Subiect: Jurnal steffany
View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 18:13:21
steffany's Avatar
steffany steffany este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 04 feb 2011
Locaţie: cluj-napoca / jaca, Spania
Vârsta: 39
Date: 164cm, 59.9kg
Mesaje: 1.443
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal steffany

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Buna dimineata si aici Steffy!
Hmm Vad ca deja va sfatuiti cu privire la meniul de PasteSi eu cred ca o sa mananc putin de salata beouf, e moartea meaO ador, o venerez
Sa ne spui si ce desert faci Prietenul meu deja si-a exprimat dorinta, vrea TiramisuSi-a deschis pofta la mare.. Asa ca, cum ai spus si tu, o sa mananc si eu cate putin din toate
Cum merge serviciul?? Aveti multi turisti zilele astea?
Te pup dulce:*
buna eve draga sunt asa fericita ca mi-am facut si eu azi poze cu o bluzita de la craciun si se vede diferenta , nu mai am bratul ala mare ca-mi pusca bluza pe mine. azi sunt libera da pe manie ne intra multa lume in hotel numai ca vremea nu ne prea sprijina ca e tare innorat. azi ca am fost libera am facut curatenie si am facut ceva ce-mi place foarte mult: 1 aerobic ( pentru ca de aproape 2 saptamani nu am mai avut timp sa fac ) si mi-am rasfatat plantele am 7 ghivece frumoase foc, ele sunt copilasii mei si le.am schimbat pamantul azi. in rest am cam lenevit aici la calc. tie cum ti-a fost ziua? inca nu m-am decis la desert dar cand ma decid am sa-ti spun. te pupic ai grija de tine
__________________

jurnal steffany
dupa ploaie tot timpul iasa soarele
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...fany-8700.html

steffany, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1747 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1230 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]