forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=432)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3734)

ofilica 20 mai 2010 09:44:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
BUNA FETELOR! VREAU SA MA ALATUR GRUPULUI VOSTRU![*plecaciune*][*clipire*]
AM INCEPUT DE LA 82 SI AM AJUNS LA 74.AS VREA SA AJUNG LA 65.NU PREA FAC SPORT DECAT CAND MAI AM TIMP CACI AM DOUA FETITE SI-MI MANANCA TIMPUL.IN SCHIMB MERG O JUMATATE DE ORA IN FIECARE ZI -CAND MA DUC SA O IAU PE CEA MARE DE LA GRADI.

thetis 20 mai 2010 13:18:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de ELENAC (Post 193873)
Am reusit sa-mi calculez procentul de grasime... si imi vine sa plang... mai bine imi ramanea eroarea aia.... auzi.. risc crescut si ma incadrez la obez... si eu care ma bucuram ca sunt doar supraponderala :((

Haide elena ca asa e si la mine, dar lasa ca ne facem noi bine, ca doar no fi dracul chiar atat de negru si noi atat de lenese ca sa nu reusim sa-l scadem :D >:D< I-a sa-l vedem noi peste o luna cum arata, ce zici?
Apropo vorbeai de tentatii, stii cred ce ar merge, scrie-ti cu un marker procentul de grasime corporala in palma sa vezi cum fuge singura mana de la papica :)):)):))

Buna ofilica, sa-ti traiasca fetitele. Bine ai venit printre noi. Bravo pt kilogramele pierdute si la cat mai multe :)

ELENAC 20 mai 2010 14:27:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Tare ideea asta cu scrisul in palma... crezi ca m-ar intreba lumea de ce am scrise niste cifre pe mana :))
Bine ai venit Ofilica! Te asteptam cu impresii..sugestii... plangeri... ca la ghiseul de informatii:)

thetis 20 mai 2010 15:06:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de ELENAC (Post 194358)
crezi ca m-ar intreba lumea de ce am scrise niste cifre pe mana :))

Merge chestia cu "trebuie sa-mi amintesc ceva" sau chiar " atatea perechi de blugi de slabute imi cumpar cand termin :))"...sau " e raspunsul la care am ajuns matematic cand m-am intrebat ce e viata" sau... stai sa ma mai gandesc;;):))

lilik 20 mai 2010 16:59:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna fetelor,
As dori sa intru si eu in gasca de slabit,mai ales ca vine si vara...Eu as dori sa slabesc cam 5 kg pana la plecarea in vacanta dar din pacate nu prea fac sport .Singura activitate ar fi mersul pe role prin parc,care am vazut in calculatorul de activitati ca inseamna ceva dar eu nu prea cred ca se consuma atatea calorii.Stie cineva despre minceur 4.3.2.1 ,pastile care ajuta la slabit,ati avut ceva rezultate,bineinteles combinate cu dieta?

Slabuta 20 mai 2010 17:08:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de lilik (Post 194523)
Stie cineva despre minceur 4.3.2.1 ,pastile care ajuta la slabit,ati avut ceva rezultate,bineinteles combinate cu dieta?

Pai si care e sensul pastilelor daca urmezi o dieta?:-/

Slabuta 20 mai 2010 17:10:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de lilik (Post 194523)
Singura activitate ar fi mersul pe role prin parc,care am vazut in calculatorul de activitati ca inseamna ceva dar eu nu prea cred ca se consuma atatea calorii.

Daca mergi zilnic pe role inseamna foarte mult.
O data pe saptamana intr-adevar nu e mare lucru.

Slabuta 20 mai 2010 17:17:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Cam ce meniu zilnic ai? :)

porumbita 21 mai 2010 07:02:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
...OOOf....astazi iar sarbatoare si am o gramada de "Elene" ....nu stiu cum sa ocolesc astfel de evenimente , oamenii se supara daca ii refuzi cand te servesc cu o bomboana , in plus "nu e frumos " , ce ma fac?....am mancat deja o bombonica si un fursec....mi-e teama sa nu fie "inceputul" renuntarii la cura de slabit.....am nevoie de incurajare....

porumbita 21 mai 2010 07:07:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
....daca astazi e ziua de "raportat" kilogramele am 69.....Doamne ajuta sa ajung unde mi-am propus....
Slabuta am citit jurnalul tau , si eu ma regasesc in povestirea ta in plus au fost si 14 ani de casnicie si doua nasteri....si ma lupt in continuare cu problema asta....vreau sa imi gasesc acel echilibru in alimentatie si sa il pot mentine.....


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:18:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO