View Single Post
  #11346 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 11:12:53
bellajane's Avatar
bellajane bellajane este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 13 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: stil de viata sanatos
Date: 172cm, 54.8kg
Mesaje: 2.402
Aprecieri acordate: 224
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 197 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul

Luni negre?!?!? Nu inteleg exact ce inseamna asta.
Mie imi place ca s-a marit ziua, ma bucur de soare, sau doar de faptul ca este lumina mai mult timp.
De cand fac sport si tin regim am devenit extrem de energica si bine dispusa. Si bine spunea Roxana N. ca totul este mai bine cand slabesti. Sunt admirata de cei din jurul meu pentru rezultate, dar cel mai bine ma simt eu: eu ma simt puternica, energica, plina de viata si de resurse. Si am mai multa incredere in mine. Eram un pic complexata, timorata si chiar timida din cauza felului in care aratam inainte. Nici acum nu-s vreo diva, dar am alta stare. Si pentru asta merita sa lupt din toata inima.
Si parca toate se aranjeaza. Si la munca am mai mult de lucru-poate suna ciudat, dar eu sunt genul de persoana careia ii place sa munceasc cat de mult
Totul este altfel in viata mea in ultimele luni....
Cat ma bucur pentru tine ca ai asa multa energie...esti plina de viata Si eu eram f complexata cand eram grasuta mai ales la sc ...dar acum am mai multa incredere...am si pers care ma ajuta atunci cand clachez...si ma ridica, si voi aveti un impact major...ca am sustinere dpdv al dietei...