View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 04 sep 2013, 15:52:55
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Mi-a spus ca sunt grasa!

hei scumpa .. dar te rog eu frumos nu lasa vorbele unei invidioase sa iti strice increderea in sine ! nu esti deloc grasa ! sunt convinsa ca arati super (poate ne si arati o poza cu tine )
asa am avut si eu o prietena care era slaba (bine, nu foarte dar perfecta sa zicem) .. si ma tot intepa cu tot felul de vorbe .. cand mergeam la cumparaturi si proba ceva mai mare zicea: astia sunt mari iti vin tie ! .. iti dai seama cum ma simteam .. dar cu timpul eu am inceput sa slabesc si surpriza, ea sa se ingrase ce crezi ca`mi zicea dupaia? esti prea slaba, mai ingrase`te, etc. ...
asa ca e rog eu fii tu si pretuieste`te asa cum esti ! sotul tau sunt sigura ca te iubeste enorm si ca nu baga de seama rautatile acelei asa zise "prietene" .. da chiar, lui ii place cum arata ea?

e bine ca ai decis sa faci sport si sa renunti la sucurile carbogazoase .. alea nu fac bine la sanatate .. la fel incearca sa eviti pe cat posibil mancarurile procesate.. in felul asta vei avea un corp frumos atat pe interior cat si pe exterior! bafta
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
divided5 (04 sep 2013)