forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj VIII) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9687)

oanna14 31 aug 2011 20:01:12

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 776093)
ai grija cu sportu asta...mai lasa muschii sa se relaxaseze...mai ales ca azi ai facut destul sport
:-s:-s:-scat mai ai treaba cu acele?:-s:-s:-s

Eu l-as mai lasa,dar imi aduc aminte ce antrenamente faceam..nici nu aveam timp sa respir!+ ca pe cateva dintre noi ne tineau si la forta dupa antrenament.Dupa ce m-am lasat,am inceput sa ma ingras.Iar insearasta mama mi-a spus ca am niste picioare groaznice:))Ce pot eu sa fac?!
Injectii mai am 5(le fac din 12 in 12 ore)

alynacrystyna 31 aug 2011 20:10:33

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 776107)
Eu l-as mai lasa,dar imi aduc aminte ce antrenamente faceam..nici nu aveam timp sa respir!+ ca pe cateva dintre noi ne tineau si la forta dupa antrenament.Dupa ce m-am lasat,am inceput sa ma ingras.Iar insearasta mama mi-a spus ca am niste picioare groaznice:))Ce pot eu sa fac?!
Injectii mai am 5(le fac din 12 in 12 ore)

de picioare toate ne plangem :((:((:((:((:((:((

mai ai putin si gati cu ele >:D<

oanna14 31 aug 2011 20:18:37

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 776117)
de picioare toate ne plangem :((:((:((:((:((:((

mai ai putin si gati cu ele >:D<

Multumesc de incurajare!Doar voi ce ma incurajati,ca in rest....am o verisoara care stie ca sunt la dieta,dar mereu ii place sa-mi bage pe gat tot felul de prostii si bate apropoul fata de fetele care se lupta cu kg in plus:-@:-*:-*

oanna14 31 aug 2011 20:30:18

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Eu ma bag la TV.Noapte buna,somn usor!!:-*:-*:-*

alynacrystyna 31 aug 2011 20:32:22

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 776129)
Multumesc de incurajare!Doar voi ce ma incurajati,ca in rest....am o verisoara care stie ca sunt la dieta,dar mereu ii place sa-mi bage pe gat tot felul de prostii si bate apropoul fata de fetele care se lupta cu kg in plus:-@:-*:-*

hmmmm.....nu inteleg persoanele astea....
dar nu ele conteaza..sau parerea lor....importanta esti tu..tu sa te simti bine cand te uiti in oglinda...tie trebuie sa iti placa ceea ce vezi..si dupa aceea la restu :-*>:D<

alynacrystyna 31 aug 2011 20:33:44

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 776137)
Eu ma bag la TV.Noapte buna,somn usor!!:-*:-*:-*

noapte buna draguta..pe maine >:D<:-*:-*>:D<

maraionescu 31 aug 2011 20:59:00

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Salut tuturor. Imi cer scuze, dar eu sunt cam nocturna...

Nu-mi vine sa cred!! Am inceput luni dieta si azi dimineata aveam... cu 2,5 kg mai putin. E drept ca am mancat portiile cam mici si de gustari nu mi-am amintit (foarte mult de lucru la birou). Azi am fost in ziua de carbohidrati si am mancat paste si clatite :-$[*lesin*][*lacom*] Sper ca maine nu am la loc kilogramele. [*inchinare*]

Mai bine nu ma cantaresc!! Astept sa treaca si ziua a patra.

De aerobic nu poate fi vorba, ma dor toate incheieturile. Si nu am "decat" 40 ani!![*mers-loc*]

Bravo voua ca puteti sa faceti si sport

alynacrystyna 31 aug 2011 21:15:32

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de maraionescu (Post 776152)
Salut tuturor. Imi cer scuze, dar eu sunt cam nocturna...

Nu-mi vine sa cred!! Am inceput luni dieta si azi dimineata aveam... cu 2,5 kg mai putin. E drept ca am mancat portiile cam mici si de gustari nu mi-am amintit (foarte mult de lucru la birou). Azi am fost in ziua de carbohidrati si am mancat paste si clatite :-$[*lesin*][*lacom*] Sper ca maine nu am la loc kilogramele. [*inchinare*]

Mai bine nu ma cantaresc!! Astept sa treaca si ziua a patra.

De aerobic nu poate fi vorba, ma dor toate incheieturile. Si nu am "decat" 40 ani!![*mers-loc*]

Bravo voua ca puteti sa faceti si sport

buna Mara si bine ati venit printre noi!!!:-*:-*
sa nu fie foarte mici portiile si sa nu scadeti sub 1100 cal ;;)
si nu e imposibil sa fi dat atat jos :) ...bine, ca la inceput este apa care se duce....dar e bine...foarte bine..felicitari :)
nu o sa fie la loc..stati linistita :)
aaa...si inca ceva.....mai rarut vizitele la cantar :"> ..ca e mai bine asa :), o data la 8 zile e destul

multi inainte >:D<

buttercup06 31 aug 2011 21:31:00

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 776172)

buna Mara si bine ati venit printre noi!!!:-*:-*
sa nu fie foarte mici portiile si sa nu scadeti sub 1100 cal ;;)
si nu e imposibil sa fi dat atat jos :) ...bine, ca la inceput este apa care se duce....dar e bine...foarte bine..felicitari :)
nu o sa fie la loc..stati linistita :)
aaa...si inca ceva.....mai rarut vizitele la cantar :"> ..ca e mai bine asa :), o data la 8 zile e destul

multi inainte >:D<

de ce se zice ca nu e bine sa te cantaresti zilnic?

alynacrystyna 31 aug 2011 21:34:04

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de buttercup06 (Post 776187)

de ce se zice ca nu e bine sa te cantaresti zilnic?

pentru ca nu e concludent rezultatul...astazi iti poate arata mai mult, maine mai putin...si tot asa....nu in fiecare zi ai un tranzit bun, poate esti mai balonata, poate retii mai multa apa intr-o zi...de aceea e bine cam la o saptamana ( dimineata, dupa ziua de fructe , dupa ce ai mers la baie) sau si mai rar, daca rezisti ;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:23:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO