forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=431)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12348)

marinuta 02 iul 2013 21:17:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Buna fetele...am fost si azi la sala 2 h de mine am tras...miine e o noua zi...si diminiata poate voi merge la sala....voi?:D

jessik 02 iul 2013 21:59:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
hello, fetele, apar si eu, ca trebuie sa slabesc, din pacate am 70, deci ma incadrez, haha
eu sport nu prea pot,dar sper putin regim..

rommyna 03 iul 2013 08:20:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
http://cdn.buzznet.com/assets/users1...4158471759.jpg
Neata gagici! Zi minunata! :-*

marinuta 03 iul 2013 08:43:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Buna fetele o zi minunata sa aveti...a mea de diminiata e al dracului de buna..#:-s

GCM 03 iul 2013 14:35:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Hello Hello...
Bine ne-am regasit Jessik...pupici la bursucel, e o dulceata.
Romi...ma bucur ca ai inceput ziua fara greturi ;)
Marinuto nu-mi place cum vorbeste sotul cu tine...gandeste-te mai mult la tine!!!
Eu abia am ajuns de la work...sambata am zi de cantar :)

marinuta 03 iul 2013 19:40:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Buna fetele azi am tras de mine 30 min la banda+30 min eliptica..:P,,,si da...am zis ca ma voi ingriji mai mult si sa imi bag piciorul in viata de casatorita...vreau sa merg sa imi fac tatuaj la buze...;;);;);;),,,sa ii vopesesc parul asa,,ciocalatiu..:P

GCM 03 iul 2013 20:05:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1275477)
Buna fetele azi am tras de mine 30 min la banda+30 min eliptica..:P,,,si da...am zis ca ma voi ingriji mai mult si sa imi bag piciorul in viata de casatorita...vreau sa merg sa imi fac tatuaj la buze...;;);;);;),,,sa ii vopesesc parul asa,,ciocalatiu..:P

Nu e suficient sa faci o schimbare fizica, daca nu te impui, nu iti schimbi caracterul fata de el.

marinuta 03 iul 2013 20:09:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
deja nustiu cum sa mai procedez daca ma crezi..cred ca cind voi lucra si voi avea si eu banii mei va fi altfel...mai putina dadaceala va fi din partea mea si cred ca va fi mai ok...el stie ca seara cind vine e curat..mincare este...deci treaba nu are...dar daca va vedea ca plec si eu la servici si ma voi ingriji si mare tare atentie nu ii voi da....va sta pe ginduri...IA STAI MA...CUM SA FAC CA SOTIA MEA SA IMI ATRAGA MAI MULTA ATENTIE.... eu asa cred ca se va schimba caracterul sau spurcat..:)):)):))

rommyna 04 iul 2013 10:34:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
http://data.whicdn.com/images/515335..._500_large.jpg

Neata fete! Eu pe la munca, de dimineata am fost la analize. Si ieri si azi ma simt ok, cel putin pe moment.

Marinuta, imi pare foarte rau de felul in care se comporta si iti vorbeste sotul. Din punctul meu de vedere, nimic nu scuza atitudinea lui si felul in care tu induri. Chiar daca el aduce banii in casa, asta nu te face nici menajera lui, nici nimic. Daca nu-i convine de tine, mai bine sa te lase in pace, decat sa-ti vorbeasca urat sau sa te jigneasca, sincer. Prin comunicare poate veti reusi sa va impacati si sa intelegeti de ce se comporta fiecare cum se comporta. Si daca te dai peste cap si faci sport si poate tot asa vei ramane para-asta nu-i da lui voie sa faca niciun comentariu. Pana la urma conteaza ca tu te lupti sa fi mai buna, mai frumoasa, nu esti vreo fraiera care se blazeaza si se face cat malu'. Si sunt sigura ca si el are defectele lui fizice! :P in concluzie, nu-mi doresc sa vad decat ca va intelegeti bine. ;) :-*

Va pup! Zi frumoasa si vesela! :-*

mutulica 04 iul 2013 13:58:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Uraaaaaa....avem casutaaaaaa[*6*][*6*][*6*]...eu am mai mult de 70, dar ma rog nu vede nimeni:)):)):)):))..sper ca in scurt timp o sa fiu legal aici:)):)):)).
Codri ce dor mi-a fost de optimismul tau..am citit prin casuta ta ca treci prin probleme financiare...eu iti tin pumnii sa se rezolve cit mai repede>:D<>:D<>:D<
Marinuta bravo pentru sport!!!!
Rominelu ce face bebe, ia zi se simte bine?:x:x:x Asteptam cu drag rezultatele la analize. Si oricum cu bebe in burtica stai aici cu noi, cum fara tine..lasa kg...cum nasti tot aici o sa fii:>.
Jess felicitari pentru minunea de copil, e tare scump:x:x:x:x...si spor si tie la slabit, sper sa fie cu doamne ajuta in noua casuta.

Eu ce sa va zic, azi nu prea am fost cuminte...am mincat niste biscuiti..dar gata sint cuminte, iar maninc sanatos, calculez si bag sport ca vreau sa arat bine, nu.


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:28:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO