View Single Post
  #101 (permalink)  
Vechi 03 aug 2013, 11:00:18
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Fitness-ul te-a ajutat sa slabesti? (chestionar)

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Wow! Ce sistem interesant au cei de la sala de unde mergi... Poti face HIIT si pe bicicleta, pedalezi moderat, apoi sprint si tot asa.

Intr-adevar, e posibil sa fie mai proeminente gambele de la stepper. Ce-i drept, asa e, mai bine gambe musculoase decat celulita.

Sunt prea multe 3 ore. Niciun antrenament, sub nicio forma, nu trebuie sa depaseasca 90 de minute. Daca ai trecut de cele 90 de minute obtii efetul invers fata de cel dorit. De aceea nici nu vezi rezultate mult dorite.
la ce te referi cu sistemul?
pe bicicleta mai fac programe de le are ea setate .. dar e jaleee cand dai la o intensitate dinaia imensa simti ca mori am sa citesc mai multe pe net despre sprinturi la bicicleta chiar vreau sa incerc sapt asta

e, oricum mai merg cu o prietena si mai luam si pauze, mai stam una dupa alta .. dar si asa cred ca depasesc timpul in total fac 100 de minute pe toate cele enumerate si mai lucrez si abs
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat