Subiect: La Multi Ani!
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 23 dec 2009, 12:18:30
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Smile La Multi Ani!

Dragi slabute,

A mai trecut un an, un an din viata voastra si aproape un an din viata comunitatii de slabute. A trecut aproape un an de cand ne cunoastem, de cand suntem impreuna la bine si la rau, un an in care s-a creat o comunitate de slabute cum nu exista nicaieri pe Internet, un an in care majoritatea dintre voi ati evoluat in ceea ce v-ati propus si un an in care si noi am evoluat alaturi de voi.

Am incercat, in limita timpului disponibil, sa va oferim o comunitate de calitate, bazata pe stilul de viata sanatos, cu informatii utile si unelte avansate, care sa va ajute cat mai calitativ si mai mult in drumul spre o silueta dorita sau pur si simplu spre un stil de viata sanatos.

Am reusit sa implementam primul meniu de alimentatie pentru monitorizarea zilnica a caloriilor consumate. Faptul ca voua v-au placut aceste unelte si le utilizati, ne face sa ne bucuram si mai mult de munca noastra.

Sunt inca multe de facut si poate am fi vrut sa reusim si mai multe, dar din pacate Anul Nou, ademenindu-ne cu spiritul de sarbatoare, ne anunta venirea lui si ne bate la usa.

Din partea noastra va dorim Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi si acea liniste sufleteasca, dragoste si armonie, care trebuie sa traiasca in casa oricarei familii. De asemenea, va dorim multa sanatate, care este si pilonul de baza al comunitatii noastre, va dorim succese, va dorim ca anul care vine sa va aduca bucurii mai mari decat anul acesta si va dorim sa aveti vointa de care este nevoie pentru a trece si peste cele mai dificile obstacole.

Recunosc ca eram tentat sa va urez si atentie la mesele de Craciun si Anul Nou, dar slabuta m-a tras de maneca si mi-a zis "lasa fetele macar de sarbatori ... nu le mai aduce aminte" ... deci suplimentar va mai urez sa nu va modereze Vadmin masa de Craciun.

Cu aceste cuvinte incheiem prima noastra urare pentru primul Craciun si An Nou al slabutelor de pretutindeni.

Sarbatori Fericite!
Sa inceapa sarbatorile!


Va multumim,
Slabuta si Vadmin.

Răspuns cu citat