View Single Post
  #102 (permalink)  
Vechi 21 aug 2010, 07:52:15
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Vreau si eu sa slabesc. am nevoie de sustinatoare!!!

Citat:
Anterior postat de Elysee Vezi mesajul
Buna fetele sunt Elysee si sunt doar de 2 zile pe la voi, sunt si eu una care are nevoie de sustinatoare pt ca nu prea ma pot abtine de la dulciuri, in special de la torturi (cofetaria fiind si una dintre meseriile mele), daca aveti vreun sfat nu ezitati sa mi-l spuneti, chiar daca pare prea dur. Merci si o zi buna!
Elyseee era sa iti spun sa nu-ti mai cumperi de la cofetarie dar avand in vedere ca lucrezi acolo, e mai greu.

Va trebui sa ai o forta de fier, si iti impui clar in minte ca nu le mai mananci pt silueta ta Numai tu vei reusi sa faci asta, si gandeste ca peste ani si ani, toate acele prajiturele se depun si apoi va fi si mai greu sa slabesti
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]