forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=431)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11360)

marinuta 17 ian 2013 13:54:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Cristina ai aparut si tu?>:D<>:D<>:D<>:D<

mutulica 17 ian 2013 17:34:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1206723)
Da..o sa vezi tu ce si cum. Eu eram cam in pom, dar m-am reapucat de sport si sunt mai atenta la ce bag in gura...nimic spectaculos :D

Da...nu ma imaginez inca mamica, imi este greu sa ma vad asa si imi este teama ca voi fi o mama rea si egoista :D...dar ramane de vazut ce voi fi si eu in stare sa realizez :D Pe moment cred ca-i mai frica sotului decta mie de copil...ca de fapt dupa decizia lui stau :D Saptamana viitoare cred ca o sa merg la doctor sa verific daca-i totul ok si apoi...:)

ma gindesc si eu la asta, ca-s alintata si egoista si ce fel de mamica o sa fiu...dar eu cred ca o sa fim niste mamici bune:x:x:x:x

mutulica 17 ian 2013 17:35:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1206842)
Cristina ai aparut si tu?>:D<>:D<>:D<>:D<

da Marinuta, am aparut si eu:">:D
tu ce mai faci, esti bine?

marinuta 17 ian 2013 18:20:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Da sunt bine slava domnului am facut numai ce 25 min. de cardio...vreau sa fac ceva mincare apoi iarasi pe la 21.00 inca 25 min de cardio...:D

jessik 17 ian 2013 19:56:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
ce mai faceti? ati mai slabit? eu sunt bine, ma mai doare burta noaptea cred ca am contractii.. dar vb mane cu doctorita, in rest, burta mare, ma misc rgeu obosesc, ma dor toate, si inca mai lucrez.. cred ca cam 3 sapt..

jessik 17 ian 2013 20:02:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
ehe a venit anul nou cu dorinte noi? nici eu nu aveam curaj de bebe, desi imi doream, atata am amanat.. si a venit asa neasteptat. crdeam ac dureaza mai mult,. dar sunt f fericita, deja imi imaginez multe chestii, ma pregatesc cu chestiute pt bebe, mai trebuie patut si caditza, si ceva maruntisuri.. si sunt gata.. mai am cateva saptamani.. uhu am emotii.. si sper sa stiu sa am grija ca nu am nici un habar.. dar vb aia stii din instinct.. haha,eu zic sa incrcati, ca nus e stie cat dureaza, aud ca la atii dureaza f mult.. eu una am fost f norocoasa ca am incercat rar si in 3 4 luni s-a prins.:x
la kg am vreo 10 in plus.. dar retin si apa, am cateva neplaceri, dar asta e , trec si ele..
nue usor cu atatea kg in plus, burta mare, stat in picioare, dureri de solduri, picioare umflate.. dar sa nu va mai sperii... ca trec toate cand ma gandesc la bebe meu mic si drag, mai ales cand se misuna prin burtica

rommyna 17 ian 2013 20:19:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1207048)
ce mai faceti? ati mai slabit? eu sunt bine, ma mai doare burta noaptea cred ca am contractii.. dar vb mane cu doctorita, in rest, burta mare, ma misc rgeu obosesc, ma dor toate, si inca mai lucrez.. cred ca cam 3 sapt..

Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1207049)
ehe a venit anul nou cu dorinte noi? nici eu nu aveam curaj de bebe, desi imi doream, atata am amanat.. si a venit asa neasteptat. crdeam ac dureaza mai mult,. dar sunt f fericita, deja imi imaginez multe chestii, ma pregatesc cu chestiute pt bebe, mai trebuie patut si caditza, si ceva maruntisuri.. si sunt gata.. mai am cateva saptamani.. uhu am emotii.. si sper sa stiu sa am grija ca nu am nici un habar.. dar vb aia stii din instinct.. haha,eu zic sa incrcati, ca nus e stie cat dureaza, aud ca la atii dureaza f mult.. eu una am fost f norocoasa ca am incercat rar si in 3 4 luni s-a prins.:x
la kg am vreo 10 in plus.. dar retin si apa, am cateva neplaceri, dar asta e , trec si ele..
nue usor cu atatea kg in plus, burta mare, stat in picioare, dureri de solduri, picioare umflate.. dar sa nu va mai sperii... ca trec toate cand ma gandesc la bebe meu mic si drag, mai ales cand se misuna prin burtica

Mai burtica, mai...ce mai faci? M-am uitat chiar saptamana trecuta prin albumul tau cu chestii de bebe. Este o provocare treaba cu sarcina, dar va admir pe toate care aveti bebe pe drum si o sa am de la cine invata. :D

Te pup :-*

marinuta 17 ian 2013 22:13:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna seara fetele...jessik da e foarte placut cum iti simti bebelusul miscinduse...:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:09:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO