Subiect: Jurnal Marina
View Single Post
  #105 (permalink)  
Vechi 26 feb 2011, 11:57:21
marina19's Avatar
marina19 marina19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: ., Romania
Dieta: keto
Date: 160cm, 54.6kg
Mesaje: 3.284
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 53 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marina19 - last chance

Citat:
Anterior postat de loveyngy Vezi mesajul
Ciao Marina!
Tu nu trebuie sa te dai batuta, nu uita suntem noi si te vom sustinre.................si la mine nimeni nu tine dieta si mereu plec la cena cu iubi la amici si la el, nu imi vine usor dar vad ca rezist...asa ca si tu la sigur poti.............tine macar faza I fara abateri, apoi vei adauga cite ceva odata pe saptamana...
Sincer nu cred ca tu in 2 luni vei slabi 6 kg, nu uita ca aceste ultime kg se duc ce mai greu.............daca ai vazut in tikerul meu eu am scris va vreau sa ajung la ceea ce imi doresc in septembrie...dar tu iti ceri prea mult in 2 luni.
Doar trebuie sa slabim lent si frumos, cu mul sport..
Asa ca zi ia si scrie ce sport ai facur.si afiseaza meniul zilei...
Daca vrei sa vezi ce am gatit azi...intra si vezi in jurnalul meu...(Jurnalul Gutei)...am pus receta si poza...
fug la sala vb mai tarziu...
Intra si vb cu fetele in forumul unde neam intil it...Diete Faza I...ASA INVETI MULTE DE LA EL...

heyy :*:*
gata am ajuns la kg de la ticker 53 :X...sunt fericita..aa..dar am o febra musculara incredibila..chiar daca nu am reusit ieri s afac tot prgramul de la insanity...doamne..am fost terminata..nu ma asteptam la febra muscualara :O:O
deci nu crezi ca am sanse sa ajung la greutatea pe care o vreau pana ala paste (((((((((
eu icnerc sa ma tin tare, sa fiu puternica,,..si chiar ma bucur ca sunteti langa mine:X...
de exemplu acum am prajituri, cornuri, biscuiti in casa....am o pofta nebuna de dulce..mai ales ca trebuie sa imi vina si musafirii...mare minune ar fi daca nu ma infig in ele cat de curand...
da stiu forumul..il mai citesc...dar eu tot sper sa slabesc pana de paste..macar 4 kg (((((((

te puuuuuuuuuup
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gin-12557.html

Cand iti doresti ceva ce niciodata n-ai avut, trebuie sa faci ceva ce niciodata nu ai facut.



Ultima dată editat de marina19; 26 feb 2011 at 12:00:58.