View Single Post
  #1128 (permalink)  
Vechi 10 mar 2011, 10:54:11
Purple flower's Avatar
Purple flower Purple flower este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Fetelor, eu nu aveam degand sa parasesc forumul, ca v-am spus ....nu pot rezista vreo zi fara calculatorul de calorii, nici nu ma culc pana nu intru sa imi fac meniul ....stiu, am piticii mei
Dar am vazut ca multa lume s-a suparat pe mine si ma simt cam inconfortabil sa postez si sa nu mi se raspunda
Te pupic Dia

Iar in legatura cu pozele laurra, tocmai de asta am sters eu anumite persoane din lista care nu "se arata" ...pentru ca sunt atatea fete din Braila pe aici de unde sunt socrii mei , sunt atatea persoane din Bucuresti (poate chiar de la servici de la mine) care pot citi multe lucruri pe care le-am scris .....si neavand poze acele persoane nu am de unde sa stiu cine ma vede si imi citeste gandurile , sentimentele, ceea ce fac ...... dar am fost inteleasa gresit de voi din pacate
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]