Subiect: Jurnal zozolina
View Single Post
  #112 (permalink)  
Vechi 30 apr 2010, 13:28:36
ianna's Avatar
ianna ianna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal zozolina

Citat:
Anterior postat de zozolina Vezi mesajul
pai azi ma duc la sala la tae bo o las pe Delia cu mama si la 8.30 miscare o ora..hurei...si faza e ca maine..na 1 mai muncitoresc mici..si imi e cam pofta..de mici..dar seara am sa fac tae bo singurica....ca stiu toate miscarile

ooo pai esti mai in forma decat mine dar nu iti place carnita pe gratar sau pestele? ...auuu sau niste ciuperci umplute cu mozzarella


Citat:
Anterior postat de zozolina Vezi mesajul
ahh..si azi am inceput cu un bol de lapte uc cereale, gustare un mar, la pranz am avut pachet urda si ridichi (preferatele mele) si am baut o cana cu ceai verde acum o beau pe a 2a si pap biscuiti fara zahar dietetici foarte buni chiar uitasem de ei...m-au ajutat mult acum 3 ani cand am slabit

sa nu faci exces la biscuiti
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]