Nu e vizibil dar eu il simt spart si ma deranjeaza....O fi ceva de facut in cazul asta?:((

of mai diana, ce-i cu tine numai de probleme ai parte:-*:-*:-*
da, te duci la stomatolog si-l umple acolo si nu stiu exact ce-ti mai face, fiemea a patit-o>:D<

happygirldiana 11 sep 2011 21:20:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 787126)

of mai diana, ce-i cu tine numai de probleme ai parte:-*:-*:-*
da, te duci la stomatolog si-l umple acolo si nu stiu exact ce-ti mai face, fiemea a patit-o>:D<

M-a mancat undeva sa incerc sa strang o za de la un breloc,cu dintii.Mi-a scapat dintre dinti si mi l-am spart:(DUpa ce ca erau strambi ca naiba,i-ammai si spart.
Pai si nu e vizibil?Daca umple cu ceva?:-s Cat o costa si asta,oare?
Ciudat,il simt asa sensibil,nu ma doare dar stiind ca l-am spart il simt asa,sensibil,firav si imi vine tot timpul sa il ating sa vad cat de grav e:))

vera37 11 sep 2011 21:23:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 787129)


M-a mancat undeva sa incerc sa strang o za de la un breloc,cu dintii.Mi-a scapat dintre dinti si mi l-am spart:(DUpa ce ca erau strambi ca naiba,i-ammai si spart.
Pai si nu e vizibil?Daca umple cu ceva?:-s Cat o costa si asta,oare?
Ciudat,il simt asa sensibil,nu ma doare dar stiind ca l-am spart il simt asa,sensibil,firav si imi vine tot timpul sa il ating sa vad cat de grav e:))

nu e vizibil, arata ca inainte, dar nu mai stiu cat a costat-o, ca a fost acum 2 ani si ea s-a repezit sa muste din ce avea in furculita si a muscat direct din furculita nu din mancare:)):))

happygirldiana 11 sep 2011 21:27:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 787134)

nu e vizibil, arata ca inainte, dar nu mai stiu cat a costat-o, ca a fost acum 2 ani si ea s-a repezit sa muste din ce avea in furculita si a muscat direct din furculita nu din mancare:)):))

:)):)):))Hai ca asta-i buna:))Sa vad cand oi face rost de bani sa merg sa repar.Desi nu e vizibil,ma scoate din sarite:D Si mi-e aiurea sa stau asa:D

Tu ce mai zic,Verushka mea draguta?Merge treaba ca unsa!Bravo,atat am de zis,jos palaria pentru tine!Eu...ma lalai:|

BornCrank 11 sep 2011 21:44:56

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ohh, departe stai, dar poate ajungi la mare si ne vedem. :P

Vai Diana, ce de peripetii ai, ca sa nu se sparga de tot, fugi la stomatolog. >:D<

happygirldiana 11 sep 2011 21:49:21

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 787165)
Ohh, departe stai, dar poate ajungi la mare si ne vedem. :P

Vai Diana, ce de peripetii ai, ca sa nu se sparga de tot, fugi la stomatolog. >:D<

Da,oi ajunge si eu la mare vreodata,in viata asta:-<

E posibil sa se sparga mai rau?Chiar daca acum e o bucatica mica mica,mai mica decat un bob de orez,sparta?:-s

BornCrank 11 sep 2011 22:09:06

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 787167)

Da,oi ajunge si eu la mare vreodata,in viata asta:-<

E posibil sa se sparga mai rau?Chiar daca acum e o bucatica mica mica,mai mica decat un bob de orez,sparta?:-s

Sigur ca da si cand ajungi te astept pe la mine. >:D<

Da e posibil, acum depinde si cum il ai spart.


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:10:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO