View Single Post
  #11372 (permalink)  
Vechi 03 mar 2013, 14:54:25
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de bobopuiu Vezi mesajul
O rpimavara frumoasa fetelor!
Pe noi nu ne-a iertat viroza asta urata ce circula..a inceput tati, apoi raisa, Iulia, eu..Deni e cea mai rezistenta vad..ea a avut doar 2 zile un pic de febra.
Restul am fost cam praf
Asa ca am fost si inca suntem in carantina, eu m am pleznit mai rau ca am fost plecati in weekend in Budapesta, am prins oferat super ieftina si am profitat, si m-a batut un vant acolo , plus curentul de la metrou , m-a terminat!
Oricum frumos oras, civilizat, suntem pe departe sa ii ajungem in curand....

Eu am fost joi la un renumit dr ginecolog, care mi-a spus : ''Doamna, dintre toate pacientele ce le-am vazut azi, dumneavoastra sunteti singura 100% sanatoasa))" aveam eu niste pititci pe cap, dar acum i-am linistit!

In rest m-am chinuit toata saptamana cu copii crizati, maraiti, plangaciosi!
salutare!
sa sti ca am dat ''apreciez'' nu pt ca ,doamne fereste ,as aprecia faptul ca sunteti bolnavi ,ci pur si simplu pt ca te-am vazut on line,apreciez ca ai fost un weekend intr-un oras frumos si pur si simplu te apreciez pe tine!
te pup ! si va doresc sanatate maxima!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat