forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Regim hipocaloric?! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=5548)

Slabuta 03 aug 2010 00:30:45

Re: Regim hipocaloric?!
 
Citat:

Anterior postat de LolyBlue (Post 273222)
Mmm :) Abia m-am trezit, baut o cana cu apa plata si mananc niste musli, cu apa calduta, si putina miere. E ok. Dar tot nu slabesc... si nu am timp de sala acum, abia reusesc sa imi fac ora de fitness in fiecare seara (abia...). E mai comod acasa, in intimitatea propriei locuinte. :) Sunt foarte activa oricum in timpul zilei.

Sa inteleg ca acum nu esti acasa? :)

Timp niciodata nu vom avea, dar trebuie sa incercam sa "facem loc" in programul nostru si lucrurilor care merita atentia noastra :) Nu e obligatoriu sa mergi la sala, poti face si acasa, cum prinzi o "fereastra". :)

Foarte bun mic dejun :)

LolyBlue 03 aug 2010 07:12:17

Re: Regim hipocaloric?!
 
Nu stiu la ce te referi Slabuta :P... dar in jumatate de ora trebuie sa ajung la sala :P O zi faina!

Slabuta 03 aug 2010 17:53:44

Re: Regim hipocaloric?!
 
Citat:

Anterior postat de LolyBlue (Post 275821)
Nu stiu la ce te referi Slabuta :P... dar in jumatate de ora trebuie sa ajung la sala :P O zi faina!

Eu am inteles din mesajul tau ca nu ai timp de sala acum si faci acasa, citez: "si nu am timp de sala acum...... E mai comod acasa, in intimitatea propriei locuinte". :D

Daca am gresit, imi cer scuze :)

LolyBlue 05 aug 2010 06:23:13

Re: Regim hipocaloric?!
 
Da scumpa... ai vazut bine... dar eram ironica si smechera in ultimul post. Am gasit o sala de fitness (culmea! cu antrenoarea pe care am mai avut-o si acum 2 ani) si e la 5 minute distanta de blocul meu. Are super aparate si atmosfera e faina... si ma duc la sala acum (a 4-a zi) din sfatul tau :*.

sunshine 08 aug 2010 18:07:20

Re: Regim hipocaloric?!
 
Cum merge Loly? Te tii de sala?

LolyBlue 09 aug 2010 06:22:02

Re: Regim hipocaloric?!
 
Woo... a fost o idee excelenta! Asta lipsea intr-adevar... aproape ca am ajuns la 49 :) intr-o saptamana... sincer... ma intereseaza in continuare sa slabesc, dar mai mult sa imi modelez corpul. E fain sa ai muschi, iar de burtica ce sa zic... se contureaza patratelele.
Pe la 9 ma duc iar, caci sambata si duminica am facut pauza :).

sunshine 09 aug 2010 16:34:50

Re: Regim hipocaloric?!
 
Citat:

Anterior postat de LolyBlue (Post 281839)
Woo... a fost o idee excelenta! Asta lipsea intr-adevar... aproape ca am ajuns la 49 :) intr-o saptamana... sincer... ma intereseaza in continuare sa slabesc, dar mai mult sa imi modelez corpul. E fain sa ai muschi, iar de burtica ce sa zic... se contureaza patratelele.
Pe la 9 ma duc iar, caci sambata si duminica am facut pauza :).

Super, deci te tii de treaba:)
Bafta in continuare, si ai grija sa nu te infometezi. Nu te grabi, ca timp exista pt slabit!

LolyBlue 10 aug 2010 10:15:45

Re: Regim hipocaloric?!
 
Vi se pare ca ma infometez?! :( :-s Asta e ultimul lucru pe care l-as face...
Am baut acum 300ml de lapte, am mancat o felie de paine prajita si mananc niste porumb fiert. Ma doare burtica :P.

sunshine 10 aug 2010 10:41:59

Re: Regim hipocaloric?!
 
Citat:

Anterior postat de LolyBlue (Post 283600)
Vi se pare ca ma infometez?! :( :-s Asta e ultimul lucru pe care l-as face...
Am baut acum 300ml de lapte, am mancat o felie de paine prajita si mananc niste porumb fiert. Ma doare burtica :P.

Nu am zis ca te in infometezi, doar sa ai grija sa nu cumva sa te infometezi :)
Lapte cu porumb? :D O sa stai ceva pe tron:))

LolyBlue 10 aug 2010 19:45:14

Re: Regim hipocaloric?!
 
E putin porumb :P Nu am probleme digestive. Pot sa mananc cele mai ciudate combinatii. Treaba-i ceas. :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:30:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO