forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=433)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3735)

cadma 07 iul 2010 15:33:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 244378)

Vezi aici Cadma :)Tae-bo&Aerobic

mersi mult slabuta.
am reusit doar 10 min.cred ca voi apela doar in caz de urgenta la tae bo,pt ca mi se pare mai dificil decat zumba,e mult mai "serios".totusi voi incerca sa fac cat mai des macar exercitiile tae bo pt abdomen,poate ma vor ajuta sa scap de urmele celor doua sarcini.

Slabuta 07 iul 2010 15:38:34

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de cadma (Post 244428)
mersi mult slabuta.
am reusit doar 10 min.cred ca voi apela doar in caz de urgenta la tae bo,pt ca mi se pare mai dificil decat zumba,e mult mai "serios".totusi voi incerca sa fac cat mai des macar exercitiile tae bo pt abdomen,poate ma vor ajuta sa scap de urmele celor doua sarcini.

Da, tae-bo este destul de solicitant :)
Ia-o usurel, zumba este mai lejer, mie chiar mi-a placut mult zumba, miscarile... tot :)

In schimb pentu abdomen poti face de acolo, abdomenul trebuie lucrat mai cu spor :)

cadma 07 iul 2010 16:06:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
da intradevar,e solicitant.
dupa 10 min de tae bo nu am mai reusit decat 20 de zumba.

cadma 07 iul 2010 16:11:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
am o intrebare.
aseara cand m-am cantarit aveam 85.7 azi dimineata aveam din nou 86.8 si tinand cont de faptul ca nu am baut decat apa inainte de culcare. asta m-a cam debusolat putin.
totusi ma gandesc ca ar fi mai bine sa ma cantaresc mai rar,asta daca pot face fata ispitei....

Anca77yvb 07 iul 2010 16:14:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
ai folosit acelasi cantar?

cadma 07 iul 2010 16:39:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de Anca77yvb (Post 244481)
ai folosit acelasi cantar?

daaa:-<:-??:-ss

Anca77yvb 07 iul 2010 16:43:05

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
poate ai schimbat pozitia ....... poate erai imbracata altfel ....... na spus si eu ...... la mine la farmacia odata a dat cantarul gres ...... asa ca se poate intampla orice .......

musette 07 iul 2010 18:10:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Buna seara tuturor!
Am citit forumul acum cateva zile prima data cautand solutii pentru a slabi. M-a impresionat ambitia multora dintre voi si m-am alaturat cu speranta grupului vostru.
Am reusit (sper) sa-mi pun toate datele in profil. De-acum sa vedem cum se misca acul la cantar :)
Pentru inceput am ales dieta disociata pe zile pentru o saptamana (5-11 iulie) dupa care voi incepe dieta disociata pe parcursul a 90 zile. Sper din tot sufletul sa o duc pana la capat si sper ca e o metoda sanatoasa.
Daca cineva imi poada da sfaturi, sugestii le astept cu mare drag.

darkrosse 07 iul 2010 20:57:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Buna seara slabutelor :-*

Am revenit si eu cu niste intrebari:
-sucul din compotul de visine facut in casa este ok?...din punct de vedere caloric(l-am descoperit abia astazi cand faceam ordine impreuna cu mama prin camaruta:D si nu stiu daca este bun sau nu pentru mine in stuatia in care vreau sa ma tin de dieta si sa imi schimb alimentatia:">)
-ciocolata calda LaFesta,obisnuiam sa o beau insa am cam inceput sa o evit ori chiar sa o inlocuiesc cu ceaiul verde..ii simt dorul totusi si vreau sa stiu daca are ceva...
-as vrea o reteta de ingetata facuta in casa care sa nu contina multe zaharuri ori arome artificiale :D

Mersi >:D<
Aaa si apropo m-am cantarit de dimineata si slabisem o jumatate de kilogram #:-s:D\:D/

odeta 07 iul 2010 22:48:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
salutari fetele >:D<
ce face-ti voi? cum merge slabitul? :D
va doresc o noapte frumoasa ... >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:54:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO