View Single Post
  #1012 (permalink)  
Vechi 25 iul 2011, 15:16:52
mice69's Avatar
mice69 mice69 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 apr 2011
Locaţie: brasov, Romania
Dieta: Rina 90's
Date: 164cm, 91kg
Mesaje: 239
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Rina 90"s (etaj VIII)

Citat:
Anterior postat de adar Vezi mesajul


Buna dimineata! Va doresc o zi muninata si o saptamana plina de reusite!!!

buna dimineata...la ora 4...acum am ajuns si eu acasa de la examen si am trecut cu brio sar'mana pentru cafa

Citat:
Anterior postat de roxxialexx Vezi mesajul
Neata fetelor! Am revenit si eu dupa un weekend la munte, sper ca voi ati fost cuminti ca eu una am facut dezmat culinar, dar de azi incep din nou in forta cu proteine.Va pup, saptamana cu spor sa aveti!

bine ai revenit.chiar mi-era dor de tine. unele dintre noi am vost cuminti, altele...mai putin...s-au gandit ca daca nu-s tartorii pe forum sa isi cam faca de cap
speram sa revii la dieta si sa nu mai faci dezmat

Citat:
Anterior postat de anamaria petreus Vezi mesajul
ceau fetelor! ce mai faceti? eu azi sunt la vitamine, mi=am planificat sama duc sa-mi iau un pepene si acuma ploua afara de rupe
Citat:
Anterior postat de anamaria petreus Vezi mesajul
. sper sa se termina ca sa ajung unde mi-am propus. va pup

eu astazi sunt la carbo...diseara cred ca voi papa ceva cu dulceata de cirese. sa ai spor

Citat:
Anterior postat de anamaria petreus Vezi mesajul
lasa nu te stresa cu concursul. important e sa fii bine, sa treci peste examene acuma. dupa aia stiu ca o sa bagi tare, tare. te pup
Citat:
Anterior postat de anamaria petreus Vezi mesajul

astazi am reusit unul dintre ele. mai am maine unul. o jumatate miercuri si o jumtate joi si gaaaaaaaaaaaaaaaaaaataaaaaaaaaaa

Citat:
Anterior postat de anamaria petreus Vezi mesajul
ok, nu se mai intampla. ca mi frica de nuiaua aia
Citat:
Anterior postat de anamaria petreus Vezi mesajul

asa asa ca de nu...o pun pe tine

Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul
Fetelor, ce faceti? Vad ca e activitate nu gluma pe aci.
Din pacate eu voi renunta la aceasta dieta. Se pare ca nu e potrivita pt mine. Am aproape 50 de zile si n-am slabit deloc. Adevarul e ca am si trisat, dar macar acolo ceva trebuia sa se vada. Cred ca alimentele din aceasta dieta imi plac prea mult si poate de aceea nu slabesc... nu stiu. Voi ati avut rezultate uimitoare si va felicit inca o data pt asta. In sfarsit, eu ma intorc la South Beach. Cred ca e mai potrivita, poate daca am slabit o data cu ea, voi mai slabi si acum. Oricum sa stiti ca nu plec de tot. Adik tot aci o sa vin sa ma plang Nu scapati de mine asa usor! Pana la urma ideea e aceeasi si nu tre sa tinem aceeasi dieta ca sa mancam corect Daca ma auziti ca am infulecat un tort, orice dieta as tine, tot gresit e Va poop fetelor!

imi pare rau ca nu ai reusit sa slabesti nimic... nah... inseamna ca nu e potrivita pentru tine...speram sa te mai vedem pe aici
__________________
Tacerea are glasurile ei de intelepciune.Ascult-o!