forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=432)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3734)

loralin 19 oct 2010 07:43:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de 1gars1 (Post 371559)
salut fetelor! nu prea sunt activa pe forum asa ca voi si tare as vrea sa am timp sa fac asta dar bondocul meu de 1 an si 6 luni nu prea ma lasa....am reusit sa mai dau jos un kilogram si ma bucur enorm:) si am inceput deja sa capat mai multa incredere in mine.
dar am o prietena care ma ispiteste cu niste pastile de slabit, dar eu nu prea am incredere in pastile si, desi am vazut ca ea a slabit cu ajutorul lor+ dieta si sport, cam 12 kg intr-o luna, vreau sa va intreb dak si voi ati folosit si daca nu au avut efecte secundare!

Buna dimineata tuturor in primul rand!
Iubita Reductil ca si alte pastile de slabit dau dependenta!!!!!!!!!!!Nu cred ca ficatul tau iti va permite sa le iei toata viata !Lasa prostiile de enul asta si mergi cu un regim de viata sanatos pluc ca micutul tau va creste si iti va consuma muuulta energie;)!

loralin 19 oct 2010 07:47:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Tavya (Post 371535)
Neata !
Alina ai mare dreptate .... gasim usor scuze de timp ... dar daca vrem cu adevarat chit ca ne trezim mai devreme si tot facem ceva miscare.
Rodica , Loralin ce tipuri de sport faceti ?
Eu am o intrebare.... cand faci sport conteaza sa obosesti sau sa transpiri ?
Suna ciudat ...dar eu de exemplu daca fac bicicleta eliptica obosesc dar transpir mai putin,daca fac dans intensitate moderat-intens transpir mult.

Tavya nu conteaza daca transpiri sau obosesti ....important e sa faci cel putin 30-40 min sportul preferat la o intensitate care sa iti accelereze pulsul.Eu de ex fac cate o ora jumatate pe zi in aceeasi repriza sar coarda,gimnastica,dans sau aerobic sau joging.Important sa ai un ritm cardiac crescut pe toata durata sedintei de sport!

grasuta1961 19 oct 2010 07:59:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de 1gars1 (Post 371559)
salut fetelor! nu prea sunt activa pe forum asa ca voi si tare as vrea sa am timp sa fac asta dar bondocul meu de 1 an si 6 luni nu prea ma lasa....am reusit sa mai dau jos un kilogram si ma bucur enorm:) si am inceput deja sa capat mai multa incredere in mine.
dar am o prietena care ma ispiteste cu niste pastile de slabit, dar eu nu prea am incredere in pastile si, desi am vazut ca ea a slabit cu ajutorul lor+ dieta si sport, cam 12 kg intr-o luna, vreau sa va intreb dak si voi ati folosit si daca nu au avut efecte secundare!

Draga mea sa nu faci prostia asta niciodata .Nu lua pastile.Gandeste te rog putin la rece,tu te-ai ingrasat intr-o luna ??? Nu cred.Daca nu cum ar putea organismul tau sa slabesca atat intr-o luna???!!! Scumpa nu-ti da peste cap organismul.Ai grija de el ca asa o sa-l ai la batranete.Eu am o prietena care a luat herba......nu stiu daca avem voie sa le spunem numele aici ,si vax a dat banii degeaba ca dupa ce a terminat cu ele sa ingrasat la loc.Acum tot grasa si frumoasa e si adopta acum mancatul sanatos si sport.Asta e un caz fericit la ea.Insa am o prietena care a luat pastila.... herba... si tot ce se gasea pe piata.Intradevar ii taia pofta de mancare .Dorea cu tot dinadinsul ca sa slabeasca.Avea 88 kg Acum are 50 kg. insa cu ce pret ... are cancer .i-a scos stomacul si acum face chimioterapie.Sincer a ajuns de nerecunoscut.Si mereu imi spune ca daca D-zeu i-ar da sansa sa traiasca n-ar repeta greseala asta niciodata.Ar prefera sa fie grasa si n-ar mai lua pastile.Mi se face mila de ea,insa sansele ei inca sunt minime.Insa mereu trebuie sa credem in minuni.Asa ca gandeste inainte de-a face ceva.
Scumpa invata sa te iubesti pe tine asa cum esti si sunt sigura ca dupa aia o sa incepi sa gandesti altfel si atunci o sa alegi alta varianta.Si asa e destula poluare nu-ti mai polua organismul cu toate prostiile.

happyhippo 19 oct 2010 08:04:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
hippo nu stia ce e ala platou..revenind, am trecut de perioada de stagnare, a tinut mai bine de o luna, dar nu m-am lasat...am continuat cu sport si dieta chiar daca nu arata cantarul nimic nu ma lasam si nu disperam, acum ce o fi o fi, mai am 4 kg, dar nu cred ca le dau jos pana la finalul anului...

Tavya 19 oct 2010 08:48:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
1gars1 eu am luat reductil acum 4 ani timp de 6 luni si am slabit vreo 15kg am pus la loc ...apoi a venit sarcina si am acumulat 30 kg aproape . Acum ma lupt de 1 an de zile si tot ma invart in jurul la 75kg. Daca n-ai probleme cu foamea prea mare nu ai nevoie de pastile mai mult de atat nu te ajuta tot dieta si sport trebuie ca altfel nu vei reusi.
Hippo ai avut mare rabdare .... eu asa am patit si m-am lasat si am ajuns iar la 78kg acum iar stau la 75kg sper din suflet sa trec repede sa nu mai stagenz mult timp .

1gars1 19 oct 2010 09:01:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
mersi mult de sfaturi! aveti dreptate: mai bine slabesti incet si sanatos decat repede si cu niste consecinte dramatice. incercam si eu marea cu degetul:Dcui nu i-ar placea sa existe astfel de minuni?!
sa dai multe kg intr-un timp atat de scurt si sa nu le mai pui vreodata pe tine ar fi super!!!dar nu cred ca e posibil...deci :inapoi la dieta si sport!:)

crina38 19 oct 2010 09:14:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
neata fetelor,

sunt suparata, ieri am papat mult seara cand am ajuns acasa de la job...inclus cozonac si m-am sculat si am amncat si noaptea un sandwich.......Am facut 30 min bici si atat
O sa scad eu sub 70kg ....poimarti!!!

Tavya 19 oct 2010 09:27:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Crina mergi mai departe ...mai sunt si zile din acestea ...eu aseara am stat sus pe terasa si am copt vinete am facut salata cu maioneza desigur :D si cum nu merge salata goala bomba a fost painea ....

sunshine 19 oct 2010 09:35:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Tavya (Post 371535)
Neata !
Alina ai mare dreptate .... gasim usor scuze de timp ... dar daca vrem cu adevarat chit ca ne trezim mai devreme si tot facem ceva miscare.
Rodica , Loralin ce tipuri de sport faceti ?
Eu am o intrebare.... cand faci sport conteaza sa obosesti sau sa transpiri ?
Suna ciudat ...dar eu de exemplu daca fac bicicleta eliptica obosesc dar transpir mai putin,daca fac dans intensitate moderat-intens transpir mult.

Conteaza sa obosesti, sa-ti bata inima tare, atunci se ard calorii;)
Daca era sa slabim de la tranpiratie, vara am fi ajuns scheleti:)
Citat:

Anterior postat de 1gars1 (Post 371559)
salut fetelor! nu prea sunt activa pe forum asa ca voi si tare as vrea sa am timp sa fac asta dar bondocul meu de 1 an si 6 luni nu prea ma lasa....am reusit sa mai dau jos un kilogram si ma bucur enorm:) si am inceput deja sa capat mai multa incredere in mine.
dar am o prietena care ma ispiteste cu niste pastile de slabit, dar eu nu prea am incredere in pastile si, desi am vazut ca ea a slabit cu ajutorul lor+ dieta si sport, cam 12 kg intr-o luna, vreau sa va intreb dak si voi ati folosit si daca nu au avut efecte secundare!

Gars uite pareri despre pastile, experienta fetelor cu ele :-s Pastile slabit
Citat:

Anterior postat de 1gars1 (Post 371693)
mersi mult de sfaturi! aveti dreptate: mai bine slabesti incet si sanatos decat repede si cu niste consecinte dramatice. incercam si eu marea cu degetul:Dcui nu i-ar placea sa existe astfel de minuni?!
sa dai multe kg intr-un timp atat de scurt si sa nu le mai pui vreodata pe tine ar fi super!!!dar nu cred ca e posibil...deci :inapoi la dieta si sport!:)

Asa, bravo>:D<

Tavya 19 oct 2010 09:37:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Multumesc pentru raspuns Sunshine .... deci mai de ajutor este bicicleta pana la urma...

sunshine 19 oct 2010 09:44:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Orice sport care te tine n priza :D
Ai sa observi ca daca te pui sa sari coarda de ex 5 min, la final abia mai poti respira. Alterneaza bicileta, aerobic etc cu exercitii pe grupe de muschi

Ana Tm 19 oct 2010 10:53:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna fetelor:-*
Pot sa va spun ca zi sunt in cea de-a patra zi de dieta si ma simt foarte bine,am adoptat o dieta foarte sanatoasa, dieta rina
inca nu m-am cantarit,dar deja se simte schimbarea dupa haine :">
maine ma voi cantari,abia astept
Va pup si o zi frumoasa:-*

crina38 19 oct 2010 13:51:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Tavya (Post 371736)
Crina mergi mai departe ...mai sunt si zile din acestea ...eu aseara am stat sus pe terasa si am copt vinete am facut salata cu maioneza desigur :D si cum nu merge salata goala bomba a fost painea ....


merg merg...dar targetul meu se indeparteaza in loc sa se apropie......
vinete..papa bun.....eu le mananc fara paine si pot fi doar cu ulei(fara maioneza) ca tot imi plac.Mie nu imi place sa combin painea cu mancarea.Daca e proaspata imi place goala..altfel nu mananc paine.....
Vreau ca azi sa fiu cuminte restul zilei, maine am programata ziua de fructe( nu am mai tinut-o de 2 luni, sper sa pot sa o tin: 1zi/sapt numai fructe!) si joi cantar.Sa-l prind ca nu arata sub 73.3kg!!!!!!x-(

crina38 19 oct 2010 13:53:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Tavya (Post 371762)
Multumesc pentru raspuns Sunshine .... deci mai de ajutor este bicicleta pana la urma...


si mult mai sanatos...si eu sunt contra pastilelor...Nu poti sa iei pastile toata viata dar sa mananci sanatos si sa faci sport poti...Cu mici abateri acolo ca oameni suntem:)

crina38 19 oct 2010 13:55:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 371856)
Buna fetelor:-*
Pot sa va spun ca zi sunt in cea de-a patra zi de dieta si ma simt foarte bine,am adoptat o dieta foarte sanatoasa, dieta rina
inca nu m-am cantarit,dar deja se simte schimbarea dupa haine :">
maine ma voi cantari,abia astept
Va pup si o zi frumoasa:-*


mult succes.!Tu esti in poza?Am vazut o rochita superba de mireasa in pozele tale.Mi-a placut mult.:)

Ana Tm 19 oct 2010 13:59:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 372039)
mult succes.!Tu esti in poza?Am vazut o rochita superba de mireasa in pozele tale.Mi-a placut mult.:)

Multumesc mult:-*
Da ,eu sunt intr-o zi superba :x

crina38 19 oct 2010 14:03:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 372051)
Multumesc mult:-*
Da ,eu sunt intr-o zi superba :x


si tu esti superba...de ce vrei sa slabesti? Esti super ok in poza!:)

Ana Tm 19 oct 2010 14:28:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 372058)
si tu esti superba...de ce vrei sa slabesti? Esti super ok in poza!:)

esti o draguta :-*
la nunta aveam 65 ,acum am 74......e o diferenta mare
nici nu am realizat cand s-au pus kg astea....am mancat haotic,si iata rezultatul!
la mine nu se observa kg in plus pt ca sunt inalta,dar eu le simt:D
asa ca vreau sa ajung inapoi la forma initiala ;)

crina38 19 oct 2010 14:30:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 372103)
esti o draguta :-*
la nunta aveam 65 ,acum am 74......e o diferenta mare
nici nu am realizat cand s-au pus kg astea....am mancat haotic,si iata rezultatul!
la mine nu se observa kg in plus pt ca sunt inalta,dar eu le simt:D
asa ca vreau sa ajung inapoi la forma initiala ;)


avem noroc ca suntem inalte( eu am 1.72m) asa e se vede mai putin.Cand ai avut nunta? In cat timp ai pus 9kg?
Stiu cum e cand zice lumea ca : tu nu esti grasa..ca esti inalta... Aiurea....

Ana Tm 19 oct 2010 14:43:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 372105)
avem noroc ca suntem inalte( eu am 1.72m) asa e se vede mai putin.Cand ai avut nunta? In cat timp ai pus 9kg?
Stiu cum e cand zice lumea ca : tu nu esti grasa..ca esti inalta... Aiurea....

asta e avantajul celor un pic mai inalte;)
nunta a fost anul trecut pe 12 septembrie
kg le-am pus intr-un an....din neglijenta
am luat contraceptive si nu aveam pofta de mancare in timpul zilei,chiar imi era greata cand vedeam mancare iar noaptea ma lua o foame de lup:D
si asa am ajuns la performanta asta:P

crina38 19 oct 2010 14:51:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 372124)
asta e avantajul celor un pic mai inalte;)
nunta a fost anul trecut pe 12 septembrie
kg le-am pus intr-un an....din neglijenta
am luat contraceptive si nu aveam pofta de mancare in timpul zilei,chiar imi era greata cand vedeam mancare iar noaptea ma lua o foame de lup:D
si asa am ajuns la performanta asta:P


aha..deci nu au fost asa brusc puse...lasa ca le dai jos......chiar bebe nu faceti?

Ana Tm 19 oct 2010 15:32:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 372143)
aha..deci nu au fost asa brusc puse...lasa ca le dai jos......chiar bebe nu faceti?

Si eu am toat increderea ca le voi da jos ;)
Eu imi doresc foarte mult,dar n-am cu cine :))
Sotul meu inca nu se simte pregatit,spune ca mai avem multe de facut pana la bebe...
dar eu cred ca toate la timpul lor,va veni si bebele:x

loralin 19 oct 2010 21:51:02

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 372183)
Si eu am toat increderea ca le voi da jos ;)
Eu imi doresc foarte mult,dar n-am cu cine :))
Sotul meu inca nu se simte pregatit,spune ca mai avem multe de facut pana la bebe...
dar eu cred ca toate la timpul lor,va veni si bebele:x

Sunt f putini barbatii care se simt pregatiti pentru un bebe ....pt ca ei insisi sunt niste copii toata viata lor.Dar ai dreptate ca bebe va veni atunci cand va fi timpul lui fara sa te anunte in prealabil si o sa aiba si sotul tau timp pe durata celor 9 luni sa se pregateasca psihologic;;).Eu iti doresc sa ai succes in continuare la slabit si sa iti realizezi toate visele >:D<:-*!

Ana Tm 19 oct 2010 22:03:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 372707)
Sunt f putini barbatii care se simt pregatiti pentru un bebe ....pt ca ei insisi sunt niste copii toata viata lor.Dar ai dreptate ca bebe va veni atunci cand va fi timpul lui fara sa te anunte in prealabil si o sa aiba si sotul tau timp pe durata celor 9 luni sa se pregateasca psihologic;;).Eu iti doresc sa ai succes in continuare la slabit si sa iti realizezi toate visele >:D<:-*!

Ai mare dreptate loralin >:D<
important e ca noi sa ne iubim si sa ne intelegem,restul vine de la sine
multumesc mult pentru incurajari
si mult succes si tie>:D<:-*

Tavya 20 oct 2010 06:05:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna dimineata !
Ce credeti fetelor ieri la amiaza cat am dormit am visat ca gustam numai torturi care mai de care mai cremoase si mai pline de ciocolata ......halal vis
:D
Va urez o zi cat mai usoara fetelor !

loralin 20 oct 2010 07:40:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna dimineata,fetelor!>:D<:-*
Am adus ceai si cafea ....micul dejun ramane sa il preparati voi;)!
http://i583.photobucket.com/albums/s...ange/coffe.gif

loralin 20 oct 2010 07:42:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Tavya (Post 372962)
Buna dimineata !
Ce credeti fetelor ieri la amiaza cat am dormit am visat ca gustam numai torturi care mai de care mai cremoase si mai pline de ciocolata ......halal vis :D
Va urez o zi cat mai usoara fetelor !

Am avut si eu un vis dintr-asta luna trecuta....e bine ca sunt doar vise;...astea nu ingrasa:)):)):)):)):))!!!!

Tavya 20 oct 2010 07:48:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 373015)
Am avut si eu un vis dintr-asta luna trecuta....e bine ca sunt doar vise;...astea nu ingrasa:)):)):)):)):))!!!!

Da asa este !
Mai la incepututl curei dupa vreo 3 zile de dieta am visat ca am mancat o ciocolata intreaga si plangeam ca eu niciodata nu am mancat atata ciocolata :)) si acum cat sport o sa fac eu pentru asta :))

Ana Tm 20 oct 2010 08:22:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna dimineata fetelor!:-*
Multumesc pentru ceai loralin>:D<
Am o veste foarte buna! Cantarul a aratat in dimineata asta cu 2 kg mai putin "72",dieta chiar functioneaza!
va doresc o zi cat mai frumoasa si plina de realizari>:D<

Tavya 20 oct 2010 08:47:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 373078)
Buna dimineata fetelor!:-*
Multumesc pentru ceai loralin>:D<
Am o veste foarte buna! Cantarul a aratat in dimineata asta cu 2 kg mai putin "72",dieta chiar functioneaza!
va doresc o zi cat mai frumoasa si plina de realizari>:D<

Felicitari Ana ! Cu ce dieta ai reusit? Ai facut si sport ? In cat timp ai scapat de cele 2 kg ?

grasuta1961 20 oct 2010 08:52:04

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna dimineata !!!!

Tavya sa stii ca eu ieri am mancat seara prajitura (magura 2 buc) si 4 bucati de ciocolata amaruie.Cica asa trebuie sa mananc la dieta la carbohidrati.Insa nu cred eu ca am slabit la tura asta de 4 zile pt. ca am si trisat la niste zile.Insa o sa vedem.Daca nu merg mai departe si fara sa trisez.
Va parasesc acum ,revin mai tarziu ca trebuie sa fac un proiect,Pa si-o zi buna !!!

grasuta1961 20 oct 2010 08:53:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 373078)
Buna dimineata fetelor!:-*
Multumesc pentru ceai loralin>:D<
Am o veste foarte buna! Cantarul a aratat in dimineata asta cu 2 kg mai putin "72",dieta chiar functioneaza!
va doresc o zi cat mai frumoasa si plina de realizari>:D<


FELICITARI ,FELICITARI !!!!
si la cat mai putine kg>:D<

Ana Tm 20 oct 2010 09:01:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Tavya (Post 373127)

Felicitari Ana ! Cu ce dieta ai reusit? Ai facut si sport ? In cat timp ai scapat de cele 2 kg ?

Multumesc fetelor :-*
Am inceput sa tin dieta rina de 90 zile ,e o dieta foarte sanatoasa
Am 5 zile de cand o tin si vad ca organismul rezctioneaza foarte bine,nu fac deloc foame,chiar mananc foarte mult si seara si cu toate astea da rezultate;)
Si pe langa dieta fac si sport 30 min pe zi
Sper sa fie tot asa de bine si de-acum inainte
Va recomand dieta cu toata caldura
:-*

crina38 20 oct 2010 09:11:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Tavya (Post 372962)
Buna dimineata !
Ce credeti fetelor ieri la amiaza cat am dormit am visat ca gustam numai torturi care mai de care mai cremoase si mai pline de ciocolata ......halal vis :D
Va urez o zi cat mai usoara fetelor !


eu am visat ca mancam vinetele alea pe care le-ai facut tu:)) si imi parea asa rau ca azi am ziua de fructe:)):))

crina38 20 oct 2010 09:12:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 373013)
Buna dimineata,fetelor!>:D<:-*
Am adus ceai si cafea ....micul dejun ramane sa il preparati voi;)!
http://i583.photobucket.com/albums/s...ange/coffe.gif


eu iau cafeluta, merci:-*

crina38 20 oct 2010 09:14:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 373152)
Multumesc fetelor :-*
Am inceput sa tin dieta rina de 90 zile ,e o dieta foarte sanatoasa
Am 5 zile de cand o tin si vad ca organismul rezctioneaza foarte bine,nu fac deloc foame,chiar mananc foarte mult si seara si cu toate astea da rezultate;)
Si pe langa dieta fac si sport 30 min pe zi
Sper sa fie tot asa de bine si de-acum inainte
Va recomand dieta cu toata caldura
:-*


Bravo..2kg in 5 zile e ceva....:-*

Ana Tm 20 oct 2010 09:16:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 373185)
Bravo..2kg in 5 zile e ceva....:-*

Da,pentru mine chiar e o realizare,nu ma gandeam ca se poate slabi atat fara diete drastice,infometare.....
merci:-*

adelyna 20 oct 2010 09:23:22

Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
am trecut sa va salut, nu am mai facut-o de mult. am fff multa treaba asa ca nu ne prea ( citim) sau cel putin eu . am reusit cu putina ambitie si putin sport sa scad cateva kilo . vad ca functioneaza si in continuare. am ascultata sfaturile voastre si am in ceput cu pasi mici , si desi as vrea sa slabesc repede mai bine mai incet si sanatos. pt ca am si ceva probleme de sanatate am ajuns pe la urgenta. toate cele bune va doresc si mult succes in continuare tuturor>:D<

bst 20 oct 2010 09:25:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Yeeeeee, eu m-am ingrasat 1,5 kg!!
Astept laude si urari de "la cat mai multe"..

Mai am sanse sa ajung la 70 pana de revelion,nu? Adica 6 kg in 2 luni jumate nu e chiar atat de mult...:-s

PS: Felicitari tuturor fetelor care au fost cuminti si au dat jos din greutate,nu ca mine...:-*

rodica2010 20 oct 2010 11:12:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 373214)
Yeeeeee, eu m-am ingrasat 1,5 kg!!
Astept laude si urari de "la cat mai multe"..

Mai am sanse sa ajung la 70 pana de revelion,nu? Adica 6 kg in 2 luni jumate nu e chiar atat de mult...:-s

PS: Felicitari tuturor fetelor care au fost cuminti si au dat jos din greutate,nu ca mine...:-*

Multumesc de felicitari!:D:))Hai,lasa ca n-o fi"ala"atat de negru! Trebuie doar sa fi mai atenta cu ce bagi in gurita.;) 6kg. le dai lejer jos in 2 luni juma daca vei tine dieta cum trebuie si vei face miscare.Poti da si mai mult!;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:54:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO