forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Cafeneaua Slabute, Part I (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1442)

Liviutzza 04 feb 2010 12:10:08

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
:-/;;) chiar sunt in dilema:D iubitul meu ma vrea blonda..fratemiu spune ca sunt mai impunatoare bruneta:))Nici eu nu mai stiu:))Eu am nevoie si de prezenta scenica..adica sa arat bine cand apar in fata publicului..primul lucru care se vede este aspectul fizic...

andra_aly 04 feb 2010 12:10:33

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 78407)
Fetelor am nevoie de sfatul vostru:D Sunt intr-o mare dilema:D Au inceput sa imi creasca radacinile..si nu stiu ce sa fac..sa imi las parul sa creasca natural si apoi in vara sa il vopsesc din nou blond?:D sau sa il las brunet?:D daca vreti uitati-va la pozele mele ca sa ma puteti ajuta:DChiar nu stiu cum imi sta mai bine:-s

eu zic ca iti sta bine si bruneta. dar si blonda... dar iti zik din propria experienta ca si eu am zis asa .. il las sa creasca, si dupa aia raman la culoarea naturala. da' de unde;)) ca imediat cand vedeam radacinile, ma si vopseam. si eu trebuie sa ma vopsesc:D

ras_cristalin 04 feb 2010 12:11:28

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 78407)
Fetelor am nevoie de sfatul vostru:D Sunt intr-o mare dilema:D Au inceput sa imi creasca radacinile..si nu stiu ce sa fac..sa imi las parul sa creasca natural si apoi in vara sa il vopsesc din nou blond?:D sau sa il las brunet?:D daca vreti uitati-va la pozele mele ca sa ma puteti ajuta:DChiar nu stiu cum imi sta mai bine:-s

Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare, Livi...
Eu sunt blonda inchis si m-am facut mai deschis acum, arata bine.
Insa de indata ce imi apar radacinile mai inchise, imi fac suvite cu blond inchis. Si cam odata la o luna jumatate imi mai fac iar suvite... si tot asa, pana ajung la culoarea mea naturala. Sper sa raman asa :))
Poate e o solutie si pentru tine.

andra_aly 04 feb 2010 12:13:56

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Extasssy (Post 78415)
da si eu... am facut o perioada...
dar m-am lasat cand am intrat la liceu...

eu am facut vreo 6 ani de sport:(( 2patinaj artistic, 2 atletism si 2 si ceva handbal:x
si asa am plans cat am plecat in it... mai ales ca erau campionatele si pe scoli. am reusit sa fiu prezenta la ala pe scoli(pe sibiu). am castigat si urma sa mergem pe judete.dar eu am plecat.:(( si eram si capitan de echipa:(
ca sa nu iti mai zik ca nu faceam handbal doar la sc. faceam si la fc sibiu:( si cand a trebuit sa ma duk la antrenor sa ii zik ca ma las, m-a apukat plansul:((


Liviutzza 04 feb 2010 12:14:02

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
eu sunt bruneta acum,deci nu ar merge faza cu suvitele blonde...:))nush:))ce sa fac

Extasssy 04 feb 2010 12:15:33

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 78421)

eu am facut vreo 6 ani de sport:(( 2patinaj artistic, 2 atletism si 2 si ceva handbal:x
si asa am plans cat am plecat in it... mai ales ca erau campionatele si pe scoli. am reusit sa fiu prezenta la ala pe scoli(pe sibiu). am castigat si urma sa mergem pe judete.dar eu am plecat.:(( si eram si capitan de echipa:(
ca sa nu iti mai zik ca nu faceam handbal doar la sc. faceam si la fc sibiu:( si cand a trebuit sa ma duk la antrenor sa ii zik ca ma las, m-a apukat plansul:((


Eu am facut batminton vre-o 7 ani....
si handbal 4 ani...

ras_cristalin 04 feb 2010 12:18:31

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 78422)
eu sunt bruneta acum,deci nu ar merge faza cu suvitele blonde...:))nush:))ce sa fac

Depinde ce culoare iti place. Nu e o decizie prea grea, alegi culoarea pe care o vrei si o faci. :)
Eu acum vreau sa revin la culoarea mea naturala, mi-e dor sa ma vad putin mai serioasa la fata.
Daca la vara vreau sa fiu blonda, nicio problema :D se rezolva.

andra_aly 04 feb 2010 12:19:22

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Extasssy (Post 78423)
Eu am facut batminton vre-o 7 ani....
si handbal 4 ani...

ai facut mai mult ca mine..
si eu faceam mai mult dar cand am plecat in it eram mai mika(13 ani...)

Extasssy 04 feb 2010 12:22:26

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 78426)

ai facut mai mult ca mine..
si eu faceam mai mult dar cand am plecat in it eram mai mika(13 ani...)

aaaaaaaa
eh eu am facut pana pe la 15 ani... Din care 4 au fost si de badminton si de handbal... Handbal faceam la scoala dar mergeam la tot felul de competitii inter scolare
iar badminton... am impresia ca m-am nasuct cu paleta in mana... jucam de fff mica...
apoi am facut o perioada la palatul copiilor...
a fost misto dar cand am inceput liceul am renutat la tot
si la liceu m-am ofticat ca nu am stiut ca aveau echipa de handbal...
si am facut basket care nu mi-a placut niciodata...

Liviutzza 04 feb 2010 12:23:46

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
fetelor eu ma duc sa fac 200 de abdomene si exercitiile ptr picioare:D Zumba si inca 100 de abdomene le las pe mai tarziu:D Revin in 20 de minute:D:*


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:39:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO