forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

codynutza 07 mai 2010 08:04:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Aidil (Post 178506)
ieri am trisat.. :( am sarit peste jumatatea de h de bicicleta si am depasit nr de calorii necesar...


deja am procese de constiinta...

cred ca azi o sa incerc sa echilibrez balanta...

de ce, la petrecerile din ziua de azi, nu se serveste si mancare sanatoasa?

intrebare retorica!

sa nu faceti ca mine, slabutzelor...

cred ca in primul rand nu se serveste mancare sanatoasa pt ca nu toata lumea e la dieta!;) de obicei la petreceri se papa de toate si asa cum ai zis tu nu e tocmai buna pentru silueta noastra! oricum eu zic ca putina lume se poate abtine sa nu pape la o petrecere:P
sa incerci sa echilibrezi azi balanta cum ai zis si tu, ca sa ai rezultatele dorite! [*128*] mult succes!

Un Pai Roz 07 mai 2010 08:04:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Neatza fetelor! :-* >:D<
Slabuta, arata foarte bine tabelul, multumim :-* >:D<
daca azi dam startul la noul concurs vreau sa urez multa bafta fetelor si sa ne atingem scopurile cat mai curand! :D

codynutza 07 mai 2010 08:06:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 178513)
Neatza fetelor! :-* >:D<
Slabuta, arata foarte bine tabelul, multumim :-* >:D<
daca azi dam startul la noul concurs vreau sa urez multa bafta fetelor si sa ne atingem scopurile cat mai curand! :D

Neatza alexandra!

mult succes si tie! sa ai rezultate cat mai bune si satisfacatoare!>:D<

Un Pai Roz 07 mai 2010 08:07:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de codynutza (Post 178516)
Neatza alexandra!

mult succes si tie! sa ai rezultate cat mai bune si satisfacatoare!>:D<

Multumesc Codynutza! >:D<
wow, tu mai super putin de slabit, bravo si tine-o tot asa, o sa ajungi perfecta in curand >:D<

codynutza 07 mai 2010 08:12:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 178519)


Multumesc Codynutza! >:D<
wow, tu mai super putin de slabit, bravo si tine-o tot asa, o sa ajungi perfecta in curand >:D<

mai am putin, dar se pare ca acest kg si ceva nu vrea sa se duca:)):)):)) oricum sper sa reusesc, ca nu ma las:D de obicei daca imi pun ceva in cap, ma lupt si cu morile de vant sa reusesc ce vreau;;)

sunshine 07 mai 2010 08:13:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
neata

slabuta deci masuratori pt tabel:
bust. 83 :">
talie:70
solduri 100.5
coapsa 55

Un Pai Roz 07 mai 2010 08:14:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de codynutza (Post 178523)
mai am putin, dar se pare ca acest kg si ceva nu vrea sa se duca:)):)):)) oricum sper sa reusesc, ca nu ma las:D de obicei daca imi pun ceva in cap, ma lupt si cu morile de vant sa reusesc ce vreau;;)

Asa se intampla de obicei cu ultimele kg, corpul nu vrea sa renunte prea usor...tine si de ultima picatura de grasime :))
ma bucur sa aud ca esti ambitioasa, eu nu prea eram pana sa va cunosc pe voi, dar parca incet incet ma apuca si pe mine febra ambitiei :D

lavydor 07 mai 2010 08:15:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 178513)
Neatza fetelor! :-* >:D<
Slabuta, arata foarte bine tabelul, multumim :-* >:D<
daca azi dam startul la noul concurs vreau sa urez multa bafta fetelor si sa ne atingem scopurile cat mai curand! :D

Unde este tabelul ca eu nu dau de el:-s

Un Pai Roz 07 mai 2010 08:16:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 178525)
neata

slabuta deci masuratori pt tabel:
bust. 83 :">
talie:70
solduri 100.5
coapsa 55

chiar am masurat ieri o prietena de-a mea si avea cam aceleasi masuri ca si ale tale...si arata destul de bine...doar putina burtica avea.
eu ma intrebam de ce nu ma incap pantalonii marime mica...pai daca se opresc la pulpanele mele de 58 cm fiecare ....dar lasa ca ajung si eu la 55...soon :D

codynutza 07 mai 2010 08:19:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 178528)


Asa se intampla de obicei cu ultimele kg, corpul nu vrea sa renunte prea usor...tine si de ultima picatura de grasime :))
ma bucur sa aud ca esti ambitioasa, eu nu prea eram pana sa va cunosc pe voi, dar parca incet incet ma apuca si pe mine febra ambitiei :D

pai asa se intampla de obicei. daca vezi pe cineva ca poate, te intrebi si tu de ce nu ai putea:D felicitari pentru ambitia pe care o ai acum>:D<
eu, sincer, cred ca sunt 3 factori care ne ajuta sa slabim: ambitia (ca daca nu avem putem noi vrea sa slabim ca nu prea reusim), sportul si mancarea sanatoasa!
cat despre ultimele kg le vin eu de hac...nici nu o sa stie ce au patit>:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:42:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO