Subiect: Rina 90" s
View Single Post
  #1010 (permalink)  
Vechi 15 iul 2010, 21:17:00
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s

Citat:
Anterior postat de oana olga Vezi mesajul
Ralu ,am trecut cu brio peste ziua de vitamine cu tortul(mamei) in fata si tarta cu caise (dupa care-s inebunita).Felicitari si tie pentru ziua de apa pe care eu sincer nu stiu daca voi reusi s-o tin si am observat ca daca infometez organismul dupa ziua de vitamine cantarul e generos dar cand trec la proteine se incapataneaza sa mai coboare, ba chiar creste.
Azi in schimb am trisat putin : la pranz peste la gratar si la cina 50 de gr de friptura pui caci nu mai aveam pestele.Chiar daca e tot carne ,e musai sa fie la fel ,nu?
Marea problema e ca plec din localitate in wkend la niste prieteni si nu stiu ce voi gasi acolo.Cum pot sa fac pretentii la mancare?Sfatuiti-ma si pe mine, va rog...
Va pup si bafta la slabit!
Draga de tine! Cata ambitie pe tine sa reusesti sa rezisti cu atatea bunatati pe masa Te admir!
Nu cred ca este foarte grava abaterea, atata vreme cat nu se intampla foarte des
Cat despre week-end... Sunt sigura ca prietenii tai te vor intelege si nu vor considera ca faci fite, nazuri... Chiar daca nu reusesti sa urmezi dieta corect, pe zile, important este sa papi sanatos, sa respecti combinatiile bune de alimente
Te pup dulce Si pe tine, si pe copilasi
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]