forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Am intre 110 kg si 120 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=187)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3752)

Narawen 25 ian 2012 08:57:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Citat:

Anterior postat de bian (Post 911150)
buna fetelor asi vrea sa vb si eu cu voi da nu prea stiu cum!

Buna! Vino aici, spune-ne necazul tau, iar noi iti vom raspunde!
Bine ai venit!
Sunt alaturi de tine!>:D<

teo23 28 ian 2012 08:26:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
:D:DBuna fetelor, cum e cu dieta? eu desi am tinut saptamana asta nu am slabit deloc, sper sa recuperez saptamana viitoare:D
Haideti sa vb sa vedem ce ne ajuta sa slabim, ce merge la voi cel mai bine?:D

Narawen 28 ian 2012 09:38:02

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Citat:

Anterior postat de teo23 (Post 915485)
:D:DBuna fetelor, cum e cu dieta? eu desi am tinut saptamana asta nu am slabit deloc, sper sa recuperez saptamana viitoare:D
Haideti sa vb sa vedem ce ne ajuta sa slabim, ce merge la voi cel mai bine?:D

pentru mine, cu siguranta sala, mai precis cardio, bicicleta, alergat, etc.

andrylici 28 ian 2012 10:03:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Citat:

Anterior postat de teo23 (Post 915485)
:D:DBuna fetelor, cum e cu dieta? eu desi am tinut saptamana asta nu am slabit deloc, sper sa recuperez saptamana viitoare:D
Haideti sa vb sa vedem ce ne ajuta sa slabim, ce merge la voi cel mai bine?:D

La mine sportul merge excelent. Am o fetita de 1 anisor si nu pot sa merg la sala dar fac sport acasa. Am bicicleta stationara care este minunata pt slabit si mai fac si exercitii pt diferite grupe musculare (abdomen, brate, picioare, fese) cu o minge maaaaaare de fitness, gantere etc.
Am observat ca daca tin dieta si nu fac sport slabesc foarte putin poate chiar deloc dar daca fac sport...yeeeeeeeeeeeeee

teo23 29 ian 2012 10:45:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Citat:

Anterior postat de andrylici (Post 915551)
La mine sportul merge excelent. Am o fetita de 1 anisor si nu pot sa merg la sala dar fac sport acasa. Am bicicleta stationara care este minunata pt slabit si mai fac si exercitii pt diferite grupe musculare (abdomen, brate, picioare, fese) cu o minge maaaaaare de fitness, gantere etc.
Am observat ca daca tin dieta si nu fac sport slabesc foarte putin poate chiar deloc dar daca fac sport...yeeeeeeeeeeeeee

Felicitari ai slabit foarte mult
Sa-ti traiasca fetita, si eu am un baiat tot de 1 an, momentan fac zumba iar peste 2 sapt imi vine bicicleta eliptica si sper ca astfel sa vina rezultatele si la mine:D

andrylici 29 ian 2012 10:57:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Citat:

Anterior postat de teo23 (Post 916247)
Felicitari ai slabit foarte mult
Sa-ti traiasca fetita, si eu am un baiat tot de 1 an, momentan fac zumba iar peste 2 sapt imi vine bicicleta eliptica si sper ca astfel sa vina rezultatele si la mine:D

Multumesc! Mamaaaaa, cand o sa-ti vina eliptica o sa faci ravagii! Important este sa o folosesti. Eu cand mi-am luat acum cativa ani stationara am folosit-o cam 1 luna (si nu foarte des) apoi a fost un suport excelent de haine. Era minunata pt agatat/depozitat/asezat =)) si asa am ajuns la 120 kg. Sunt sigura ca tu o sa fii cuminte si ai s-o folosesti;).

teo23 29 ian 2012 11:01:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Citat:

Anterior postat de andrylici (Post 916263)
Multumesc! Mamaaaaa, cand o sa-ti vina eliptica o sa faci ravagii! Important este sa o folosesti. Eu cand mi-am luat acum cativa ani stationara am folosit-o cam 1 luna (si nu foarte des) apoi a fost un suport excelent de haine. Era minunata pt agatat/depozitat/asezat =)) si asa am ajuns la 120 kg. Sunt sigura ca tu o sa fii cuminte si ai s-o folosesti;).

Dupa ce l-am batut atata pe sotul meu sa mi-o ia si apoi sa nu fac.........vai vai:D
Tu ce dieta ai tinut?

andrylici 29 ian 2012 11:13:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Citat:

Anterior postat de teo23 (Post 916271)
Dupa ce l-am batut atata pe sotul meu sa mi-o ia si apoi sa nu fac.........vai vai:D
Tu ce dieta ai tinut?

Pai am inceput cu o luna sau doua de nemancat seara (nu recomand dar atunci mi se parea o idee buna) si a fost un soc de care aveam nevoie. Apoi m-am apucat de Dukan (nu recomand nici asta) si am tinut o luna, apoi 2 saptamani de scarsdale (nici pe dumneaei n-o recomand ca faci foamea dupa parerea mea) si cand ma pregateam sa tin iarasi dukan mi-a deschis ochii cineva de pe forum (Eva9) care mi-a explicat stiintific de ce ar trebui sa mananc mai mult si mai multi carbohidrati decat mancam. A fost ca o palma peste ochi, am zis ca nu este posibil sa mananc mai mult si sa slabesc mai mult decat slabeam dar A AVUT DREPTATE. De atunci (cam 2 luni) tin un regim personalizat low-carb combinat cu sport neaparat, ma simt excelent, nu ma privez de nimic nutritiv, imi permit si cate o abatere sau doua :P si slabesc mai mult decat perfect. Merge atat de bine incat saptamana asta sunt intr-un experiment de crestere a caloriilor ca slabesc prea mult pe saptamana :D.

ancad26 29 ian 2012 16:50:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Bine v-am gasit fetelor !
intr-un timp aici nu erau asa multe fete anul trecut cnad ma intrat eu prima data dar ma bucur ca acum vad din ce in ce mai multe fete aici.

Eu din pacate de la 108 am recidivat la 121 si acum sunt in recuperari. Initial vroiam o bici eliptica de ziua mea dar chiar asa cum povestiti voi sotul a zis ca nu vrea sa fie cuier . asa ca merg la sala din feb ca sa fiu mai sigura.
Narawen tu la ce ai inceput anul trecut ? eliptica ?

pupici is ma bucur sa va cunosc!

teo23 30 ian 2012 08:27:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 110-120 kg
 
Bine ai venit Anca, sper ca de data asta nu mai renuntam:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:36:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO