forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Judetul Galati (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=234)
-   -   Slabute din Galati (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1793)

geoshy 12 sep 2011 13:22:01

Re: Slabute din Galati
 
buna!ma poate ajuta cineva cu o informatie in legatura cu o sala buna in apropriere de general sau tiglina poate:D

krengutza 24 oct 2011 21:11:42

Re: Slabute din Galati
 
Buna slabutelor din Galati!
De azi am intrat la dieta!:)

azzola 09 mar 2012 20:51:37

Re: Slabute din Galati
 
la ce sala mergi?>

rose rose 24 apr 2012 22:20:11

Re: Slabute din Galati
 
Citat:

Anterior postat de geoshy (Post 787611)
buna!ma poate ajuta cineva cu o informatie in legatura cu o sala buna in apropriere de general sau tiglina poate:D


Buna!
Nu stiu daca e prea tarziu dar iti pot recomanda Elitegym pe Siderurgistilor. Eu aici fac aerobic de ceva timp si sunt destul de multumita.;)Am optat pentru aceasta deoarece locuiesc si eu prin zona si mi-e mult mai comod asa; castig si timp si nu depind de un anumit mijloc de transport.

Ancky 25 apr 2012 12:16:57

Re: Slabute din Galati
 
Buna galatencelor :D Eu sunt la slabit de ceva vreme,am dat 9 kg,dar inca mai am 4 pana la 60.Asa ca,spor pentru toate.

Erica 04 mai 2012 16:21:03

Re: Slabute din Galati
 
Salut si eu pe cele din Galati, desi, din cate vad, cam putine :)

Bianca 14 17 sep 2012 14:45:36

Re: Slabute din Galati
 
Ceva slabute pe aici?Sunt cam putine pagini si comentarii pe aici din cate vad.Nu pot sa cred ca suntem asa putine din Galati:(

alinaelenaghita 20 nov 2012 23:14:23

Re: Slabute din Galati
 
buna seara!!!vreau si eu sa ma alatur casutei voastre!!!ma numesc alina si am 22 ani.anul trecut in decembrie am nascut o printesica.in timpul sarcinii am ajuns de la 69 kg la 92(cu tot cu burtica).eram plinuta inainte de sarcina insa dupa ce am nascut am ajuns la 87.cu chiu cu vai am slabit pana la 80 si deocamdata ma mentin ceea ce e bine avand in vedere faptul ca nu mai "depozitez".am inceput de o luna sa merg la aerobic!!!!ce sa mai zic!!!cu Domnul inainte!!!

gramona 05 mai 2014 10:50:28

Re: Slabute din Galati
 
am vazut ca ultimul raspuns la acest subiect s-a scris in 2012 :( caut o partenera de mers la aerobic, si asta pentru ca sunt mai sfioasa de felul meu si nu stiu "oranduielile" salilor...ultima data am facut aerobic in facultate si mergeam in grup. Mai merge vreuna dintre voi la aerobic in Galati?:D

Erica 06 mai 2014 02:26:44

Re: Slabute din Galati
 
Bun venit :)
Eu am mers, on and off, anii astia la sala insa in ultimul timp parca tot mai placut e sa fac in fata PCului un program intens de 20 de minute decat sa o lalai pe la aparate :) Sau o plimbare lunga si la pas rapid. Asa ca in ultimul timp nu prea am mai mers.

Bine, tu oricum cauti aerobic - ceea ce eu nu am facut niciodata, nu sunt om de 'echipa' :)

Deci, din pacate nu te pot ajuta cu un sfat / sugestie / prezenta.. am scris doar ca sa nu te simti singura :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:35:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO