View Single Post
  #10588 (permalink)  
Vechi 21 iun 2012, 14:21:13
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Fetelor, stiti expresia: plecai dupa foc, ma-ntorsei cu busuioc? Sa va explic: plecai sa ma pensez, am niste tufisuri, astea nu mai sunt sprancene. Sor-mea ma pensa, dar cum nu e acasa, ma duc si dau bani, eu nu sunt capabila sa ma pensez fara sa imi stric spranceneleBuuun, plecai la salon, nu era aia acolo si zic sa dau o fuga pe la magazine, sa vad ce fructe au mai adus. Gasesc piersici si caise:X Am luat cate un kg, deliciu!Imi vine sa le dau gata pe toateSi ca sa vedeti, am balit la niste ceaiuri din vitrina. Desi cred ca am peste 20 de cutii de ceaiuri pe acasa, diverse sortimente, nu am putut sa ma abtin si am mai luat doua: unul de visine si unul de piersici.Dar taaaare bine aratau pe cutie, mama ce am salivatAsa ca iata,se adevereste expresia

Oricum, am programare la pensat, ca se intoarce madam la salon, apoi vin repede acasa si imi astept musafirii: mama soacraaaaa!!!!!E iubi cu ea la Craiova la un control mai delicat si i-am zis sa treaca pe la mine la intoarcere, sa ma puna in tema cu consultatia.Asa ca am pregatit o crema de zahar ars, dulce duuuulce, sa se mai duca acrealaApoi repede dus si serviciu, za last nait, ca maine sunt liberaaaa

Va pup!Ne auzim deseara!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]