Subiect: Rina 90" s
View Single Post
  #110 (permalink)  
Vechi 14 mar 2010, 10:00:02
AnDrEa91's Avatar
AnDrEa91 AnDrEa91 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 12 mar 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Date: 165cm, 66kg
Mesaje: 36
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s

ieri am papat o singura felie de paine neagra.eu nu m-am abatut deloc azi e a 2-a zi,si cum o sa fiu plekta de la 13-20 nu o sa mananc,deci o sa fie bine,o sa am ocupatie,n-o sa ma mai gandesc la mancare toata ziuaaa..am papat pana acum de dimi un grapefruit si mai un mar urmeaza.iar la 12:10 am sa pap pranzul,ptr ca trb sa plec,cu o felie de paine neagra,cartofi la cuptor,si putina salata.
Inainte si eu eram numai,cu pepsi langa birou ,sau in frigider.cu greuuu,m-am lasat de "sportul acesta"
Dancewithme sa ne anunti dupa cele 5 zile cat ai slabit eu am sa ma cantaresc luni,ca numai pot de curioasa ce istin sa va anuntz,ca eu de cand am cantarul cel putin de 5 ori pe saptamana ma cantaream
Deiutza23 sa nu te abati si azi
Sper sa ajung din nou la 59,ptr ca in 21 am pozele de album,si vreau sa stea bine pe mine bluzita
V-am pupat,revin deseara:*
AnDrEa91, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1887 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1370 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 596 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]