forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dupa sarcina (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Jurnalul mamicilor 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10327)

dorutza 07 mar 2012 23:30:54

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
avem si noi dintisori.. i-am vazut bine acuma.. doamne dulci is :x:x

referitor la premergator eu n-am stiut ca nu-i asa de bun/recomandat cand l-am cumparat si daca tot l-am luat il mai pun din cand in cand in el..
acuma de cand am citit maxim 30 min cumulat toata ziua.
stiu ca nu e bine dar cand chiar nu mai are stare il pun in picioare dar il tin de subrat nu-l las cu toata greutatea si atunci chiuie de fericire.. apoi mai facem cativa pasi ... vrea tot in picioare :D probabil ca vede lumea altfel :))

referitor la jucarii eu recomand jucarii mai inaintate in varsta.. adica ma gandesc ca plusuri si de rontait si de scuturat are destule.. trebe ceva nou..
dar in special cele care canta si au luminite, daca se plimba e si mai super astea au trecere la David cel mai mult

si telefonul.... dar nu de jucarie ci telefoanele noastre :)) are si el unu fara cartela doar cu lumina si muzica b-)

dorutza 07 mar 2012 23:35:21

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
am fost azi la cumparaturi.. doamne happy is :x
am primit 3 perechi de pantofi (cizme scurte toc, cizme scurte fara toc, balerini) si si-a luat si sotul o pereche de ceva tenisi.. in total 4 perechi= 177 ron.. bine am iesit desi tai tai banuti :(

deci doamne ce de tocuri is in magazine.. cum naiba sa poti umbla pe asa ceva???

nicoleta100 07 mar 2012 23:42:02

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 971640)
avem si noi dintisori.. i-am vazut bine acuma.. doamne dulci is :x:x

referitor la premergator eu n-am stiut ca nu-i asa de bun/recomandat cand l-am cumparat si daca tot l-am luat il mai pun din cand in cand in el..
acuma de cand am citit maxim 30 min cumulat toata ziua.
stiu ca nu e bine dar cand chiar nu mai are stare il pun in picioare dar il tin de subrat nu-l las cu toata greutatea si atunci chiuie de fericire.. apoi mai facem cativa pasi ... vrea tot in picioare :D probabil ca vede lumea altfel :))

referitor la jucarii eu recomand jucarii mai inaintate in varsta.. adica ma gandesc ca plusuri si de rontait si de scuturat are destule.. trebe ceva nou..
dar in special cele care canta si au luminite, daca se plimba e si mai super astea au trecere la David cel mai mult

si telefonul.... dar nu de jucarie ci telefoanele noastre :)) are si el unu fara cartela doar cu lumina si muzica b-)

si noi avem 4 dintisori!:D
il pun pe Radu cam 30 min /zi poate uneori 45 !:D
eu nu ii dau orice jucarie ,am patit-o cu o jucarie pt varsta lui ,zornaitoare ,care efectiv s-a desfacut si au iesit toate bilutele din ea(noroc ca e prea mic si nu stie sa le prinda cu degetele)! asa ca ne jucam cu plusuri sau mai exact cu eticheta lor ,nu stiu ce vede asa de interesant la ea!
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 971644)
am fost azi la cumparaturi.. doamne happy is :x
am primit 3 perechi de pantofi (cizme scurte toc, cizme scurte fara toc, balerini) si si-a luat si sotul o pereche de ceva tenisi.. in total 4 perechi= 177 ron.. bine am iesit desi tai tai banuti :(

deci doamne ce de tocuri is in magazine.. cum naiba sa poti umbla pe asa ceva???

eu nu pot umbla pe tocuri!:-o
felicitari pt achizitiile noi!:x

nicoleta100 08 mar 2012 00:45:01

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
http://gourmandine.ro/img/div/de-8-m...ie-fericit.jpg

rainbow 08 mar 2012 07:58:18

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
LA MULTI ANI MAMICILOR!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=554

Fl0r3ntina 08 mar 2012 09:09:28

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
La multi ani mamicilor!!!![*1*][*1*][*1*][*cadou*]

lulus07 08 mar 2012 09:17:51

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
La multi ani, mamici!!!

Fl0r3ntina 08 mar 2012 09:18:50

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 971652)
si noi avem 4 dintisori!:D
il pun pe Radu cam 30 min /zi poate uneori 45 !:D
eu nu ii dau orice jucarie ,am patit-o cu o jucarie pt varsta lui ,zornaitoare ,care efectiv s-a desfacut si au iesit toate bilutele din ea(noroc ca e prea mic si nu stie sa le prinda cu degetele)! asa ca ne jucam cu plusuri sau mai exact cu eticheta lor ,nu stiu ce vede asa de interesant la ea!

eu nu pot umbla pe tocuri!:-o
felicitari pt achizitiile noi!:x

si mihaita la fel "citeste" toate etichetele :)) alea sunt cele mai interesante la jucarii

eu merg pe tocuri doar la petreceri sau chestii festive..dar nu foarte inalte...
eu sunt si inalta si il depasesc pe Bogdan...
mi-am luat o pereche de sandale cu platforma foarte frumoase de la il passo...a fost intr-o vara o nebunie cu platformele...le-am incaltat o singura data...si prietenii ma intrebau daca e tare aerul la inaltime:)))

m-am cantarit azi...78.3kg...si 111 cm la fund ...deci a inceput iar sa imi scada cantarul, si cm...nu imi vine sa cred ca sunt mai slaba decat at cand am ramas gravida:)))
sper sa nu ma dau peste cap daca schimb ziua de carbo cu vitamine ..pt ca sambata dimineata ne pune soacramea pachet(mucenici), ea ii face de vineri cand eu am carbo dar nu are cine sa ii duca geanta la microbuz...asa ca schimb zilele

simonet 08 mar 2012 09:19:05

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Neata dragelor!!!
La multi ani, dragi femei si mamici!!!

Pentru mine e deja al 2-lea an de cand sunt mamica:D

simonet 08 mar 2012 09:21:11

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Flori, felicitari pentru scadere!!!

Ai mai purtat pantalonii aceia? crezi ca te-au ajutat?
Vreau sa imi cumpar si eu, sper sa reusesc in acest week-end, desi ma indoiesc:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:57:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO