forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=431)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11360)

Slabuta 03 apr 2012 09:11:19

Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna dimineata. :)
Iata si noua casuta...:)
Mult succes in ceea ce v-ati propus.


Multumiri fetelor speciale:
Andra (andra_aly),
Diana (happygirldiana) si
Ioana (bellajane)
pentru implicare in promovarea stilului de viata sanatos si contributie in dezvoltarea comunitatii Slabute. >:D<

happygirldiana 03 apr 2012 09:13:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
He he,,,casuta noua!Trebuie sa trag tare sa ajung si eu aici, iar;))
Multumim ,Slabuta!>:D<
Bafta fetelor, haideti ca acum sunteti la etajul 4, lasati liftul:))
Mult noroc in toate, sa aveti!Bafta!

c0c0 03 apr 2012 09:30:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1004511)
He he,,,casuta noua!Trebuie sa trag tare sa ajung si eu aici, iar
Multumim ,Slabuta!>:D<
Bafta fetelor, haideti ca acum sunteti la etajul 4, lasati liftul:))
Mult noroc in toate, sa aveti!Bafta!



;)) ne am mutat!
diana abia te asteptam la noi!

happygirldiana 03 apr 2012 09:31:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de c0c0 (Post 1004545)
;)) ne am mutat!
diana abia te asteptam la noi!

Si eu,dar cantarul nu prea vrea:))Ma tot minte cu fel si fel de valori:))Dar de mine nu scapati nici asa:)

happygirldiana 03 apr 2012 10:47:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Mai,fetelor, nu va place noua casuta?Haideti, e curata, e aerisita.SAu nu o gasiti?Va astept aici!>:D<Ma lasati singura, sa ma plictisesc?

Kclaudyia 03 apr 2012 10:54:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Bunaaaaaaa!!!

Uuuu ce frumos!! Avem casuta noua!!!
Ce frumos si miroase a proaspat :)))

Unde mi-s fetele mele?
Diana, cred ca nu stiu ca s-a deschis un nou "departament" :))


Kclaudyia 03 apr 2012 10:56:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1004547)


Si eu,dar cantarul nu prea vrea:))Ma tot minte cu fel si fel de valori:))Dar de mine nu scapati nici asa:)

Eu am declarat razboi cantarului, nu mai am incredere in el ca e un mincinos si ma pacaleste mereu!

Nu sta nici de-a naibii intr-un loc.. Asa ca eu nu ma mai iau dupa el.. Ma cantaresc raaaar de tot.. Nu mai pun la suflet 500 de grame.. Iau in considerare numai ce e peste 1 kg.. :D

Uite de ex eu sambata seara cand am venit de la petrecere m-am urcat de curiozitate pe el si imi arata 58.8 si luni dimineata 60.7 (dupa nebunie de duminica, cand mi-am facut de cap :D )
Ma gandesc ca poate eram deshidratata sambata, cam am baut vin si am mancat si foarte putin.. :D

happygirldiana 03 apr 2012 10:57:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1004693)
Bunaaaaaaa!!!

Uuuu ce frumos!! Avem casuta noua!!!
Ce frumos si miroase a proaspat :)))

Unde mi-s fetele mele?
Diana, cred ca nu stiu ca s-a deschis un nou "departament" :))


Pai pe ultima pagina a etajului precedent e link catre etajul asta:)Deci ar trebui sa il gaseasca.Au treaba, de-asta nu intra.Ne gasesc ele:)

happygirldiana 03 apr 2012 11:01:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1004697)


Eu am declarat razboi cantarului, nu mai am incredere in el ca e un mincinos si ma pacaleste mereu!

Nu sta nici de-a naibii intr-un loc.. Asa ca eu nu ma mai iau dupa el.. Ma cantaresc raaaar de tot.. Nu mai pun la suflet 500 de grame.. Iau in considerare numai ce e peste 1 kg.. :D

Uite de ex eu sambata seara cand am venit de la petrecere m-am urcat de curiozitate pe el si imi arata 58.8 si luni dimineata 60.7 (dupa nebunie de duminica, cand mi-am facut de cap :D )
Ma gandesc ca poate eram deshidratata sambata, cam am baut vin si am mancat si foarte putin.. :D

Cred ca razboi am sa ii declar si eu!Pai lunea trecuta zambea fain cu 71,8, iar mai zilele trecute imi ranjea sec cu 72,4!Pai ce e asta?Nu il sparg, nu il ascund!Dar nu il iau in seama o buna bucata de timp.Daca eu ma simt bine e de bine.Nu zic, su sportul cam greu, in ultimul timp, dar daca nu am facut sport nu cred ca m-am ingrasat.De stagnat da, dar de ingrasat?Nu cred....Trebuie sa il pun pe puiu sa imi stranga suruburile de la bici mai bine, daca nu am timp de TJ macar sa dau din pedale o jum de ora...Seara e si aiurea sa fac TJ ca vin vecinii peste mine....

Probabil ai fost deshidratata, nu stiu ce sa zic....Oricum, e clar, fluctuatii din astea...la ordinea zilei!

mutulica 03 apr 2012 12:09:34

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna fetelor>:D<>:D<>:D<
Bine v-am gasit in casuta noua:x:x:x
http://www.flori-online-bucuresti.ro...c_lila_mov.jpg


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:52:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO