View Single Post
  #1063 (permalink)  
Vechi 12 oct 2010, 20:50:34
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Seara buna slabute dragi!abia acum am avut timp sa intru....am avut zi plina...a venit politia sa imi zica sa retrag plangerea si sa ma puna sa declar ca mi-am gasit portofelul,am facut asta.apoi am vrut sa merg la admin la camin sa imi fac acte in regula pe caminul asta si mi-a zis ca am nevoie de chitanta pe care am primit-o cand am platit caminul 13,unde am stat sapt trecuta.normal ca nu o mai aveam,era in portofel-portofelul furat.a trebuit sa merg in caminul 13 sa iau o copie dupa chitanta.apoi la facultate sa incerc din nou sa fac carnetul de student.am asteptat la o coada lungaaaaa!am aflat ca nu mai pot sa il fac dar mi s-a dat un fel de adeverinta care tine locul carnetului de student.apoi am trecut prin carrefour si am luat curmale deshidratate si migdale(apropo stiti cumva cam cat cantaresc 4-5 migdale? ),ceva apa si niste painite mici crocante,sanatoase,nu va ganditi la prostioaresi o paine de secara sa mai pap cu zacusca dimineata apoi am venit la camin....m-am odihnit un pic,ne-a venit o colega noua,din Moldova,am stat sa ne cunoastem si cam atat.maine iar la facultatede la 10.si sper ca maine sa ne mute in sfarsit pe palier de fete


voi ce ati mai facut?eu acum ma pun sa fac meniul.am terminat cu dusul si cu manichiura.mai am spalat pe dinti,demachiat si...somn
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]