View Single Post
  #1002 (permalink)  
Vechi 09 oct 2012, 16:58:20
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de mariana34 Vezi mesajul
Bine v-am regasit!
Inca o oaie ratacita, pentru ca nu v-am scris de aproape o luna, din diverse motive, ba emotionale pentru mine, ba a fost fata bolnavioara. Acum suntem bine si speram sa ramanem asa. M-am ambitionat sa recuperez tot ce ati scris de la ultima postare a mea si aproape reusisem aseara, dar era cam tarziu si n-am mai scris.
Va multumesc celor care ati intrebat de mine, pupici in special pentru Feli si Angi.
Cu kilogramele am oscilat, ajunsesem sa ma ingras 2 kg, ba chiar arata cantarul spre 67, revenisem la 64 si pe urma iarasi am luat, dar acum am 65, n-am sa schimb momentan la ticker, sper sa revin, ca la baie nu prea am fost, acum dau cu ceai verde olecuta.
Stiu ca va spusesem ce tort am sa fac fetei, imi pare rau ca nu vi l-am aratat, ca tare m-am muncit la el, era Mickey Mouse
Bine ai revenit Fulguta, esti o luptatoare, din ce am citit eu, sa-ti dea DD sanatate!
Ella, Vidia, va tin pumnii, si eu am avut ceva probleme, tratamente, am ajuns si la Iasi, Papanicolau diferite, dar s-a terminat, am fost cauterizata, si acum sunt bine, deci, va inteleg nelinistea, dar orice problema are rezolvare si DD poarta de grija. Va fi bine, o sa vedeti!
Buna Mariana ,de mult timp nu ai mai intrat in casuta ,ce ai mai facut teminat muraturile si toate alea
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat