View Single Post
  #1030 (permalink)  
Vechi 14 nov 2012, 21:27:25
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul
Revin , sa -ti zic noapte buna si sa-ti multumesc de vizita in casuta mea ....
Maine sa savurezi cu placere prajiturica ,asa am facut si eu aseara ,nu m-am gandit deloc ca ma ingrasa si chiar am mancat 2 tipuri de ...dulce : tort si para in vin cu inghetata deasupra plus caramel ....
nu am refuzat ..nu era cazul ,ne simteam asa de bine si nu am vrut sa stric momentul cu ,,mofturile'' mele .
Azi mi-am vazut de dieta ...si chiar si in seara asta eram multumita de cantar (cu toleranta de rigoare ).
Ei ,noi ne-am vazut sacusorii aproape toti in caruta si ne ,,alintam'' ...dar LUPTA continua neconditionat .
Pupici si pe curand!
Buna seara Violeta in casuta mea Ma bucur pentru tine ca ai trecut peste momentul cu pricina fara suparare la cantar. Eu nu m-am cantarit de sambata pentru ca nu am curaj. Nu stiu daca am avut o zi buna cap -coada. Astazi am mancat pizza, amandina, am baut un pahar de campary cu suc de portocale. Acasa iar am facut prostii ...si uite asa nu ma urc pe cantar nici maine. Nu stiu daca ma mai salveaza joi si vineri chiar daca as tine PP. Nu stiu ..dar parca chiar nu mai pot manca carne. Uff ce greu imi esteDeci ..sunt varza
Noapte buna iubita ca poate mai treci pe aici in seara asta
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui marilo: