forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=431)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11360)

Vuvuzela 16 nov 2012 15:37:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1175880)

Jessik, sanatosi sa fiti!!!>:D<

Asta conteaza cel mai mult.

mutulica 16 nov 2012 20:50:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Jes felicitari, sa fiti sanatosei.....mamaaaa...o sa ai un baietel micut si scump si dulceeee...lasa dezamagirea...o sa faci o fetita mai tirziu...

Ultima noutate a mea - mi-am pus piercing...iuhuuuuuu...sunt happy[*3*][*3*][*3*][*3*]

jessik 16 nov 2012 21:56:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
in buric?
da, m-am obishnuit cu ideea, ca radeam cu sotul ca ii cumpara masinute, se vor juca impreuna.. haha.. a fost ciudat, ca eu imi doream fata, dar visam mereu baietel.. si nah,. a fost dupa instinct
macar am hainute albastre, haha care le-am primit.. mai vroia cineva s aimi dea, si am zis sa scoata alea roz hahah
soacra s-a bucurat f tare.. primul nepotel baietel.. ehe.. si fa mea, ca au doar nepotele nu baiat.. deci toti is fericiti..
si o sa il cheme thomas gabriel:D

mutulica 16 nov 2012 22:10:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1176102)
in buric?
da, m-am obishnuit cu ideea, ca radeam cu sotul ca ii cumpara masinute, se vor juca impreuna.. haha.. a fost ciudat, ca eu imi doream fata, dar visam mereu baietel.. si nah,. a fost dupa instinct
macar am hainute albastre, haha care le-am primit.. mai vroia cineva s aimi dea, si am zis sa scoata alea roz hahah
soacra s-a bucurat f tare.. primul nepotel baietel.. ehe.. si fa mea, ca au doar nepotele nu baiat.. deci toti is fericiti..
si o sa il cheme thomas gabriel:D

nu, in nas:x:x:x...e asa micut si dragut si imi sta atit de bine:x:x:x

ma bucur ca te-ai obisnuit...sint dragute si hainutele albastre si masinutele, iar sotul tau sigur e incintat:)

Vuvuzela 17 nov 2012 10:47:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1176102)
in buric?
da, m-am obishnuit cu ideea, ca radeam cu sotul ca ii cumpara masinute, se vor juca impreuna.. haha.. a fost ciudat, ca eu imi doream fata, dar visam mereu baietel.. si nah,. a fost dupa instinct
macar am hainute albastre, haha care le-am primit.. mai vroia cineva s aimi dea, si am zis sa scoata alea roz hahah
soacra s-a bucurat f tare.. primul nepotel baietel.. ehe.. si fa mea, ca au doar nepotele nu baiat.. deci toti is fericiti..
si o sa il cheme thomas gabriel:D

Imi place numele :).

happygirldiana 20 nov 2012 09:02:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna dimineata,fetelor!>:D<
De cand nu am mai dat pe aici.....
Jess si mie imi place numele pruncului tau:x:x Cris, ai pus poze cu cercelusul?:>:>Sa vad,sa vad!:)
Va doresc o zi frumoasa, scumpe fete!
http://www.culinar.freshnet.ro/imagini_mari/456.jpg

redeeadoo 20 nov 2012 09:44:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna dimineata fetele mele:)...noi avem deja 19 saptamani si crestem pe zi ce trece, burtica mea creste in timpul noptii ;))
va pup sa aveti o zi minunata fetele si spor la slabit

draguta felicitari pentru piercing, e bine ca iti place :D:x:-*
http://sillygrrl.com/wp-content/uplo...2/balloons.jpg

jessik 20 nov 2012 21:55:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
andreea pozeee draga.. ia zi, simti cum misca ? eu simt de mutle ori, dar asa ciudat, si usurel.. astept si eu un piciorus mai taree.. ca mai rar, haha..
ieri dim mama cat se miscaa, cred ca dadea si din maini si din picioare..sau cand stau pe o parte cred ca il presez putin haha..
si eu ma mir de burta mea.. din fericire tot pe la 70 de kg am ramas, si sper sa nu pun mai multe de acum in colo.
nu mananc exagerat, o sa incerc sa mai merg la sala, ajuta mult la nasterea naturala..
vrei sa fii ingrup cu mine pe fb? am un grup de gravidute:P

redeeadoo 21 nov 2012 11:41:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Neata Jessica :), eu il simt pe bebe cand are el chef, dar e asa finut, imi place, e activ mai ales seara cand merg la cursurile de la master, am zis ca il scot destept;)
eu nu am cont pe facebook draguta, adica am avut dar l-am dezactivat de vreo 2 ani, dar ne auzim pe aici oricum pupici si o zi frumoasa>:D<

Vuvuzela 23 nov 2012 11:37:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna, fetelor! Nu prea am intrat saptamana asta. Mi-era dor de voi. >:D<

Vuvuzela 23 nov 2012 11:39:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Jessik, am vazut pozele tale si pozele cu bebe la eco :). Foarte dragute.

Seleena 06 dec 2012 10:56:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
De o saptamana tot 64.4 am nu inteleg de ce nu mai slabesc nici macar 100 g :(

jessik 06 dec 2012 22:25:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
ce mai afceti slabutelor? eu ma ingraaas.. si bebe loveste tare de acuma, face tumbe.. eu am o leneee. si asa plouaa, ma enervez cand tre s amerg la servici ca am de mers putin pana la bus.. si numai balti..
in rest ma simt bine, numai ca as lenevi mereu..incep sa am emotii pt nastere..

marinuta 06 dec 2012 22:53:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
buna fetele...jessik e placut ind loveste bebe...:x.....luni vin si eu cu noutati la cintar de luni am inceput si eu sa fac cardio....ma simt ok...si de luni merg la sala...:D..vise pufoase sa aveti ma retrag la somnic

mutulica 17 ian 2013 10:02:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Neata fetelor>:D<>:D<>:D<>:D<
scuze..am disparut fara urma...ocupata, mereu ocupata..obosita si chinuita:)):)):))
voi ce mai faceti?
e cam pustie casuta noastra:-/
va pupacesc pe toate, si mi-a fost enorm de dor de voi:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

rommyna 17 ian 2013 10:07:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1206675)
Neata fetelor>:D<>:D<>:D<>:D<
scuze..am disparut fara urma...ocupata, mereu ocupata..obosita si chinuita:)):)):))
voi ce mai faceti?
e cam pustie casuta noastra:-/
va pupacesc pe toate, si mi-a fost enorm de dor de voi:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

MAma, deci nu imi vine sa cred...esti vie!:P:x>:D<

Chiar ti-am dus dorul si mi-am pus o mie de intrebari...dar nah...viata fiecareia este viata...noi suntem mai pe planl secund. Sper ca esti bine!>:D<:x

mutulica 17 ian 2013 10:15:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1206684)

MAma, deci nu imi vine sa cred...esti vie!:P:x>:D<

Chiar ti-am dus dorul si mi-am pus o mie de intrebari...dar nah...viata fiecareia este viata...noi suntem mai pe planl secund. Sper ca esti bine!>:D<:x

Daaaaa...sint vie..si sint binisor, un pic bolnavioara acuma si cu tratament si cu niste kg in plus dar ma rog...totul se rezolva:D....
S-au intimplat multe in viata mea, ba a venit sotul acasa, ba am avut sesiunea, ba m-am vazut cu El, apoi mi-a murit tatal socru si nu am mai avut nici sarbatori, acuma sint racita rau la ovare, si rinichi si ma tratez, am inceput lucrul si sotul pleaca simbata inapoi peste hotare si eu ramin singura...cam asta a fost viata mea pe scurt....
tu ce mai faci draga mea?
un mic rezumat despre ce s-a mai intimpla in viata ta?

rommyna 17 ian 2013 10:27:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1206696)
...cam asta a fost viata mea pe scurt....
tu ce mai faci draga mea?
un mic rezumat despre ce s-a mai intimpla in viata ta?

Mai, dar ce viata tumultuoasa ai avut!!! Imi pare rau ca a fost atata agitatie si s-au intamplat lucruri nu foarte fericite. Si imi vine sa te bat fiindca ai racit...sicer :(( Mereu te imbolnavesti de ceva..cred ca nu ai suficienta grija de tine.

Viata mea...nu stiu ce ai mai citit...in noiembrie mi-am luat casuta si am mers la o conferinta internationala :>:>:>, apoi lucrurile s-au mai linistit in viata mea in decembrie. M-am bucurat de sarbatori alaturi de cei dragi mie, Craciunul l-am facut in casa noua cu sot, iar Revelion acasa la parinti...nimic spectaculos.

La munca am din ce in ce mai multa treba, dar si multe responsabilitati. Numai ca munca imi este usor-usor rasplatita. Mi-a spus seful ca ma va pune peste un proiect mai mare responsabila. Asta inseamna si multa munca, dar si o sansa extraordinara. O sa vad cum le imbin cu viata personala-ne bate gandul sa facem un bebe...that's the big news, dar nu ne-am pus inca pe treaba :D

In rest...nimic spectaculos. Dupa sarbatorile de iarna am pus si eu vreo 2 kg, dar incerc sa le dau jos acum...este un topic/concurs de slabit...daca te intereseaza :D Din ciclul "S-au dus sarbatorile, toate suntem rotunde"!"

Te pup!:-*

mutulica 17 ian 2013 10:39:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
am racit din cauza ca am umblat prea dezbracata, doar in fusta, mai ales cit am fost la sesiune...oricum se trateaza, nu e nimic grav...eu nu ma imbolnavesc chiar des dar cind o fac o fac mai serios:))...

Eu ma bucur sincer ca ai facut sarbatorile in casuta noua, pai da, e cam timpul sa faceti un bebe...ma gindesc si eu pe la vara sa incep proiectul:">...deja parca ma vad mamica:D...ehhhhh....vedem ce bani mai stringem cu sotul pina la vara, ce planuri ne mai facem si poate ne apucam si noi de munca.

vreau si eu sa ma apuc de slabit, dar deja dupa ce termin tratamentul, vreau sa merg la sheiping si daca ramin singura o sa-mi fie mai usor si cu alimentatie.

rommyna 17 ian 2013 10:45:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Da..o sa vezi tu ce si cum. Eu eram cam in pom, dar m-am reapucat de sport si sunt mai atenta la ce bag in gura...nimic spectaculos :D

Da...nu ma imaginez inca mamica, imi este greu sa ma vad asa si imi este teama ca voi fi o mama rea si egoista :D...dar ramane de vazut ce voi fi si eu in stare sa realizez :D Pe moment cred ca-i mai frica sotului decta mie de copil...ca de fapt dupa decizia lui stau :D Saptamana viitoare cred ca o sa merg la doctor sa verific daca-i totul ok si apoi...:)

marinuta 17 ian 2013 13:54:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Cristina ai aparut si tu?>:D<>:D<>:D<>:D<

mutulica 17 ian 2013 17:34:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1206723)
Da..o sa vezi tu ce si cum. Eu eram cam in pom, dar m-am reapucat de sport si sunt mai atenta la ce bag in gura...nimic spectaculos :D

Da...nu ma imaginez inca mamica, imi este greu sa ma vad asa si imi este teama ca voi fi o mama rea si egoista :D...dar ramane de vazut ce voi fi si eu in stare sa realizez :D Pe moment cred ca-i mai frica sotului decta mie de copil...ca de fapt dupa decizia lui stau :D Saptamana viitoare cred ca o sa merg la doctor sa verific daca-i totul ok si apoi...:)

ma gindesc si eu la asta, ca-s alintata si egoista si ce fel de mamica o sa fiu...dar eu cred ca o sa fim niste mamici bune:x:x:x:x

mutulica 17 ian 2013 17:35:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1206842)
Cristina ai aparut si tu?>:D<>:D<>:D<>:D<

da Marinuta, am aparut si eu:">:D
tu ce mai faci, esti bine?

marinuta 17 ian 2013 18:20:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Da sunt bine slava domnului am facut numai ce 25 min. de cardio...vreau sa fac ceva mincare apoi iarasi pe la 21.00 inca 25 min de cardio...:D

jessik 17 ian 2013 19:56:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
ce mai faceti? ati mai slabit? eu sunt bine, ma mai doare burta noaptea cred ca am contractii.. dar vb mane cu doctorita, in rest, burta mare, ma misc rgeu obosesc, ma dor toate, si inca mai lucrez.. cred ca cam 3 sapt..

jessik 17 ian 2013 20:02:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
ehe a venit anul nou cu dorinte noi? nici eu nu aveam curaj de bebe, desi imi doream, atata am amanat.. si a venit asa neasteptat. crdeam ac dureaza mai mult,. dar sunt f fericita, deja imi imaginez multe chestii, ma pregatesc cu chestiute pt bebe, mai trebuie patut si caditza, si ceva maruntisuri.. si sunt gata.. mai am cateva saptamani.. uhu am emotii.. si sper sa stiu sa am grija ca nu am nici un habar.. dar vb aia stii din instinct.. haha,eu zic sa incrcati, ca nus e stie cat dureaza, aud ca la atii dureaza f mult.. eu una am fost f norocoasa ca am incercat rar si in 3 4 luni s-a prins.:x
la kg am vreo 10 in plus.. dar retin si apa, am cateva neplaceri, dar asta e , trec si ele..
nue usor cu atatea kg in plus, burta mare, stat in picioare, dureri de solduri, picioare umflate.. dar sa nu va mai sperii... ca trec toate cand ma gandesc la bebe meu mic si drag, mai ales cand se misuna prin burtica

rommyna 17 ian 2013 20:19:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1207048)
ce mai faceti? ati mai slabit? eu sunt bine, ma mai doare burta noaptea cred ca am contractii.. dar vb mane cu doctorita, in rest, burta mare, ma misc rgeu obosesc, ma dor toate, si inca mai lucrez.. cred ca cam 3 sapt..

Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1207049)
ehe a venit anul nou cu dorinte noi? nici eu nu aveam curaj de bebe, desi imi doream, atata am amanat.. si a venit asa neasteptat. crdeam ac dureaza mai mult,. dar sunt f fericita, deja imi imaginez multe chestii, ma pregatesc cu chestiute pt bebe, mai trebuie patut si caditza, si ceva maruntisuri.. si sunt gata.. mai am cateva saptamani.. uhu am emotii.. si sper sa stiu sa am grija ca nu am nici un habar.. dar vb aia stii din instinct.. haha,eu zic sa incrcati, ca nus e stie cat dureaza, aud ca la atii dureaza f mult.. eu una am fost f norocoasa ca am incercat rar si in 3 4 luni s-a prins.:x
la kg am vreo 10 in plus.. dar retin si apa, am cateva neplaceri, dar asta e , trec si ele..
nue usor cu atatea kg in plus, burta mare, stat in picioare, dureri de solduri, picioare umflate.. dar sa nu va mai sperii... ca trec toate cand ma gandesc la bebe meu mic si drag, mai ales cand se misuna prin burtica

Mai burtica, mai...ce mai faci? M-am uitat chiar saptamana trecuta prin albumul tau cu chestii de bebe. Este o provocare treaba cu sarcina, dar va admir pe toate care aveti bebe pe drum si o sa am de la cine invata. :D

Te pup :-*

marinuta 17 ian 2013 22:13:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna seara fetele...jessik da e foarte placut cum iti simti bebelusul miscinduse...:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:18:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO