View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 29 iun 2010, 18:25:28
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Infidelitatea si frica de infidelitate

Citat:
Anterior postat de sakura Vezi mesajul
am inteles!!!

licurici...sunt prima relatie care o are si e reciproc.suntem de ani buni impreuna.ne iubim si mai mult ca in prima zi. eu sper ca in momentul in care voi arata cum imi doresc voi scapa de cosmaruri

dar subiectul asta nu l-am deschis numai pt mine...

voi nu va ganditi la asa ceva?sau vi s-a intamplat?nu ati avut banuieli sau certitudini?cum ati procedat?

aaa,poi atunci ...nu stiu
eu totusi cred ca te iubeste doar pe tine si nu-i pasa de fetele slabe

desi sunt mica ,experienta am asa si asa
deci clar nu sunt banuitoare,in primul rand stiu ca nu are rost si in al doilea rand sunt destul de sigura pe mine,daca un baiat e cu mine poi cred ca ii ajung) si daca ma insala,nu cred ca as putea ierta(desi toti zic,cand iubesti bla bla,...mda eu zic ca ciorba reincalzita nu-i buna,si un barbat ce calca stramb o data sigur o face si a 2 oara)
mi sa reprosat nu ca as fii geloasa ci prea indiferenta(nu ca n-as fii geloasa un pic,de prezisat foarte putin,dar nu ma arat,normal cand altele roiesc in juru 'mierii mele' sunt putin suspicioasa dar ma calmez repede),mie una mie frica de barbatii gelosi si probabil deaia incerc sa nu fiu nici eu geloasa,posesiva,
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat