forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6088)

happygirldiana 11 nov 2011 15:25:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 842804)


Foarte bine faci ca ramai la hipocalorica!
Ce mai faci Diana? Ce a patit tickerul tau? Mi e pare mie sau arata mai mult acum? Vrei sa tii pasul cu mine? :)) :))
te pup!

Buna, Alina>:D<Ce sa fac,momentan sunt la serviciu, tremur de frig:))Sunt bine, ma tin si cu dintii de hipocalorica:)
A patit multe tickerul meu si implicit corpul meu:))Daca mi-a placut sa mananc suport consecintele acum:))Dar daca stii ca arata urat tickerul meu, inseamna ca m-ai urmarit si stii ca am fost mai slabuta?:>:)Daca e asa ma bucur sa aflu ca m-ai urmarit si macar nu par o slabuta codasa:))Si ca am slabit candva dar am facut prostioare:)

Lasa, ca slabim noi, ia sa vezi.Stiu sigur.
Tu ce mai faci?

Animis23 11 nov 2011 15:40:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ma bucur ca esti si tu hotarata sa faci in asa fel incat sa nu te pot ajunge din urma :D

Sa ai o saptamana buna de slabit, pana vinerea viitoare sa rupi gura targului. 100 de grame fara tranzit sunt foarte une, pentru ca sunt pe minus!!!

happygirldiana 11 nov 2011 15:55:10

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 842889)
Ma bucur ca esti si tu hotarata sa faci in asa fel incat sa nu te pot ajunge din urma :D

Sa ai o saptamana buna de slabit, pana vinerea viitoare sa rupi gura targului. 100 de grame fara tranzit sunt foarte une, pentru ca sunt pe minus!!!

Asa am zis si eu, atata timp cat e cu minus e bine:))Nu mai vad cum urca acul cantarului:D
O sa am o saptamana buna de slabit, sunt sigura:):-*:-*Pentru ca sunt hotarata sa slabesc din nou, nu incape vorba de altceva:D

alinamar 11 nov 2011 16:55:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 842875)


Buna, Alina>:D<Ce sa fac,momentan sunt la serviciu, tremur de frig:))Sunt bine, ma tin si cu dintii de hipocalorica:)
A patit multe tickerul meu si implicit corpul meu:))Daca mi-a placut sa mananc suport consecintele acum:))Dar daca stii ca arata urat tickerul meu, inseamna ca m-ai urmarit si stii ca am fost mai slabuta?:>:)Daca e asa ma bucur sa aflu ca m-ai urmarit si macar nu par o slabuta codasa:))Si ca am slabit candva dar am facut prostioare:)

Lasa, ca slabim noi, ia sa vezi.Stiu sigur.
Tu ce mai faci?

Stiu ca ai fost si esti o slabuta! >:D<
Nu am mai intrat demult pe slabute...pe cand activam si eu la grupa 60-70...deee aveam 66 kg...ei erau vremuri frumoase..:( Stiu ca atunci aveai o greutate care incepea cu 6...Asa e?
Te pup si succes!
O sa mai trec pe la tine!

Polux 11 nov 2011 19:37:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 842543)
Buna dimineata!Astazi zi de cantar.M-am cantarit, mi-a aratat cu -100 gr.Nu cred prea mult ce spune pentru ca nu am avut tranzit, ma simt balonata si acum.Dar merge si asa, slabesc eu, incet incet:)Cert e ca sunt cuminte, am spus:)

Sunt la serviciu acum, ingheta la receptie:)
Va doresc o zi frumoasa>:D<

Simi, pana deblochez eu cantarul, cred si eu sa ma ajungi:">:(( Felicitari pentru scadere:-*

Felicitari pentru cele 100 g in minus, sigur sunt mai multe daca nu ai avut tranzit!>:D<. Eu ma bucur de orice gram in minus si jumatate de cm dat jos!
Eu azi am avut o mica petrecere (intalnirea de 10 ani), si mi-am luat-o in cap ca am primit complimente, asa ca nu are rost sa iti spun ce am mancat si cat alcool am baut (de abia m-am intors). O sa revin maine la mancat putin.

Weekend placut (daca nu mai intru maine) si pupici!

happygirldiana 11 nov 2011 20:30:38

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Polux (Post 843044)
Felicitari pentru cele 100 g in minus, sigur sunt mai multe daca nu ai avut tranzit!>:D<. Eu ma bucur de orice gram in minus si jumatate de cm dat jos!
Eu azi am avut o mica petrecere (intalnirea de 10 ani), si mi-am luat-o in cap ca am primit complimente, asa ca nu are rost sa iti spun ce am mancat si cat alcool am baut (de abia m-am intors). O sa revin maine la mancat putin.

Weekend placut (daca nu mai intru maine) si pupici!

Buna>:D< Multumesc, multumesc,se poate si mai bine, stiu asta.Dar vb ta, ma bucur pentru orice minus, ca doar e....in minus.Le pierd, nu le adaug:))
Eh, lasa, ti-ai facut si tu de cap azi, maine o iei de la capat:>Macar te-ai distrat?
Te pup si sa ai si tu un weekend frumos.Eu lucrez iar in weekend.Si la fel si weekend-ul viitor:D:">
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 842946)

Stiu ca ai fost si esti o slabuta! >:D<
Nu am mai intrat demult pe slabute...pe cand activam si eu la grupa 60-70...deee aveam 66 kg...ei erau vremuri frumoase..:( Stiu ca atunci aveai o greutate care incepea cu 6...Asa e?
Te pup si succes!
O sa mai trec pe la tine!

Da, aveam si eu 65 de kile:D:">66 de fapt;;)Dar le dam jos, ca doar ne-am facut cuminti:)Si daca mai si activam aici, e si mai bine, parca e vointa mai mare:)
Pup si eu fata!Weekend frumos:-*>:D<

lonely 12 nov 2011 08:28:14

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata >:D< :-*
Astazi o noua zi de dieta si sport. Nici nu vreau s-aud ca"e weekend" sau altceva. Saptamana viitoare tu trebuie sa fii pe primul loc, ne-am inteles? ;))
O zi frumoasa sa ai si fara ispite >:D< :-*

feelix 12 nov 2011 08:34:29

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 843077)

Da, aveam si eu 65 de kile:D:">66 de fapt;;)Dar le dam jos, ca doar ne-am facut cuminti:)Si daca mai si activam aici, e si mai bine, parca e vointa mai mare:)
Pup si eu fata!Weekend frumos:-*>:D<

Servus Diana !:-*
Da, asa este, iti iei portia de vointa de cate ori intri pe site.
Sper sa ajungi la greutatea dorita. Programul nu prea e de partea ta, dar stiu ca o sa te descurci tu .;)>:D<

happygirldiana 12 nov 2011 08:39:30

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!!Cu mare fericire in suflet va spun aseara, dupa tranzit, aveam 69,7:)Abia astept cantarul de vineri:">:))

Acum sunt la serviciu, venim de la 8 de acum, ca sa nu mai ajungem prea tarziu acasa seara, desi e trezirea mai devreme:)

Mi-am adus pentru micul dejun o punga de pufuleti si cateva arahide(jur ca nu am avut timp sa pregatesc pachet aseara, am ajuns acasa la 9 jum si totul se gatea foarte mult timp, asa ca am preferat sa iau ce aveam prin casa si consideram mai putin nociv), pentru ca nici magazinele nu au fost deschise la ora la care am plecat eu de acasa.....
Pentru pranz de asemenea am ceva negatit, un pate de porc, l-a avut iubi prin casa, si paine integrala la cina am un iaurt tnuva slim cu fibre si cereale.Gustari fructe.

Va pup fetelor, va doresc o zi superba si un weekend extraordinar!>:D<

happygirldiana 12 nov 2011 08:41:53

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 843244)

Servus Diana !:-*
Da, asa este, iti iei portia de vointa de cate ori intri pe site.
Sper sa ajungi la greutatea dorita. Programul nu prea e de partea ta, dar stiu ca o sa te descurci tu .;)>:D<

Buna, Fely>:D< Multumesc, Doamne ajuta!Intr-adevar, programul nu e chiar de partea mea dar incerc sa stau la linia de plutire:)
Tu ce mai zici?
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 843241)
Buna dimineata >:D< :-*
Astazi o noua zi de dieta si sport. Nici nu vreau s-aud ca"e weekend" sau altceva. Saptamana viitoare tu trebuie sa fii pe primul loc, ne-am inteles? ;))
O zi frumoasa sa ai si fara ispite >:D< :-*

Hello, frumoasa slabatura:P Da, o noua zi si de sport si de dieta, nu am eu scuze de genul.Daca sunt motivata, nu gasesc scuze prostesti.Si ce daca e weekend?Oricum sunt la serviciu, eu nu mai stiu ce e ala weekend.:)
Multumesc, la fel sa ai si tu ziua, frumoasa ca tine si fara ispite>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:59:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO