forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Concursul meu (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12766)

niculina04 02 sep 2019 14:53:59

Re: Concursul meu
 
Merci Adi, bine ai revenit >:D<

Sunt consecventa dar nu slabesc:(( se vede mai mult în cm decât la cantar, apoi tre sa pap bine ca după o "cura" cu analgezice am trecut la un cu antibiotic :)) măseaua de minte nu știu ce vrea :(( ma bucur ca analizele au ieșit bine, la ultima priza de sânge au scăzut toate aproape de normal.... Cu mana merg iar la medic, nu ma lasă deloc :)sunt deja 3 sapt.


A fost fain în concediu? Ce importanta are cantarul acum, ai demonstrat de atâtea ori ca ești capabila sa l invingi:">

niculina04 02 sep 2019 16:48:12

Re: Concursul meu
 
1 sept

Salata de fructe cu amestec de semințe, orez cu multe legume, brânză de capra(bine ca s a terminat:D) porumb fiert, pâine albă.

Meniu de 0 p

adinico 03 sep 2019 10:37:07

Re: Concursul meu
 
sanatate si bravo ptr analizele aduse la normal :)
meniu ieri+2p
md- mere
p-orez cu sal varza
c- iahnie fasole+salata de vara
sport 0
>:D<

adinico 03 sep 2019 12:17:27

Re: Concursul meu
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1446940)
A fost fain în concediu? Ce importanta are cantarul acum, ai demonstrat de atâtea ori ca ești capabila sa l invingi:">

da, exceptie alergia asta care ma sacaie, dar a fost frumos si relaxant ...multumesc de vorbele frumoase:x de azi incep sa fiu mai serioasa si ma reapuc si eu de sport :)...te :-*

lidiuta 03 sep 2019 13:20:12

Re: Concursul meu
 
Bine ai revenit, Adriana!>:D<Esti bine cu greutatea, nu-ţi face griji, o să reiei şi mişcarea, deja eşti hotărâtă cu meniurile, scapi şi de problema cu alergia şi totul e ok.:)
Niculici, sănătate, bine că s-au normalizat analizele.:)

niculina04 03 sep 2019 20:03:30

Re: Concursul meu
 
2 sept
Meniu - 2p

Sport 40 min.

3 sept

Fructe, amestec de semințe, semințe de dovleac, roșii, avocado, dovlecei..... Extra :pita și brânză.

Sport 20 min.


Mulțumesc fetele>:D<


De ieri sunt din nou pe anti inflamatorii :(( le detest ca ma simt rău de la ele și as manca non stop>:)

Lidi mâine ma cantaresc:-s

adinico 04 sep 2019 09:50:36

Re: Concursul meu
 
RAPORT IERI meniu 0 desi ar merge spre +1p :D
md- prune+piersici
p-iahnie+castraveti murati bulgaresti+1 felie paine grau intreg
c- piept cocos la cuptor+cartofi prajiti+catsraveti murati

sport 40 min ex spate >:D<

niculina04 04 sep 2019 13:08:58

Re: Concursul meu
 
Adi am uitat sa te întreb, ai fost la dr Pt alergie?

adinico 04 sep 2019 13:49:34

Re: Concursul meu
 
fost Nicule, fost iau antihistaminice seara si mi-a mai dat dr de familie un puf ptr nas si poci si eu a dormi acum ....si ma simt mai bine...teste de alergie oi face mai incolo ca la alergolog nu am ajuns acum....:-*

butterfly30 04 sep 2019 13:59:57

Re: Concursul meu
 
Citat:

Anterior postat de adinico (Post 1447003)
fost Nicule, fost iau antihistaminice seara si mi-a mai dat dr de familie un puf ptr nas si poci si eu a dormi acum ....si ma simt mai bine...teste de alergie oi face mai incolo ca la alergolog nu am ajuns acum....:-*

Ca indiciu, e perioada ambrozie. Și cel mic al meu respira tare greu. :(. Multa sănătate!


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:32:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO