Subiect: Jurnal Adina
View Single Post
  #1024 (permalink)  
Vechi 14 sep 2011, 14:11:26
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Buna Alex
Vai, multumesc ca ai trecut si pe la mine cu sfaturi Chiar am nevoie acum de ele De cat timp esti la clasa la care esti acum? La tine cum e la scoala?
O sa incerc astazi sa vad daca reusesc sa vorbesc mai mult cu colegii desi pana acum nu am schimbat nicio vorba cu nimeni.Asta e..
Cu dieta cum mai merge?

Hey scumpa
Ieri a fost destul de ok la scoala; mi-au placut ora de mate si de logica foarte mult datorita profilor In schimb am aflat ca voi da teste peste 2 sapt la toate materiile si sunt deja cam stresata din cauza asta Mi-e tare frica sa nu cumva sa ii dezamagesc pe ai mei Inca nu am vorbit cu colegii..Parca incepem sa ne distantam din ce in ce mai mult.Eu raman in clasa si toti se duc pe afara sa se prosteasca.Eu nu merg pe acolo fiindca sunt foarte multi si e aglomerat.Ma pierd printre ei ce sa mai
Tu ce mai faci? Cum merge cu mentinerea?
Eu sunt aici dintr-a 9 sem 2Si m-am priins cam prin a10 cum sa ma integrez.Nu trebuie sa-ti fie rusine de nimic , trebuie sa vorbesti , sa faci uneori "misto" de situatii , si sa observi langa cine ai putea sta mai bine..darr vezi si cine e mai "smeker" in clasa, e bine sa te intelegi si cu acela..nu numai cu fetele din micile grupulete.+baieti!!
Nu sta fara sa vorbesti!!baga-te in seama dar parerea mea fara a fi prea..nu stiu..iti dau un exemplu(am o colega , nimeni n-o suporta ca vine si mananca de-a cacaoo!! doamnesi cere la fiecare orice lucru)Fa glume , vorbeste cu toti din clasa pana-ti gasesti prieteni.
Chestiile cu testele nu te speria , si eu dau teste la unele obicte(ministerul) darr eu am dat in a 9 (date de profii de atunci) ca sa vada la ce nivel suntem si bla bla.NU SE PUN IN CATALOG!nici astea \ ce sunt acum cerute de minister nici cele pe care le dau profii ca sa va vada..asa ca n-ai cum sa-i dezamagesti pe ai tai.
Am vazut ca se prostesc..eh , trebuie sa te adaptezi situatiei..si aici zic asta in sensu de a sta si a glumi , a ii vedea ce fac si tot asa..

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
Vai slabutelor, chiar mi-e dor de voi
Heiiaici suntem.Pacat ca nu ne intalnim decat seara si asta uneoriAm vrut sa-ti las mesaj dimineata da intarziasem.

apropo , cu dieta sunt asa si asa..in dubii ..n-am idee ce sa fac
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done