View Single Post
  #105 (permalink)  
Vechi 11 apr 2013, 21:39:45
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: "Vreau sa fiu mai slabuta intr-o luna-doua" -concurs pe termen scurt deschis oricui

Citat:
Anterior postat de numaivreausafiuplinutza Vezi mesajul
@whiteangel: si eu ador corpul lui carmen bruma:X am si dvd ei cu 3S insa recunosc ca am facut doar incalzirea si strechingul complet,retul programelor doar le-am incercat nu am reusit sa-l dau pe billy blancks , in carte spune ca nu prea are timp de sala si ca in fiecare zi face exercitiile de pe dvd.oare sa obtii trupul acela erfect tonifiat doar cu exercitiile de pe dvd? ca m-as baga si eu
ps: dupa mine arati perfect,iar abdomenul mi se pare destul de plat
hmm fii sigura ca nu il obtii doar cu workouturile acelea, zic eu .. acum nici nu stiu in ce constau ele defapt sunt intense?
faza e ca ea si`a "sculptat" acel corp in multi multi ani .. acum doar se mentine si e si normal sa o faca nu cu atat de mult sport

hmm dupa cum am mai zis, fiecare are targeturile ei eu ma stiu mai slaba si ma simteam mai bine in pielea mea iar abdomenul crede`ma dar nu este deloc plat am 80 cm la colacel vreau macar un 78, care cu greuuu il obtin din cauza conformatiei dar macar stiu ca incerc
Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Alexandra, cred ca fiecare avem dreptate in felul nostru, depinzand de cum privim lucrurile, tot ce conteaza e sa nu ne cramponam in ce-am facut gresit pana acum, ci sa imbunatatim prezentul.
Nu tine numai de a avea kg in plus sau nu, pentru ca sunt si fete subtirele aici, cum e Roberta-WhiteAngel.

Este vorba si de a ne constientiza mai bine anumite obiceiuri care nu ne faceau bine si de a insista pe a le imbunatati pe cele bune. La majoritatea dintre noi asta include schimbarea obicieurilor alimentare, deci slabire,dar nu la asta se reduce tot, ci la educarea psihicului mai mult, pentru ca daca am fi stiut mai multe de la inceput, ne-ar fi fost mai usor sau nu am fi ajuns sa fim nemultumite de varii aspecte la noi. Din invatat niciodata nu ne oprim, indiferent in ce etapa suntem si cat de subtiri am fi.

Nu excludem insa niciun mijloc care simtim ca ne ajuta, deci sigur ca ne vom gandi si la un punctaj si vedem ce si cum. In principal nu a fost o chestie organizata concret, si cum simtim ca ne preseaza un pic ideea ca se apropie si Pastele..dar oricand putem face ceva cu mai multe reguli, chiar si cu vreun premiu, ceva

Ioana -Bellajane, este in regula, maine fac si eu o lista cu noi si ne vom completa fiecare obiectivele, iar tu poti scrie si notez eu.

Si eu am avut o zi buna, mancare ok, iar la sport, desi era zi de pauza, am simtit nevoia sa fac niste Pop Pilates si Pilates.
wow, khali .. chiar nu ma simt un exemplu

pe langa asta, sunt de acord cu ceea ce ai zis

ce fel de pilates mai faci? mie cassey nu`mi place deloc .. eu inainte faceam winsor si o sa mai incep din nou sa combin cu cardio

Citat:
Anterior postat de Antonis Vezi mesajul
Fetele vin si eu la raport
azi am avut pauza la sport..iar in rest ma declar multumita..cu regretul unei gustari pe la ora 11... 3 felii de mozzarella, 1 felie de prosciuto crudo si 2 grisine integrale...nu-si aveau rostul
haide ca nu e asa de rau, dar data viitoare ai mai multa grija !
trebuie sa stim sa invatam din greselile noastre pup !
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
Antonis (11 apr 2013)